I.Degutienė: V.Matuzo žmonos sulaikymas - labai nemaloni žinia

Seimo pirmininkė Irena Degutienė labai nemalonia žinia pavadino partijos bendražygio konservatoriaus Vito Matuzo žmonos sulaikymą galimos korupcijos byloje.

„Aš buvau labai nustebinta vakar per žinias išgirdusi tą informaciją. Nieko negalėčiau pakomentuoti, todėl, kad iš esmės ikiteisminis tyrimas, ir aš jokių detalių nežinau. (...) Bet tai, aišku, yra labai nemalonu“, - trečiadienį Žinių radijui sakė I.Degutienė.

„Nemačiau kolegos V.Matuzo, kad galėčiau pasakyti, kokia jo nuomonė, ką jis toliau darys. Tikrai per daug mažai turiu informacijos, kad ką nors galėčiau komentuoti“, - kalbėjo I.Degutienė.

Kartu parlamento vadovė pagyrė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) darbą: „Aš manau, kad jie šiuo metu dirba labai operatyviai ir atsakingai, ir tai yra tos institucijos veiklos pagerėjimas“.

Lietuvos televizijos naujienų tarnyba antradienio vakarą pranešė, kad STT tyrime dėl „Panevėžio energijos“ viešųjų pirkimų sulaikyta V.Matuzo žmona.

Įtariama, kad konkurse buvo sudarytos išskirtinės sąlygos vienai įmonei laimėti konkursus. „Panoramos“ duomenimis, tarp įtariamųjų yra ir konkursą laimėjusios įmonės - Žilvičių kooperatinė bendrovė bei jos akcininkė „Platina Group“, registruota Kėdainių rajone, Kunionių kaime, o jos direktorė Danutė Matuzienė sulaikyta.

Dienraštis „Lietuvos rytas“ trečiadienį pranešė, kad politiko žmonai buvo pareikšti įtarimai, ji 48 valandoms uždaryta į areštinę.

STT antradienį pranešė, kad kai kurių AB „Panevėžio energija“ vadovaujančių darbuotojų darbo vietose ir namuose atliktos kratos. Teismas antradienį patenkino prokurorų prašymą trims mėnesiams laikinai nušalinti nuo pareigų „Panevėžio energijos“ generalinį direktorių Vytautą Šidlauską.


Šiame straipsnyje: Vitas MatuzasIrena Degutienė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Pagaliau priėjo liepto galą. Senai taip gerai turėjo dirbti STT. Jug kas darosi Lietuvoje, vien korupcija ir kišimas į savo kišenes ne savo turtą.

Degutienei

Degutienei portretas
JUS visi ten panasus i vagis,neziurint spalvos ir deklaraciju.Anei uz kapeika negeresni uz KUNIGAIKSTI Viktora.Greit del turto eisit ir zmoniu plest,gal ir saudyt,kaiP anie lietuviai?kaip slykstu gyvent tokioj saly KUR DVARAS VAIDINA VALSTYBE!

Pan-Vėžys

Pan-Vėžys portretas
Gal pagaliau pajudės traukinys. Ir žmonės atsirinks kas yra kas. Tai štai kodėl Matuzo "desantas"vis dažniau lankosi mieste ir nieko nepasiūo konkretaus, kaip geriau miestui siekt geresniu rezultatu, patarti valdančiai miesto tarybai, bet su savo kompanija padedant partijos "ruporui" mieste ,bendražygiui Trofimovui rezga planus , kaip greičiau pašalinti iš posto miesto merą. Miesto dienraščiuose vis pasipila pamazgų srautas, o kas gero mieste tai pamirštama priminti, ką gero nuveikė asmeniškai miestui p. Matuzas per tą laiką kaip dalyvauja seimo veikloj. Geru minčių nerasi, o tik kritika ir vien planai apie interpeliacijas merui ir valdantiesiems. Matyt atėję "savieji"padės užslėpti lendančius negerus dalykus. Juk būtų geda pačiam sedėti Seimo šiltoj kedėj ir deklaruoti moralės temas kitiems . Manau kad visi klystame , todel privalom ne moralizuoti vieni kitus , o padėti, kad gyvenimas gražėtu , ne tik mūsų mieste , nesvarbu kokios partijos vardu pasivadinai, bet savaime suprantama esi LIETUVIS. Kitiems mes esame labai jautrus
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių