Etikos sargai tirs S.Stomos meilės reikalus (papildyta)

Parlamentaro, valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijai priklausančio Sauliaus Stomos elgesį vertins Seimo etikos sargai.

Parlamento Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) akiratyje S.Stoma atsidūrė pramoginei televizijos laidai parodžius slapta filmuotą medžiagą, iš kurios galima suprasti, jog jaunai merginai, su kuria susipažino internete, Seimo narys žadėjęs ją įdarbinti padėjėja, tačiau prieš tai siūlė nuvažiuoti prie jūros savaitgaliui „bandomajam laikotarpiui“.

„Aš asmeniškai labai rimtai žiūriu, nes akivaizdžiai matyti, kad Seimo narys tariasi, kad priims į darbą, mokės du tūkstančius, bet prieš tai reikia nuvažiuot į Palangą “pabandyti„. Reikia atlikti išsamų tyrimą, ir aš šį klausimą teiksiu posėdyje kitą trečiadienį“, - BNS sakė EPK pirmininkas Algimantas Salamakinas.

„Kaip kitiems Seimo nariams ir jų padėjėjams jaustis, jei visuomenė dabar galvos, kad padėjėjais įdarbinama tokiu būdu, tikrai turi būti atliktas tyrimas“, - piktinosi parlamento etikos sargų vadas.

TS-LKD frakcijos seniūnas Jurgis Razma teigė, kad frakcija savo kolegos elgesio kol kas nesiėmė vertinti, laukia jo paaiškinimų, o istoriją aiškintis turėtų frakcijos etikos komisija.

"Čia turėtų aiškintis frakcijos etikos komisija, jei jie siūlys verdiktą, tuomet frakcija jau spręs, ar priimti vienokį ar kitokį politinį sprendimą", - BNS sakė J.Razma.
Jis pats sakė iš S.Stomos tik išgirdęs patikinimą, jog šis gindamasis kreipsis į teismą.
Parlamentaras aiškindamas situaciją BNS tvirtino, kad kalbos apie įdarbinimą esą buvo išprovokuotos, taip pat tvirtino ketinantis televizininkus paduoti į teismą.

„Ruošiu kreipimąsi į teismą, nes buvo peržengtos ribos, kada galimas ir ne slaptas sekimas, pokalbių įrašymas. Nors politikas ir viešas asmuo, tačiau jis irgi turi teisę į asmeninį gyvenimą, ir šioje erdvėje sekimas galimas, jei daromas nusikaltimas, o šiuo atveju nebuvo jokio nusižengimo nei teisės, nei moralės požiūriu, buvo kalbama apie rimtus jausmus, jei jie tokie atsirastų“, - sakė Seimo narys.

Jis taip pat tvirtino, kad pateikus neiškarpytus pokalbius būtų matyti, jog jis merginai nežadėjęs jos įdarbinti, o pokalbis šia tema buvo išprovokuotas.

"Aš laukiu, kai teisme bus pateikti visi įrašai, neiškarpyti, ir ten bus matyti, kad nebuvo kalbų apie jokius pažadus įdarbinti, kai televizijos laidoje sudaromas kitoks įspūdis. Kalbos apie įdarbinimą buvo provokuojamos, ir aš ne žadėjau, o kalbėjau abstrakčiai, kalbant apie Seimo nario veiklą", - sakė S.Stoma.
Kiekvienas Seimo narys turi teisę samdyti tris apmokamus padėdėjus.

Žurnalistų etikos inspektorė Zita Zamžickienė sakė, kad jos tarnyba tirtų televizijos laidos veiksmus, jei gautų skundą.

„Jeigu mes gautume skundą, žinoma, mes tirtume, bet jei negausime, tai tikrai netirsime“, - BNS trečiadienį sakė inspektorė.

Anot jos, tyrimo metu tikriausiai būtų prašoma pateikti visą pokalbio įrašą.
Inspektorė teigė kol kas neketinanti viešai išsakyti savo nuomonės.
„Esu teisininkė ir paprastai duodu teisinį vertinimą. Šioje situacijoje aš galiu savyje turėti kažkokią nuomonę, bet jos visuomenei skleisti tikrai negaliu. Tai būtų tik mano išankstinė nuomonė“, - kalbėjo Z.Zamžickienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

kasciadaros

kasciadaros portretas
mes lauk is seimo,tegul eina pas ukininkus tvarte meslo mesti.uz musu pinigelius sugalvojo boba i lova pasiguldyti,kur tai matyta kur tai girdeta...o dar rekia kad neuztenka pinigu konceliarinems reikmems.ten visi aferistai.

ot

ot portretas
sunku net patiketi, kad jis taip lengvai pasimove

baisu

baisu portretas
Koks svarbus įvykis?Negi nėra ką veikti?Vagis gaudikit bus naudingiau.Dabar patampys toks tokį už ūso ir pasibaigs.Seimas prilygsta vaikų darželiui{nesimušk pasakysiu auklėtojai}.Tiesiog kvailai juokinga,o tie juokai kainuoja mums visiems pinigus.
VISI KOMENTARAI 38
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių