D.Meiželytės draugo “eksperimentas” įvertintas 500 litų bauda

Seimo narės Donaldos Meiželytės – Svilienės draugas Andrejus Kaluginas nusprendęs įsitikinti per kiek laiko policiją atvykstą į buitinį konfliktą, nuteistas 500 litų bauda.

Baudą trečiadienį jam skyrė Vilniaus miesto 2-osios apylinkės teismas, išnagrinėjęs administracinių teisės pažeidimų bylą dėl melagingo policijos iškvietimo.

A.Kaluginas ir Seimo narė su policija nusprendė pažaisti lapkričio 6 d. Bute Erfurto gatvėje išgėrinėjusi porelė, apie 13.10 val. paskambino Bendruoju pagalbos telefonu 112 ir pareiškė, jog vyksta buitinis konfliktas, žmona muša vyrą.

Kaip buvo nustatyta, policiją kvietė A.Kaluginas. Pareigūnams atvykus į nurodytą butą, nei A.Kaluginas, nei D.Meiželytė – Svilienė vienam kitam pretencijų neturėjo, tačiau jų netrūko policijos pareigūnams.

„Vyras atidarė duris, užėjome į vidų. Vyras mums pasakė, kad per pusvalandį šita moteris galėjo mane užmušti“, - trečiadienį teisme pasakojo liudytojų apklaustas policijos pareigūnas Dmitrijus Iliukovičius.

Jo kolega Dainius Vepštas teisėjui sakė, kad A.Kaluginas jam teigė, jog jokio buitinio konflikto nebuvo, policijos iškvietimas yra tik eksperimentas norint patikrinti kaip pareigūnai reaguoja į neseniai priimtą įstatymą dėl smurto šeimoje, kaip greitai jie atvyksta, išgirdę, kad vyksta buitinis konfliktas.

Paklausti, ar A.Kaluginas ir D.Meiželytė – Svilienė policiją kvietė blaivūs, abu pareigūnai teisme patvirtino, kad pora buvo gerokai įkaušusi. „Matėsi, kad buvo nebaivūs“, - teigė D.Vepštas. „Akivaizdžiai neblaivūs“, - kolegos žodžius patvirtino ir D.Iliukovičius.

Išsiaiškinus, kad jokio buitinio konflikto nebuvo ir pora tik nusprendė nevykusiai pajuokauti, patruliai A.Kaluginą išsivežė į policijos komisariatą. Ten jam buvo nustatytas 2,77 promilių girtumas.

Policijos komisariate A.Kaluginas neprisipažino iškvietęs policiją melagingai, jis tvirtino, kad jį sumušė žmona.

Trečiadienį į teismo posėdį pats A.Kaluginas neatvyko. Ryte teismas gavo jo prašymą, atidėti šios administracinės bylos nagrinėjimą. Vyras teigė į teismą negalintis atvykti dėl užimtumo darbe. Kartu su prašymu atidėti bylos nagrinėjimą jis atsiuntė ir savo pasiaiškinimą, kuriame rašo, jog prisipažįsta melagingai iškvietęs policiją, tačiau jokių piktų ketinimų neturėjo, pareigūnams atvykus, elgėsi ramiai, pagarbiai.

Vyras pabrėžė, kad anksčiau jokių nusižengimų nėra baustas, gailisi dėl savo poelgio ir prašė jo pasigailėti.Teismas nusprendė bylą nagrinėti A.Kaluginui nedalyvaujant.

Apklausus atvykusius liudytojus, po pusvalandžio paskelbta nutartis. Nevykusį „eksperimentą“ surengusiam vyrui skirta 500 litų bauda. Jo nuoširdų prisipažinimą teismas įvertino kaip abejotiną, o girtumą – sunkinančia aplinkybe.

Neliečiamybę turinti D.Meiželytė – Svilienė į teismo posėdį kviesta nebuvo. Dėl tos pačios priežasties nenustatytas ir Seimo narės girtumas. Nutartį per 20 dienų galima apskųsti aukštesnės instancijos teismui. Jei A.Kaluginas to nepadarys, nutarčiai įsiteisėjus, baudą jis turės sumokėti per 40 dienų.


Šiame straipsnyje: Donalda Meiželytė

NAUJAUSI KOMENTARAI

rolkis

rolkis portretas
Tegul savo smegenu veikla pasitikrina pas psihiatrus !

rinkejas

rinkejas portretas
kas si BOBA sutinusiu nuo gerimo veidu?:Mazalyte,Svyliene,Kalugiene ar varksele Donalda...?

jurate

jurate portretas
Ir tokie ,, protingi" zmones sedi Seime:)
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių