D.Grybauskaitė su vaikais Prezidentūroje įžiebė Kalėdų eglę

Prezidentė Dalia Grybauskaitė su pusantro šimto vaikų iš Šiaulių krašto bei žymiais Lietuvos žmonėmis penktadienį Prezidentūroje įžiebė pirmąją Kalėdų eglutę ir paskelbė nacionalinės akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžią.

„Kalėdų metas – ypatingas, nes mes visi – ir dideli, ir maži – laukiame to meto, kad didelės ir gražios svajonės išsipildytų“, – sakė D.Grybauskaitė.

Akciją „Knygų Kalėdos“ valstybės vadovė inicijavo paakinta 300 Šiaulių vaikų laiško. Jame jaunieji šiauliečiai teigė norintys skaityti knygas, bet jų bibliotekoje esą nėra naujų knygų.

„Gerbiama prezidente, gal žinote, o gal ne, kad Povilo Višinskio bibliotekoje trūksta knygų. (...) Gal jūs galite atvežti mums į Šiaulius gražių knygų“, – savo laišką penktadienį citavo vaikai.

Per akciją „Knygų Kalėdos“ visi šalies žmonės kviečiami dovanoti naujų knygų savo krašto bibliotekoms ir vieni kitiems. Lapkričio 25 - gruodžio 23 dienomis didžiuosiuose šalies knygynuose atskirose lentynose bus akcijos lipdukais pažymėtų nebrangių šalies bibliotekoms reikalingų knygų. Žmonės, nupirkę knygų su akcijos lipdukais, galės jas atiduoti knygyno darbuotojams, kurie surinktas knygas vėliau perduos Lietuvos bibliotekoms.

Penktadienį Prezidentūroje knygas vaikams skaito bei praturtinti šalies bibliotekas naujomis knygomis taip pat kviečia dainininkas Jurgis Didžiulis, krepšininkas Linas Kleiza, kunigas Julius Sasnauskas, TV laidų personažas Gustavas (Audrius Rakauskas)NAUJAUSI KOMENTARAI

Trumpet Call

Trumpet Call portretas
VILNIUS TAMPA TOTALITARINIO REŽIMO MIESTU... KAIP TIE VALDŽIOJ SĖDINTYS DRĮSTA DRAUSTI VARGŠAM PAŠALPAS DUOT!? BIBLIJOJ AIŠKIAI PASAKYTA, KAD TAM, KAS PRAŠO - DUOK!... AR NEMATOT, KAD MŪSŲ KARTA YRA PASKUTINĖ?... DĖMESIO! II Timotiejui 3: 1 Žinok, kad paskutinėmis dienomis užeis sunkūs laikai, 2 nes žmonės bus savimylos, pinigų mylėtojai, pagyrūnai, išdidūs, piktžodžiautojai, neklusnūs tėvams, nedėkingi, nešventi, 3 nemylintys, nesutaikomi, šmeižikai, nesusivaldantys, šiurkštūs, nekenčiantys to, kas gera, 4 išdavikai, užsispyrę, pasipūtėliai, labiau mylintys malonumus negu Dievą, 5 turintys dievotumo išvaizdą, bet atsižadėję jo jėgos. Šalinkis tokių žmonių! KAS PARAŠYTA BIBLIJOJE pildosi prieš Mūsų akis! MŪSŲ KARTA YRA PASKUTINĖ KARTA (Mato 24; Luko 21; Morkaus 13)! Nepatinka ką rašau? Sąžinė pradeda graužt? Nepatogu? Dūžta iliuzijos, kad esi geras žmogus? Pradedi suprasti, kad ką rašau yra TIESA? Nori, kad nutilčiau?… Nori mane nutildyti?… NETYLĖSIU! Mato 5: 13 „Jūs esate žemės druska. Jei druska netenka sūrumo, kuo gi ją reikėtų pasūdyti? Ji niekam netinka, ir belieka ją išberti žmonėms sumindžioti. Luko 11: 33 „Niekas uždegto žiburio nededa į slėptuvę ar po indu, bet stato jį į žibintuvą, kad įeinantys matytų šviesą. Mato 5: 14 Jūs esate pasaulio šviesa. Neįmanoma nuslėpti miesto, pastatyto ant kalno. Jono 15: 18 „Jei pasaulis jūsų nekenčia, žinokite, kad manęs jis nekentė pirmiau negu jūsų. Mato 24: 9 Tada jus atiduos kankinti ir žudyti. Jūs būsite visų tautų nekenčiami dėl mano vardo. DABAR SUPRASK TAI: Luko 13: 1 Tuo pačiu metu atėjo keli žmonės ir papasakojo Jam apie galilėjiečius, kurių kraują Pilotas sumaišė su jų aukomis. 2 Jėzus, atsakydamas jiems, tarė: „Ar manote, kad tie galilėjiečiai buvo didesni nusidėjėliai už visus kitus galilėjiečius ir todėl taip nukentėjo? 3 Ne, sakau jums! Bet jei neatgailausite, visi taip pat pražūsite. 4 Arba anie aštuoniolika, kuriuos užgriuvo bokštas prie Siloamo ir užmušė; jūs manote, kad jie buvo kaltesni už visus kitus Jeruzalės gyventojus? 5 Ne, sakau jums, bet jei neatgailausite, visi taip pat pražūsite“. VISIEMS: "youtube: /watch?v=PEm2TjZX0-8" ; KRIKŠČIONIMS: "youtube: /watch?v=zF4UReGqGD4" ; TAU: GAL ŠIANDIEN YRA TAVO IŠGELBĖJIMO DIENA?... TAIP, SKAITYK BIBLIJĄ: ST, NT, PT (Laiškai; TrumpetCallofGodOnline). VISOS DALYS YRA VIENODAI SVARBIOS!… DĖKA JĖZAUS KRISTAUS PASIAUKOJIMO TU GALI GYVENTI AMŽINAI, AR SUPRANTI? TAI DOVANA, KURI TURI BŪTI PRIIMAMA LAISVA VALIA. PASIRINKIMAS TAVO. PABAIGAI INFORMUOSIU, KAD RFID ČIPAI BUS NAUDOJAMI IR ŽMONĖMS ŽYMĖT, RUOŠKITĖS BADAUT AR NET ŽŪT, BET NEPRIIMTI ŠIO VELNIO IŠRADIMO Į SAVO KAKTAS IR RANKAS...

VASE

VASE portretas
kaledos su dziuvesiais juodos duonos

labai

labai portretas
saunu
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių