B. Bradausko sūnus - VMI viršininko pavaduotojas

Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininko socialdemokrato Broniaus Bradausko sūnus 47 metų Dainoras paskirtas Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininko laikinuoju pavaduotoju.

„Kol kas laikinai einu pareigas (VMI viršininko pavaduotojo - BNS), tarnybiniu būtinumu, o vėliau - nežinau, bus, matyt, skelbiamas konkursas. Aš tiksliai dar negaliu atsakyti į šį klausimą“, - BNS penktadienį sakė D.Bradauskas.

Paklaustas, kodėl atsiradęs tarnybinis būtinumas šiam laikinam skyrimui, D.Bradauskas teigė, jog į šį klausimą galįs atsakyti VMI vadovas Modestas Kaseliauskas.

Su VMI viršininku BNS penktadienį susisiekti nepavyko.

VMI viršininkas turi keturis pavaduotojus.

VMI viršininko pavaduotojo pareigas prieš laikinai paskiriant D.Bradauską ėjo Gediminas Vyšniauskas. Neoficialiomis žiniomis, pastarasis paskirtas į žemesnes pareigas - jis tapo VMI Teisės departamento vadovu.

„Čia gal klausimą įstaigos vadovui reiktų pateikti. Aš čia tik pirmą dieną tarnybiniu būtinumu perkeltas, nespėjau išsiaiškinti dar situacijos, tai geriau būtų kažkam kitam tą klausimą užduoti“, - sakė D.Bradauskas.

Jis teigė VMI dirbantis 23 metus, nuo pat šios įstaigos sukūrimo.

„Apie šitą paskyrimą aš sužinojau, tą pasiūlymą gavau tik vakar, o šiandien tėvą esu informavęs, kadangi jis visiškai atsitiktinai man paskambino, kad pasikeitė mano darbo vieta ir mano telefonai, ir viskas. Niekada tėvas nėra kišęsis į mano darbo reikalus, aš nesikišu į jo reikalus. Mes esame abu suaugę žmonės. (...) Esu dirbęs Vilniaus apskrities Valstybinės Mokesčių inspekcijos viršininko pavaduotoju. Esu valstybės karjeros tarnautojas ir įvairiose pareigose esu dirbęs - ir aukštesnėse, ir žemesnėse. Aš į tai žiūriu kaip į normalų procesą, tėvo neinformuoju apie savo darbo reikalus“, - teigė D.Bradauskas.

Prieš pastarąjį paskyrimą D.Bradauskas ėjo Vilniaus apskrities VMI Mokestinių prievolių departamento direktoriaus pareigas.

Seimo Biudžeto ir finansų reikalų komiteto pirmininkas B.Bradauskas BNS teigė apie sūnaus paskyrimą taip pat sužinojęs tik penktadienį.

„Tik ryte paskambino, sakė: tete, turėsiu kitą telefoną. Va taip ir sužinojau“, - sakė B.Bradauskas.

„Pasekit mano sūnaus karjerą - ji didėjo, kai mes nebuvome valdžioje. Niekada gyvenime mano sūnus nėra prašęs: tete, padėk kažkur tai. Todėl kad mes patys auginti ir auklėti patys savimi rūpintis. Labai labai atsakingai noriu pareikšti - nė vieno žodžio mano nebuvo, kad kas nors kur nors skirtų“, - BNS patikino B.Bradauskas.

Valdančiosios socialdemokratų frakcijos narys B.Bradauskas Seimo Biudžeto ir finansų komitetui vadovauja nuo praėjusių metų lapkričio.NAUJAUSI KOMENTARAI

liudas Vedeckis

liudas Vedeckis portretas
Tas Dainoras Bradauskas matomai teisinis beraštis, ar Z. Žvikienės nupirktas, kad į mano klausimą ar iš teismo priteistų sumų atskaičiuojami mokesčiai, tai atsako jog išskaičiuojami, kai jų pačių puslapyje aiškiai parašyta: "iš teismų priteistų sumų mokesčiai neatskaičiuojami" tai kaip suprasti ponas Dainorai? Matyt reikės kreiptis į Generalinį prokurorą, kad patikrintų kokie ir kieno užsakymai vykdomi, kiek tai kainavo?

Ei

Ei portretas
korupcionieriai!Von lauk abu!Ir tą pasiimkit, kuris paskyrė...

Smaugt

Smaugt portretas
parazitus tik ka gimusius
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių