A.Stancikienė neigia išdavusi leidimą Preilos boteliams

Seimo narė Aurelija Stancikienė tvirtina, kad ne jos vadovavimo laikais Kuršių nerijos parko direkcija išdavė leidimą statyti Preilos botelius, kuriuos teismas nurodė nugriauti.

A.Stancikienė nurodė, kad penktadienį Seime surengtoje spaudos konferencijoje botelių savininkų interesus atstovaujantis advokatas Gintaras Černiauskas kalbėjo netiesą. „Advokatas G.Černiauskas paskleidė šmeižtą, neva A.Stancikienė, vadovaudama Kuršių nerijos nacionalinio parko (KNNP) direkcijai, išdavė leidimus Preilos botelio statybai ir dabar neva savo pasisakymais dangsto savo nuodėmes“, - teigia parlamentarė.

„Šį pasisakymą A.Stancikienė vertina kaip sąmoningą šmeižtą, nes būtent advokatas G.Černiauskas, dalyvavęs visuose teismų procesuose, itin gerai žino, kad leidimas Preilos boteliui buvo išduotas 2004 metais, o A.Stancikienė KNNP direktore tapo tik 2005 metais, kai dėl neteisėtai išduotų leidimų buvo atleistas buvęs KNNP direktorius Vladas Portapas“, - rašoma pareiškime.

A.Stancikienė grasina advokatą paduoti į teismą.

„Šio advokato lūpomis buvo pasakyta ir daugiau netiesos, neva tokiam, koks dabar yra pastatytas Preilos botelis yra visi pritarimai, neva teismas neįžvelgė jokių nusižengimų įstatymams. Apeliacinio ir Aukščiausiojo Teismo nutartyse aiškiai pasakyta, kokie įstatymai pažeisti statant Preilos botelį. Leidimai išduoti neturint visų būtinų pritarimų, dabartiniai sprendiniai neatitinka išduoto patvirtinto pirmojo detalaus plano, o antrasis detalus planas negali būti vertinamas kaip teisėtas, nes ten nėra KNNP direkcijos, kaip atsakingos institucijos už KNNP išsaugojimą, pritarimo“, – teigė A.Stancikienė.

Jos teigimu, byloje taip pat nesunku rasti dokumentus, kur KNNP direktorė A.Stancikienė prašo stabdyti botelio administracinio pastato statybą dar tik pradėjus lieti pamatus, tačiau statybos buvo tęsiamos toliau.

A.Stancikienė taip pat tikina, kad paduos už šmeižtą į teismą spaudos konferencijoje dalyvavusį profesorių Romualdą Ginevičių, „kuris taip pat gindamas savo asmeninius interesus teigė, kad A.Stancikienė dirbo parko direktore ir nieko nedarė statant neteisėtu pripažintą pastatą Juodkrantėje L.Rėzos 1a, nors A.Stancikienė apskritai atsikėlė gyventi į Kuršių neriją tuomet, kai šis pastatas jau buvo pastatytas“.

A.Stancikienė pabrėžė, jog nėra išdavusi nei vieno leidimo, kuris teismų būtų pripažintas neteisėtu.

A.Stancikienė pareiškė nuostabą, kad Seimo nariai „Seime organizuoja tokias spaudos konferencijas, kurios tampa įsiteisėjusių teismų sprendimų neigimo ir asmeninių interesų gynimo bei atviro šmeižto vieta“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Luka

Luka portretas
Anksčiau galvojau kad ji normali politikė. bet kai prieš porą savaičių pasiūlė apmokestinti mano golfuką(92 m) kaip antikvarinį, supratau kad jai jau irgi smegenėlės pačiuožė. gaila...

senas Kaunietis

senas Kaunietis portretas
Stato ir griauna-griauna ir stato,kam to reikia?Jeigu jau pastatė,tai lai stovi ramiai.P.S.Sabui ramybės nebus kiek suprantu,jai jis tokią kalbą išrėžė.Kam to reikia?Kam ta panika?

Pinokis

Pinokis portretas
Manyčiau, kad valdininkai yra pasišiukšlinę išduodant tuos leidimus, tik tuomet niekas nekreipė dėmesio. Įdomu kokios tų valdininkų pavardės????
VISI KOMENTARAI 35
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių