Žurnalistas A.Adamčiukas inscenizavo paties savęs užpuolimą už 1 tūkst. rublių

Du įtariamieji, kurie buvo sulaikyti tiriant baudžiamąją bylą dėl laikraščio "Žukovskije vesti" žurnalisto Anatolijaus Adamčiuko užpuolimo, davė parodymus, kad reporteris pats inscenizavo savo paties užpuolimą.


"Tiriant baudžiamąją bylą ir tikrinant padaryto nusikaltimo versijas, buvo nustatyta, kad lapkričio 7 dieną A.Adamčiukas susitiko su savo pažįstamu Denisu Klokovu. Jų susitikimas truko ilgai. Tiriant versijas, tarp jų ir versiją, kad su padarytu nusikaltimu gali būti susijęs pilietis D.Klokovas, buvo detalizuoti jo telefonų skambučiai, pagal kuriuos nustatytas pilietis Aleksandras Kiseliovas, su kuriuo ne kartą kalbėjosi D.Klokovas", - papasakojo vaizdo siužete tyrimų skyriaus prie Žukovskio miesto vidaus reikalų skyriaus viršininko pavaduotojas Vitalijus Sviridovičius.

Pasak jo, atlikus operatyvinius paieškos veiksmus, nustatyta, kad užpuolimo vykdytojas yra A.Kiseliovas.

"Iš Kiseliovo ir Klokovo prisipažinimo parodymų matyti, kad jie susiję su minėto nusikaltimo padarymu. Tai patvirtinta per patikrinimą įvykio vietoje, kur A.Kiseliovas papasakojo, kaip viskas vyko", - sakė Maskvos srities vyriausiosios vidaus reikalų valdybos (VVRV) atstovas.

Pasak jo, "Adamčiukas viešųjų ryšių kampanijos tikslais ir turėdamas omenyje visus įvykius, susijusius su pasikėsinimais į žurnalistus, pasiūlė D.Klokovui organizuoti jo užpuolimą".

"Tam buvo pasikviestas A.Kiseliovas, kuris sutiko už tūkstantį rublių sumušti nukentėjusįjį", - sakė Žukovskio miesto VRS tyrėjas.

Vaizdo įraše įrašytos ir sulaikytų D.Klokovo ir A.Kiseliovo apklausos. Jame D.Klokovas pasakoja, kad A.Adamčiukas kreipėsi į jį, pateikdamas nestandartinį prašymą.

"Jis man paskambino lapkričio 6 dieną ir sakė, kad jam reikia susitikti su manimi - pasikalbėti akis į akį, be pašalinių. Mes susitikome, ir jis pasakė, kad jam reikia surasti žmogų, kuris galėtų jam padaryti kūno sužalojimų", - pasakoja sulaikytasis D.Klokovas.

Savo ruožtu tiesioginis vykdytojas A.Kiseliovas sakė: "Jis pasakė man, kad aš smogčiau jam į lūpą, kur nors prie akies, bet nestipriai - kad nieko nesulaužyčiau".

Atsakydamas į tyrėjų klausimus vaizdo įraše sulaikytasis pranešė, kad nepažįsta žmogaus, kurį sumušė.

"Aš jį pirmą kartą mačiau, kuo jis vardu, nežinau. Jokio motyvo aš neturėjau, man pasiūlė užsidirbti pinigų, ir aš neatsisakiau", - sakė A.Kiseliovas.

Jis sakė, kad lanko karatė ir kikbokso treniruotes.

Kaip jau pranešta, lapkričio 8 dieną laikraščio "Zykovskije vesti" žurnalistą A.Adamčiuką užpuolė du nežinomi asmenys, kai jis išėjo antrą valandą nakties iš laikraščio redakcijos Pamaskvyje esančio Žukovskio miesto centre. Dėl užpuolimo fakto iškelta baudžiamoji byla pagal straipsnį dėl apiplėšimo, kurį įvykdė grupė asmenų.

Anksčiau trečiadienį A.Adamčiukas pareiškė, kad jam daromas spaudimas. "Vakar maždaug 22 val. pas mane į palatą traumatologijos skyriuje atėjo du Žukovskio VRS tyrėjai", - trečiadienį sakė A.Adamčiukas.

Pasak jo, jie pradėjo pateikinėti įvairias versijas, "tarp kurių buvo pačių kvailiausių - neva aš kone pats save sumušiau, ir visa tai buvo padaryta specialiai".

A.Adamčiukas papasakojo, kad vėliau į palatą įėjo dar du žmonės civiliniais drabužiais, kurie, neparodę tarnybinių pažymėjimų ir neprisistatę, ėmė filmuoti jo pokalbį su milicijos darbuotojais. "Kaip aš supratau, šie žmonės taip pat buvo teisėsaugos institucijų darbuotojai", - sakė žurnalistas.

A.Adamčiukas sakė, jog tada jis atsisakė kalbėtis su jais visais, paskambino mobiliuoju telefonu savo kolegoms redakcijoje ir paprašė, kad į palatą ateitų medicinos sesuo.

"Atbėgo medicinos sesuo, kuri nesugebėjo priversti milicijos darbuotojų išeiti iš palatos, bet paskambino mane gydančiam gydytojui, kurio jau nebuvo ligoninėje. Vėliau milicijos darbuotojai išėjo", - papasakojo A.Adamčiukas.

Jis pažymėjo, kad dėl to parašė skundą ligoninės vyriausiajam gydytojui.


Šiame straipsnyje: Anatolijus Adamčiukas

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Milano mados savaitėje ‒ rožinės protesto kepuraitės
  Milano mados savaitėje ‒ rožinės protesto kepuraitės

  Italų mados dizainerė Angela Missoni (Andžela Misoni) perkėlė politinę kovą į Milano mados savaitę, kur pristatė savo 2017 metų rudens-žiemos kolekcija. Jos pristatymo metu modeliai dėvėjo rožines megztas kovos už moterų teises simboliu tapusi...

  2
 • JAV lyderis nedalyvaus tradiciniuose korespondentų pietuose
  JAV lyderis nedalyvaus tradiciniuose korespondentų pietuose

  JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) šeštadienį dar labiau sustiprino savo nesantaiką su amerikiečių žiniasklaida, paskelbęs, kad nedalyvaus korespondentų pietuose. ...

  1
 • Paryžiuje vyksta tarptautinė žemės ūkio paroda
  Paryžiuje vyksta tarptautinė žemės ūkio paroda

  Paryžiuje vyksta tarptautinė žemės ūkio paroda. Dešimčiai dienų į sostinę suplūsta ūkininkai parodyti, ką geriausio užaugino ir pagamino. Milžiniškas minias priviliojančioje mugėje kasmet apsilanko ir šalies prezidentas, o ...

  1
 • Baltųjų rūmų draudimas sukėlė žiniasklaidos gigantų pasipiktinimą
  Baltųjų rūmų draudimas sukėlė žiniasklaidos gigantų pasipiktinimą

  Didžiosios JAV žiniasklaidos bendrovės pasmerkė „nepriimtiną“ Baltųjų rūmų elgesį ir „demokratijos idealų įžeidimą“, kai administracija nusprendė neįleisti kai kurių organizacijų, tarp jų televizijos CNN ir dienra&sca...

  2
 • Ukraina siekia nutraukti paralyžiuojančią anglių blokadą
  Ukraina siekia nutraukti paralyžiuojančią anglių blokadą

  Kijevas penktadienį paskelbė siekiantis kompromiso su nacionalistų aktyvistais, blokuojančiais prekybą anglimis ir kitomis prekėmis tarp Ukrainos ir Rusijos remiamų separatistų jos rytuose. ...

  12
 • D. Trumpas sulaukė Prancūzijos prezidento atkirčio
  D. Trumpas sulaukė Prancūzijos prezidento atkirčio

  Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as (Fransua Holandas) šeštadienį atsikirto JAV prezidentui Donaldui Trumpui (Donaldui Trampui), kai šis netiesiogiai sukritikavo Paryžiaus ir kitų Europos šalių imigracijos politik...

 • Oficialu: A. Merkel ‒ kandidatė Vokietijos rinkimuose
  Oficialu: A. Merkel ‒ kandidatė Vokietijos rinkimuose

  Vokietijos kanclerės Angelos Merkel konservatoriai oficialiai iškėlė savo partijos pagrindine kandidate rugsėjį įvyksiančiuose parlamento rinkimuose, jos politinę atramą sudarančiame regione. ...

  2
 • Egiptas 2,5 karto didina atvykimo mokestį
  Egiptas 2,5 karto didina atvykimo mokestį

  Egipto užsienio reikalų ministerijos sprendimu, įvažiavimo į šalį mokestis nuo kovo 1 dienos padidės nuo 25 iki 60 JAV dolerių asmeniui, rašo laikraštis „Egypt Independent“. ...

 • Belaisvius aplankiusi N. Savčenko sulaukė kritikos
  Belaisvius aplankiusi N. Savčenko sulaukė kritikos

  Ukrainos deputatė Nadija Savčenko penktadienį aplankė separatistines teritorijas šalies rytuose ir susitiko su ten laikomais ukrainiečių belaisviais, bet ši jos išvyka daugelį Ukrainoje suerzino. ...

  1
 • Susiskaldę JAV demokratai rinks naują lyderį
  Susiskaldę JAV demokratai rinks naują lyderį

  JAV Demokratų partija, dar neatsigavusi po skaudaus pralaimėjimo per praeitais metais vykusius rinkimus, šeštadienį rinks naują lyderį, kuris galėtų vesti į kovą su prezidentu Donaldu Trumpu (Donaldu Trampu) ir jo respublikonais. ...

  1
Daugiau straipsnių