Žurnalistas A.Adamčiukas inscenizavo paties savęs užpuolimą už 1 tūkst. rublių

Du įtariamieji, kurie buvo sulaikyti tiriant baudžiamąją bylą dėl laikraščio "Žukovskije vesti" žurnalisto Anatolijaus Adamčiuko užpuolimo, davė parodymus, kad reporteris pats inscenizavo savo paties užpuolimą.


"Tiriant baudžiamąją bylą ir tikrinant padaryto nusikaltimo versijas, buvo nustatyta, kad lapkričio 7 dieną A.Adamčiukas susitiko su savo pažįstamu Denisu Klokovu. Jų susitikimas truko ilgai. Tiriant versijas, tarp jų ir versiją, kad su padarytu nusikaltimu gali būti susijęs pilietis D.Klokovas, buvo detalizuoti jo telefonų skambučiai, pagal kuriuos nustatytas pilietis Aleksandras Kiseliovas, su kuriuo ne kartą kalbėjosi D.Klokovas", - papasakojo vaizdo siužete tyrimų skyriaus prie Žukovskio miesto vidaus reikalų skyriaus viršininko pavaduotojas Vitalijus Sviridovičius.

Pasak jo, atlikus operatyvinius paieškos veiksmus, nustatyta, kad užpuolimo vykdytojas yra A.Kiseliovas.

"Iš Kiseliovo ir Klokovo prisipažinimo parodymų matyti, kad jie susiję su minėto nusikaltimo padarymu. Tai patvirtinta per patikrinimą įvykio vietoje, kur A.Kiseliovas papasakojo, kaip viskas vyko", - sakė Maskvos srities vyriausiosios vidaus reikalų valdybos (VVRV) atstovas.

Pasak jo, "Adamčiukas viešųjų ryšių kampanijos tikslais ir turėdamas omenyje visus įvykius, susijusius su pasikėsinimais į žurnalistus, pasiūlė D.Klokovui organizuoti jo užpuolimą".

"Tam buvo pasikviestas A.Kiseliovas, kuris sutiko už tūkstantį rublių sumušti nukentėjusįjį", - sakė Žukovskio miesto VRS tyrėjas.

Vaizdo įraše įrašytos ir sulaikytų D.Klokovo ir A.Kiseliovo apklausos. Jame D.Klokovas pasakoja, kad A.Adamčiukas kreipėsi į jį, pateikdamas nestandartinį prašymą.

"Jis man paskambino lapkričio 6 dieną ir sakė, kad jam reikia susitikti su manimi - pasikalbėti akis į akį, be pašalinių. Mes susitikome, ir jis pasakė, kad jam reikia surasti žmogų, kuris galėtų jam padaryti kūno sužalojimų", - pasakoja sulaikytasis D.Klokovas.

Savo ruožtu tiesioginis vykdytojas A.Kiseliovas sakė: "Jis pasakė man, kad aš smogčiau jam į lūpą, kur nors prie akies, bet nestipriai - kad nieko nesulaužyčiau".

Atsakydamas į tyrėjų klausimus vaizdo įraše sulaikytasis pranešė, kad nepažįsta žmogaus, kurį sumušė.

"Aš jį pirmą kartą mačiau, kuo jis vardu, nežinau. Jokio motyvo aš neturėjau, man pasiūlė užsidirbti pinigų, ir aš neatsisakiau", - sakė A.Kiseliovas.

Jis sakė, kad lanko karatė ir kikbokso treniruotes.

Kaip jau pranešta, lapkričio 8 dieną laikraščio "Zykovskije vesti" žurnalistą A.Adamčiuką užpuolė du nežinomi asmenys, kai jis išėjo antrą valandą nakties iš laikraščio redakcijos Pamaskvyje esančio Žukovskio miesto centre. Dėl užpuolimo fakto iškelta baudžiamoji byla pagal straipsnį dėl apiplėšimo, kurį įvykdė grupė asmenų.

Anksčiau trečiadienį A.Adamčiukas pareiškė, kad jam daromas spaudimas. "Vakar maždaug 22 val. pas mane į palatą traumatologijos skyriuje atėjo du Žukovskio VRS tyrėjai", - trečiadienį sakė A.Adamčiukas.

Pasak jo, jie pradėjo pateikinėti įvairias versijas, "tarp kurių buvo pačių kvailiausių - neva aš kone pats save sumušiau, ir visa tai buvo padaryta specialiai".

A.Adamčiukas papasakojo, kad vėliau į palatą įėjo dar du žmonės civiliniais drabužiais, kurie, neparodę tarnybinių pažymėjimų ir neprisistatę, ėmė filmuoti jo pokalbį su milicijos darbuotojais. "Kaip aš supratau, šie žmonės taip pat buvo teisėsaugos institucijų darbuotojai", - sakė žurnalistas.

A.Adamčiukas sakė, jog tada jis atsisakė kalbėtis su jais visais, paskambino mobiliuoju telefonu savo kolegoms redakcijoje ir paprašė, kad į palatą ateitų medicinos sesuo.

"Atbėgo medicinos sesuo, kuri nesugebėjo priversti milicijos darbuotojų išeiti iš palatos, bet paskambino mane gydančiam gydytojui, kurio jau nebuvo ligoninėje. Vėliau milicijos darbuotojai išėjo", - papasakojo A.Adamčiukas.

Jis pažymėjo, kad dėl to parašė skundą ligoninės vyriausiajam gydytojui.


Šiame straipsnyje: Anatolijus Adamčiukas

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių