Ypač slaptos Ch.Clinton vestuvės

Amerikos amžiaus vestuvės įvyko. Bet apie jas nedaug žinoma, nes buvusio JAV prezidento ir dabartinės valstybės sekretorės dukros Chelsea Clinton vestuvės – tikra valstybės paslaptis.

"Esame labai laimingi"

Ch.Clinton šeštadienio vakarą susituokė savo ilgamečiu draugu Marcu Mezvinsky. Buvęs prezidentas Billas Clintonas ir valstybės sekretorė Hillary Clinton pareiškė, kad "labai didžiuodamiesi ir nepaprastai jaudindamiesi" stebėjo, kaip jų vienintelė atžala sumainė žiedus su Volstrito bankininku netoli Rainbeko miestelio Niujorko valstijoje.

Ceremonija, kuri malonų vasaros vakarą vyko vaizdinguose Astorų rūmuose, užbaigė kelias savaites sklandžiusius gandus apie vestuves, kurias Clintonai organizavo, laikydamiesi didelio slaptumo.

"Negalėjome prašyti puikesnės dienos atšvęsti jų bendro gyvenimo pradžiai, taip pat esame labai laimingi, priėmę Marcą į mūsų šeimą", - sakoma Chelsea tėvų, kurie yra viena iš įtakingiausių porų Amerikoje, po vestuvių paskelbtame pranešime.

Mišrios apeigos

Iki šiol apie šią ceremoniją žinoma labai mažai, tačiau pranešama, kad apeigos buvo mišrios, nes 30 metų Chelsea priklauso Metodistų Bažnyčiai, o 32 metų M.Mezvinsky yra žydas.

Ceremonijai kartu vadovavo Jeilio universiteto žydų kapelionas rabinas Jamesas Ponetas ir metodistų dvasininkas iš Niujorko tėvas Williamas Shillady.

Chelsea vilkėjo V.Wang sukurtą suknelę, o pora ištarė vienas kitam įžadus, stovėdami ant baltomis gėlėmis išpuoštos pakylos. Tradiciškai Chelsea prie altoriaus palydėjo tėvas, kuriam prieš tai buvo liepta numesti kelis kilogramus, kad per vestuves atrodytų jaunesnis.

Gausybė įžymybių

Žurnalistai ir garsenybių gerbėjai užplūdo Rainbeko miestelį, tikėdamiesi pamatyti garsiausius iš maždaug 500 vestuvių svečių.

Pranešama, jog ceremonijoje dalyvavo buvusi JAV valstybės sekretorė Madeleine Albright, populiari dizainerė Vera Wang ir Holivudo aktorius Tedas Dansonas, nors daugelis tokių pranešimų nebuvo patvirtinti.

Žiniasklaida skelbė, kad į svečių sąrašą buvo įrašyta daug kitų garsenybių, tokių kaip Holivudo grandas Stevenas Spielbergas ir televizijos pokalbių laidų vedėja Oprah Winfrey, tačiau jie nebuvo pastebėti.

H.Clinton "viršininkas" prezidentas Barackas Obama buvusios pirmosios šalies dukros tuoktuvių ceremonijoje nedalyvavo. Jis sakė, jog nebuvo pakviestas, taip pat pridūrė, kad vienose vestuvėse dviejų prezidentų būtų per daug.

Smalsuoliai nusivylę

Apsauga prie rūmų teritorijos leido prieiti tik pėstiems žurnalistams.

Iš žurnalistams skirtos atitvertos teritorijos prie įvažiavimo į Astorų rūmus buvo matomos autobusų ir juodų visureigių kolonos, vežančios į vestuves svečius ir Clintonų šeimos narius.

Siekiant apsisaugoti nuo paparacų, virš rūmų teritorijos taip pat buvo uždrausta skraidyti orlaiviams. Šio draudimo laikymąsi užtikrino policijos sraigtasparnis, triukšmingai skraidęs virš idiliškai atrodančio parko.

Netoli rūmų esančio Rainbeko pagrindinėse sankryžose buvo susirinkusios gerbėjų minios.

"Labai jaudinama. Pasaulyje daug rūpesčių, tačiau šeštadienį viskas sustoję vien dėl šių vestuvių", - sakė Anne McConnell, užėmusi strategiškai svarbią vietą priešais XVIII amžiuje pastatytą viešbutį "Beekman Arms" ir tikėdamasi pamatyti Clintonų šeimos narius.

"Gėda, kad tai nerodoma per televiziją, - pridūrė ji. - Ceremonija turėtų būti tiesiogiai rodoma per televiziją kaip Didžiosios Britanijos princesės Dianos vestuvės".
Rainbeko gyventojas Chrisas Maddenas uždavė klausimą, kuris taip pat rūpėjo daugeliui kitų: "Noriu žinoti, kokią suknele vilki Chelsea - taip pat Hillary."

"Noriu žinoti, kas įtraukta į meniu", - pridūrė Walteris Mullinas.

Kaina – milijonai

Tinklalapiai, tokie kaip TMZ.com, taip pat bulvariniai dienraščiai, tokie kaip "New York's Daily News" aprašinėjo nepaprastai prabangią ceremoniją, kuri esą galėjo kainuoti 3-5 mln. dolerių (apie 8-13 mln. litų) .

Vienas iš nedaugelio šias vestuves komentavusių svečių buvo aktorius T.Dansonas ir jo žmona Mary Steenburgen.

Ilgametė Clintonų draugė M.Steenburgen, kilusi iš buvusio prezidento gimtosios Arkanzaso valstijos, sakė, kad Chelsea tėvai išgyvena "tyrą džiaugsmą" dėl savo dukros.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių