Viskas parengta, bet britų karališkasis kūdikis dar neskuba

 • Teksto dydis:

Ligoninė parengta, „Wikipedia“ puslapis ir „Twitter“ puslapiai parengti, kūrybingumu garsėjanti britų spauda jau ima stigti idėjų, tačiau pirmadienį vis dar nėra jokių ženklų, kad karališkasis kūdikis skuba ateiti į šį pasaulį.

Princas Williamas, laukdamas žmonos gimdymo, laiką leidžia žaisdamas polą – jis su jaunesniuoju broliu Harry šeštadienį ir sekmadienį dalyvavo labdaringose rungtynėse.

Williamas pasiėmė porą laisvų dienų paieškos ir gelbėjimo sraigtasparnio piloto darbe Velse, sakė Bakingamo rūmų atstovas, kuris atsisakė nurodyti, kada princas galėtų grįžti savo bazę.

Rūmai nieko neskelbia apie naujojo trečio asmens eilėje į britų sostą gimimą ir kelias dienas tik kartoja, kad Catherine turi gimdyti kažkada liepos viduryje.

Spauda tikėjosi, kad tai įvyks šeštadienį, o lažybininkai „William Hill“ prognozavo sekmadienį. „Paddy Power“ vienodu santykiu lažinosi dėl sekmadienio ir pirmadienio.

Tikra tik viena: kad kūdikiai retai gimsta numatytu laiku ir kad kai naujasis Windsorų dinastijos įpėdinis pagaliau gims, pasaulis bus pasirengęs.

Šiais skaitmeniniais laikais kūdikis jau turi savo „Wikipedia“ puslapį pavadinimu "Kembridžo kunigaikščio ir kunigaikštienės vaikas“.

Buvo įsteigti ir keli satyriniai „Twitter“ puslapiai, kurių vienas - @RoyalFoetus – jau skelbiasi turintis 5,5 tūkst. sekėjų. Birželio 19-ąją jis paskelbė: "Su gestacija baigta“.

Operatoriai ir fotografai iš viso pasaulio jau dvi savaites stovyklauja prie Švč.Marijos ligoninės Londone, kur turi gimdyti 31 metų Catherine.

Prie ligoninės privataus sparno „Lindo“ vietų automobiliams eilė karališkiesiems asmenims yra rezervuota iki mėnesio pabaigos.

Laikraštis „The Sunday Times“ pranešė, kad Kate ginekologas Marcus Setchellas turės policijos palydą, kai vyks į ligoninę jai pradėjus gimdyti.
Ankstesniuose pranešimuose buvo sakoma, kad M.Setchellas jau kelias savaites negeria alkoholio.

Nesant jokių tikrų naujienų apie kūdikį, tokie pikantiški trupiniai sudarė didžiausią pranešimų apie karališkąją šeimą dalį britų sekmadienio laikraščiuose.

„The Sunday Express“ paskelbė „išskirtinę“ informaciją, kad Catherine savaitgalį praleido savo tėvų namuose Berkšyre, maždaug 65 km į vakarus nuo Londono.

Tuo tarpu „The Sunday Telegraph“ pažymėjo, kad, jeigu tikėsime lažybininkais, kūdikis bus mergaitė vardu Alexandra ir svers 3,17-3,6 kilogramo.

Kalbant apie tai, kaip Williamas ir Catherine augins savo vaiką, „The Mail on Sunday“ paskelbė apklausos rezultatus, kurie rodo, jog 53 proc. žmonių galvoja, kad pora neturėtų samdytis auklės.

56 proc. respondentų mano, kad Catherine po gimdymo turėtų reikšmingai apmažinti savo karališkąsias pareigas.

Laikraštis rašo, jog rūmų pareigūnai tikisi, kad Catherine vėliau šiais metais grįš prie kai kurių viešų savo pareigų.

Būsimasis kūdikis – pirmasis superžvaigždėmis tapusios poros vaikas – kelia didžiulį susidomėjimą viso pasaulio žiniasklaidoje, tačiau šį savaitgalį Londone lakęsi turistai į tai reaguoja nevienodai.

Kai kas labai džiaugėsi, kad jų apsilankymas gali sutapti su Kate gimdymu, kiti atrodė nieko nė nenutuokiantys, bet dauguma tai žinojo ir atrodė dėl to nesijaudinantys.

"Manau, kad tai svarbiau Jungtinės Karalystės žmonėms", - prie Šv.Pauliaus katedros AFP žurnalistui sakė šeštą dešimtį metų einanti turistė iš JAV Teksaso valstijos Rosa Robledo.

"Tai tarsi „gerai, yra karalienė arba karalius, gimė vaikas“. Gerai, viskas tęsiasi toliau“, - sakė ji.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių