Vienuolis pabučiavo V.Putinui ranką, pareikšdamas pagarbą rusų tautai

Valaamo vienuolyno vyresniojo pavaduotojo padėjėjas, ortodoksų kultūros ir švietimo centro „Valaamo šviesa“ direktorius igumenas Metodijus pareiškė, kad nebuvo jokios veidmainystė, kai jis pabučiavo prezidentui Vladimirui Putinui ranką.

Antradienį internete plačiai paplito vaizdo kadrai, kuriuose matyti, kaip Rusijos prezidentui lankantis Valaamo vienuolyne ir priėjus pasveikinti vienuolyno gyventojų, vienas dvasininkų bučiuoja V.Putinui ranką.

Vaizdo kadruose matyti, kad tai buvo netikėta prezidentui, kuris greitai atitraukė ranką. Dvasininko poelgis sukėlė įvairių komentarų bangą internete.

„Pas mus Balkanuose: Makedonijoje, Serbijoje, Juodkalnijoje, yra tokia tradicija - visada gerbti vyresnius, ir aš visada bučiuoju ranką tėvams, senelei, seneliui ir taip toliau, tuo parodydamas meilę ir pagarbą“, - sakė igumenas.

Tėvas Metodijus pažymėjo, kad jis labai myli rusų tautą, ir tuo pasireiškia jo, „kaip mažos slavų tautos atstovo, krikščioniška meilė didžiai rusų tautai“.  „Aš atsiprašau visų tų žmonių, kuriuos aš nenoromis sugluminau šiuo poelgiu“, - pridūrė jis.


Šiame straipsnyje: Vladimiras Putinas

NAUJAUSI KOMENTARAI

NEWS

NEWS portretas
STOP... KOMPLEKSINEI KORUPCIJAI !!! ................................................. PRANEŠAME LIETUVOS TAUTAI , kad Antikorupcinės Konstitucinės Partijos tikslai yra kovoti prieš valstybinę, politinę ir teisėtvarkos korupciją: padedant Generalinei prokuratūrai , LR STT, LR FNTT , OPERATYVIAI ATSKLEISTI FINANSINIUS NUSIKALTIMUS, kurie MUS APVOGĖ ir NUSKURDINO. Garbūs Lietuvos piliečiai, ir sąžiningieji verslininkai ! ............................................................... PRAŠOME OPERATYVIAI PRANEŠTI APIE ES , ir LT PINIGŲ PLOVIMĄ. To ko nepadarė ”susigyvenusios „ vietinės prokuratūros, policija STT, FNTT, mes tai padarysime, jei Jūs be emocijų, galite pateikti 60 % įrodymus, faktus ir aplinkybes sekančiai: : № 1. Pinigų plovimą per FIKTYVIUS PROJEKTUS ! № 2. Per TYČINIUS BANKROTUS ! № 3. Per Merus, Savivaldybių administracijas patvirtinant UŽAUKŠTINTĄ KONKURSO ar projekto KAINĄ. № 4. LR Atominės elektrinės, ir LR Dujų terminalo statybos neskaidrumus № 5. LR politinių partijų, ir jų ministrų korumpuotas sferas. ............................................. ANTIKORUPCINĖS KONSTITUCINĖS PARTIJOS, Partijos ir Prezidiumo pirmininkas, Žemaitijos prezidentas Justinas BURBA

jo

jo portretas
Beriau pabgučiuotų į užopakalį.

ANTIKORUPCINE

ANTIKORUPCINE portretas
STOP... KOMPLEKSINEI KORUPCIJAI !!! ................................................. PRANEŠAME LIETUVOS TAUTAI , kad Antikorupcinės Konstitucinės Partijos tikslai yra kovoti prieš valstybinę, politinę ir teisėtvarkos korupciją: padedant Generalinei prokuratūrai , LR STT, LR FNTT , OPERATYVIAI ATSKLEISTI FINANSINIUS NUSIKALTIMUS, t.y. tuos pareigūnus kurie MUS APVOGĖ ir NUSKURDINO. Garbūs Lietuvos piliečiai ir sąžiningieji verslininkai ! ............................................................... PRAŠOME OPERATYVIAI PRANEŠTI APIE ES , ir LT PINIGŲ PLOVIMĄ. To ko nepadarė ”susigyvenusios „ vietinės prokuratūros, policija STT, FNTT, mes tai padarysime, jei Jūs be emocijų, galite pateikti 60 % įrodymus, faktus ir aplinkybes sekančiai apie: № 1. Pinigų plovimą per FIKTYVIUS PROJEKTUS! № 2. Per TYČINIUS BANKROTUS! № 3. Per Savivaldybes. Savivaldybių administracijas, kurios tvirtina UŽAUKŠTINTĄ projekto KAINĄ. № 4. LR Atominės elektrinės, ir LR Dujų terminalo statybos, įtartinas finansines sferas № 5. LR politinių partijų, Ministrų kabinetų korumpuotas atsidėkojimo sferas. ............................................. ANTIKORUPCINĖS KONSTITUCINĖS PARTIJOS, Partijos ir Prezidiumo pirmininkas, Žemaitijos prezidentas Justinas BURBA
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių