Rusų televizija: už „Pussy Riot“ stovi išeivijos oligarchas

Išeiviją pasirinkęs rusų oligarchas ir Kremliaus priešininkas Borisas Berezovskis dalyvavo organizuojant „Pussy Riot“ performansą Maskvos katedroje, naujausioje pankgrupę smerkiančioje laidoje teigė Rusijos valstybinė televizija.

Vėlai antradienį parodytoje „Rossija-1“ laidoje buvo parodytas vyras, kuris teigė buvęs B.Berezovskio patarėju. Jo teigimu, oligarchas jam parodė vaizdo medžiagą, kurioje matyti viena grupės moterų ir jos vyras, be to, pasakė: „Pradėsime veikti Bažnyčios linija“.

„2011 metų vasario 11 dieną restorane “Zafferano„ Borisas Abramovičius Berezovskis man apie tai pasakė ir parodė per “iPad", - sako vyras, kuris pristatomas kaip Aleksejus Vešniakas ir kuris buvo filmuojamas užtamsintame kambaryje.

„Kas stovėjo už tų šventvagiškai kalbėjusių moterų? Mano nuomone, vienas tų žmonių yra Borisas Abramovičius Berezovskis“, - pridūrė A.Vešniakas. Jo teigimu, B.Berezovskis norėjo palaužti Rusijos Ortodoksų Bažnyčios ir saugumo pajėgų ********galią.

„Pussy Riot“ teisininkų komanda šiuos teiginius pavadino absurdu. „Visa studija kliedi“, - „Twitter“ parašė „Pussy Riot“ advokatė Violeta Volkova.

B.Berezovskis, kuris gyvena Londone, Rusijos teismuose už akių jau yra nuteistas kalėti už grobstymą, o bandymas susieti jį su „Pussy Riot“ atrodo kaip dar vienas mėginimas suteršti grupės reputaciją.

Trys grupės narės praėjusį mėnesį už chuliganizmą buvo nuteistos dvejus metus kalėti.

Šis nuosprendis dėl prezidentą Vladimirą Putiną smerkiančios dainos atlikimo Maskvos Kristaus Išganytojo katedroje Vakaruose sukėlė pasmerkimo bangą.

A.Vešniakas sakė, kad B.Berezovskio jam parodyta vaizdajuostė buvo apie politinio meno grupę „Voina“ („Karas“), kurioje buvo ir viena tuomet dar būsimų „Pussy Riot“ narių Nadežda Tolokonikova ir jos vyras Piotras Verzilovas.

„Jis atidarė ir parodė ją man: “Pažiūrėk į Petią Verzilovą, pažiūrėk į Tolokonikovą, mes greitai pradėsime veikti. Greitai daug ko įvyks... Pamatysi. Pradėsime veikti Bažnyčios linija", - teigė A.Vešniakas.

Ankstesnėje, balandžio mėnesį parodytoje to paties vedėjo laidoje jau buvo užsiminta apie B.Berezovskio dalyvavimą. Tada buvo pasiremta faktu, kad jis sausio mėnesį, prieš prezidento rinkimus, nusiuntė laišką Rusijos patriarchui ir paragino jį paremti režimo pasikeitimą.

Laidos „Provokatoriai 2“ vedėjas Arkadijus Mamontovas anksčiau vedė laidą, kurioje būdavo demaskuojamas britų žvalgybos Maskvoje esą naudojamas „šnipų akmuo“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Bolševikas

Bolševikas portretas
Tai aišku ciulpikai Obamos pinigus atidirbineja!!!

ka

ka portretas
reiskia:kurioje būdavo demaskuojamas britų žvalgybos Maskvoje esą naudojamas „šnipų akmuo“. cia ka tokia laida kur daznai demaskuodavo ta pati akmeny?O kodel esa buvo snipu akmuo,tai jei nebuvo to akmens tada tada zurnalistas primintu ir pasidalintu ta savo informacija.

psichas

psichas portretas
Grupės ,,reputacijos,, suteršimas, skamba išdidžiai ... Keli epizodai iš grupės narių saviraiškos ; -Grupės narė užeina į parduotuvę , matant vaikams ima nuo lentynos vištą ir susigrūda sau tarp kojų ,prieš tai nusimovusi kelnaites ... Zoologijos muziejuje ,trys grupės narės su partneriais matant žmonėms pradeda užsiiminėti atviru seksu .Viena iš jų devintą mėnesį nėščia . .. Čia matyti ,kad šios degeneratės irgi kovoja prieš V.Putino režimą ... Ieškoti galite rusų portaluose . Yra ,kaip ,,feminisčių ,, palaikytojai švelniai tariant , nuo susirinkusių žmonių gauna į nosį ...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių