Pusnuogės Kate nuotraukas spausdina ir skandinavai

Apie garsenybes rašantis Danijos žurnalas „Se og Hoer“ ketina išspausdinti pusnuogės princo Williamo žmonos Catherine nuotraukas. Nuotraukos turėtų pasirodyti ketvirtadienį 16-os puslapių priede, skelbiama žurnalo interneto svetainėje.

Švedijos blizgusis žurnalas „Se och Hoer“ jau išspausdino pusnuogės Didžiosios Britanijos princo Williamo žmonos Kate nuotraukas trečiadienį pasirodžiusiame trijų puslapių priede.
Jame įdėta 11 paparacių nuotraukų, kurios buvo padarytos prieš kelias savaites, karališkosios šeimos porai atostogaujant Prancūzijoje.

Penkiose iš šių nuotraukų matyti nuoga princo sutuoktinės krūtinė, o vienoje ji mauna žemyn bikinio kelnaites.

Danijos „Se og Hoer“ vienintelis šioje šalyje gavo iki pusės apsinuoginusios Kembridžo kunigaikštienės Kate nuotraukas. Rytoj išleisime 16-os puslapių priedą su būsimosios Anglijos karalienės pikantiškomis nuotraukomis", - sakoma pranešime.

Nuotraukos, kurių pasirodymas kituose leidiniuose užrūstino Didžiosios Britanijos karališkąją šeimą, bus skelbiamos tik ketvirtadienį pasirodančioje spausdintoje savaitraščio versijoje, bet ne internete.

„Mūsų skaitytojams patinka sekti karališkosios šeimos gyvenimą, ir jie laukia sensacijų. Todėl nepaprastai didžiuojuosi, kad mes įgijome teises spausdinti pusnuogės būsimos Britanijos karalienės nuotraukas, apie kurias kalba visas pasaulis, nors nedaugelis jas yra matę“, - rašo žurnalo vyriausiasis redaktorius Kimas Henningsenas.

Paparacių prieš kelias savaites padarytos nuotraukos, kuriose Kate deginasi Prancūzijoje apsinuoginusi krūtinę, pirmiausia pasirodė prancūzų žurnale „Closer“, vėliau Airijos „Daily Star“ ir Italijos „Chi“ žurnaluose, o galiausiai išplito internete.

Sprendimas paviešinti šias nuotraukas supykdė karališkąją šeimą, kurios advokatams pavyko gauti teismo sprendimą uždraudžiantį jas perpardavinėti ir dabar jie siekia pradėti baudžiamąją bylą Paryžiaus teisme.

Vykdant Prancūzijos teismo antradienį priimtą sprendimą, žurnalas „Closer“ taip pat turi per 24 valandas perduoti visas turimas nuotraukų bylas karališkosios poros atstovams, o už kiekvieną vėlavimo dieną jam bus skiriamos 10 tūkst. eurų baudos.

Teismas taip pat uždraudė blizgiajam žurnalui dar kartą spausdinti šią medžiagą ar naudoti ją savo interneto svetainėje, taip pat - parduoti nuotraukas rinkoms, kur jos dar nebuvo publikuotos. Už kiekvieną šio draudimo pažeidimą žurnalas turės sumokėti dar po 10 tūkst. eurų baudos.

Tuo tarpu karališkųjų Šv.Jokūbo rūmų atstovė AFP sakė, kad jų atsakas į nuotraukų spausdinimą Danijos žurnale bus toks pats, kaip ir į jų paskelbimą Italijoje.

„Kaip jau sakėme, nekomentuosime galimų teisinių veiksmų dėl tariamai numatomo šių nuotraukų spausdinimo. Užtenka pasakyti, kad visi atitinkami atsakomieji veiksmai bus išnagrinėti“, - pareiškė rūmų atstovė.


Šiame straipsnyje: katėžurnalai

NAUJAUSI KOMENTARAI

lietuvis

lietuvis portretas
nu ir kas cia tokio baisaus pilnas pliazas ispanijos tokiu karalieniu gal net geresniu nesuprantu kur sensacija

ruta

ruta portretas
Niekas negalvojo , kad princese elgsis kaip tikra prascioke ... Is kur tas liguistas noras deginti visas kuno vietas ?

laima

laima portretas
anglai debilai ,juk na ir kas cia tokio du jauni zmones ka pas juos kitaip kaip pas visus ,kam tai rupi tik tiem asilam papuracam manau protingiem nerupi o kvailiai tai dzin
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių