Motina nužudė vaikus, bijodama juos prarasti dėl vyro pedofilo

Motinos nužudytų dviejų britų vaikų byloje – netikėtas posūkis. Pasirodo, jų tėvas yra ieškomiausias Didžiosios Britanijos pedofilas.

Uždusino vaikus maišais

11 mėnesių Danielio Smitho ir penkiametės Rebeccos Smith kūnai antradienį buvo rasti Ispanijos Kosta Bravos kurorto viešbučio numeryje. Jų motina pati nusileido į priimamąjį ir pasakė: „Iškvieskite greitąją pagalbą ir policiją.“ Darbuotojų paklausta, kas nutiko, moteris ramiu veidu atsakė: „Patys pamatysite.“

„Ji buvo visiškai rami. Kai medikai įėjo į kambarį, vaikai buvo balti ir sustingę, tarsi du miegantys angelai“, – pasakojo viešbučio darbuotojas.

Atskubėję medikai trijų kambarių numeryje aptiko dviejų vaikų lavonus, uždengtus antklode. Jokių smurto žymių nebuvo rasta. Vaikai buvo uždusinti, ant galvų uždėjus plastikinius maišus. Pareigūnai neatmeta galimybės, kad prieš nužudant vaikai galėjo būti apsvaiginti. Tragedijos aplinkybes padės nustatyti lavonų ekspertizė.

Policija sulaikė nužudytų vaikų motiną Lianne Smith, kuri prisipažino pati padariusi šiurpų nusikaltimą. Specialistai vertina jos psichinę būklę.

Pareigūnai išsiaiškino, kad 43 metų moteris labai bijojo prarasti savo vaikus. Ji nuogąstavo, kad jie bus perduoti globos tarnyboms po to, kai gegužės 8 d. Barselonoje buvo suimtas ir Didžiosios Britanijos teisėsaugai perduotas jos vyras Martinas Smithas.

Slapstėsi dvejus metus

45 metų M.Smithas yra ieškomiausias Didžiosios Britanijos pedofilas. Prieš dvejus metus jis buvo suimtas ir apkaltintas tuo, kad dešimt metų seksualiai išnaudojo nepilnametę. Pasak prokurorų, pirmą kartą jis išprievartavo mergaitę, kai jai buvo septyneri.

Vykstant tyrimui, M.Smithas buvo paleistas už užstatą, bet išvažiavo į užsienį ir ėmė slapstytis nuo teisėsaugos. Didžioji Britanija paskelbė jo tarptautinę paiešką ir įtraukė vyrą į ieškomiausių nusikaltėlių dešimtuką.

Pedofilo prievartauta mergina pernai pasakojo teisėsaugos pareigūnams: „Jaučiausi bjauri, menka ir purvina, tarsi būčiau padariusi kažką negera. Tai yra ne gyvenimas, o tiesiog egzistavimas. Tapau tylia jo auka.“

Dabar vyras kaltinamas tuo, kad nuo 1995 m. iki 2005 m. įvykdė šešis išprievartavimus ir vieną nesėkmingą bandymą išprievartauti.

L.Smith niekada netikėjo vyrui metamais kaltinimais. Teisėsauga įtaria, kad visa šeima Ispanijoje slapstėsi kartu.

Šią savaitę M.Smithui buvo pranešta apie jo vaikų mirtį. Pasak pareigūnų, ši žinia vyrą pribloškė.

Profesionalus aiškiaregys

M.Smithas jaunystėje svajojo tapti muzikantu, bet likimo vingiai nuvedė jo visai kita kryptimi. Jam teko dirbti garso operatoriumi, pramogų organizatoriumi vasaros stovykloje. Po to vyras atrado savyje aiškiaregio gebėjimų ir pateko į televizijos laidą „The Most Haunted“, kuri pasakoja apie vaiduoklius.

Prieš išvykdama į Ispaniją L.Smith dalyvavo valdžios vykdomoje programoje „Kiekvienas vaikas yra svarbus“, skirtoje padėti vaikams nuo trejų iki keturiolikos metų. Tačiau tiesiogiai su vaikais moteris nedirbo.

Tragiški įvykiai Ispanijoje vainikavo aštuoniolika metų trukusius poros santykius. Sužinoję apie tragediją, jų buvę kaimynai Didžiosios Britanijos Ličfildo mieste liko priblokšti, kai kurie negalėjo sulaikyti ašarų.

„Ji (L.Smith – red. past.) visuomet atrodė laiminga. Ji pirkdavo dukrai spalvinimo knygas ir lipdukus, kiekvieną kartą išeidavo su šypsena ir mandagiai atsisveikindavo“, – prisiminė vietos parduotuvės savininkas.

Šią savaitę L.Smith stojo prieš Ispanijos teismą.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių