Milijardų paveldėtoja mirė tarp šiukšlių ir slegiama skolų

Farmacijos imperijos "Johnson & Johnson" paveldėtojos Casey Johnson mirties aplinkybės užminė dar daugiau mįslių.

Namai virto landyne

30 metų vakarėlių liūtė, mirusi šios savaitės pradžioje, gyveno visiškai apsileidusi, pasakoja jos draugai. Jos nuomojamame name nebuvo elektros, vandens ir dujų, susikaupė kalnai šiukšlių, o baseine užsiveisė žiurkės.

Apie tai JAV laikraščiui "New York Post" papasakojo vienas velionės draugų. Jis C.Johnson namą Los Andžele palygino su "Pilkaisiais sodais" - 1975 m. filmu, pasakojančiu apie tragiškos būklės namą ir jo gyventojus.

"Visur mėtosi purvini indai ir pūvantis maistas, - apie mirusios moters namų būklę pasakojo draugas, kurio vardas nenurodomas. - Sienos išpaišytos grafitais, o baseinas panašus į pelkę."

Kaimynystėje gyvenantis vyras pasakojo, kad C.Johnson namuose nuolat lankėsi įvairaus plauko tipų: ir madingai apsirengusių, ir visiškai apsileidusių.

Liga, kvaišalai ir skolos

Antradienį atliktas skrodimas nedavė atsakymo į klausimą, kodėl mirė 30-metė moteris. Išsiaiškinti mirties priežastį padės toksikologiniai ir histologiniai tyrimai, kurie gali užtrukti aštuonias savaites ar dar ilgiau.

C.Johnson dar vaikystėje buvo diagnozuotas cukrinis diabetas, tačiau kol kas neaišku, ar ši liga kaip nors susijusi su jos mirtimi. Mirusiosios draugai pasakojo, kad pastaruoju metu ji netinkamai vartojo insuliną ir keletą kartų buvo atsidūrusi ligoninėje.

Be to, niekam ne paslaptis ir vakarėlių liūtės pomėgis vartoti kvaišalus. Moteris atsisakė reabilitacijos, todėl tėvas nustojo skirti jai pinigus, ir prasidėjo jos finansinės bėdos. Paviešinti teismo dokumentai rodo, kad C.Johnson skolos sudaro 106 tūkst. JAV dolerių.

Sklando gandai, kad C.Johnson garaže nuo kreditorių slėpė savo automobilį "Porsche", nes šie grasino jį atimti. Pasak tinklalapio TMZ.com, prieš mėnesį automobilis vis dėlto buvo atimtas.

Versle nedalyvavo

C.Johnson tėvui Robertui Woodui Johnsonui IV priklauso amerikietiškojo futbolo komanda - Niujorko "Jets". Jis taip pat yra Tarptautinio I tipo cukrinio diabeto tyrimų fondo pirmininkas ir vienas  knygos "Diabetu sergančio vaiko priežiūra" autorių.

C.Johnson nedalyvavo 1886 m. savo prosenelio įkurtos verslo imperijos veikloje, tačiau su dviem jaunesnėmis seserimis buvo potenciali šeimos kapitalo paveldėtoja.

Jos šeimos nariai "Johnson & Johnson" valdyboje nebedalyvauja jau kelis dešimtmečius.

Teismų maratonas

Sveikatos priežiūros ir vartojimo prekių imperijos "Johnson & Johnson" paveldėtoja C.Johnson anksčiau gyveno prašmatniai: lėbaudavo vakarėliuose su skandalingąja Paris Hilton, pozuodavo paparacams, susižadėjo su biseksualia televizijos žvaigžde Tila Tequila, tačiau mirė jauna, kaip ir jos garbinta aktorė Marilyn Monroe.

Bulvarinių dienraščių straipsniai jau senokai rodė, kad bohemiškas šios moters gyvenimas tampa nekontroliuojamas.

C.Johnson buvo pateikti kaltinimai dėl vagystės vienos draugės namuose. Moteris buvo suimta ir apkaltinta apatinių baltinių, laiškų, papuošalų ir kitų daiktų, kurių bendra vertė - 22 tūkst. JAV dolerių, vagyste iš manekenės Jasmine Lennard namų Holivude.

Praeitą mėnesį garsenybė padarė kaltės nepripažinimo pareiškimą dėl vagystės įsilaužus ir vogtų daiktų įgijimo. Kitas šią bylą nagrinėjančio teismo posėdis turėjo vykti vasario 2 d.

C.Johnson taip pat bylinėjosi dėl teisės į pačios įsivaikintos mergaitės globą su savo motina Sale Johnson.

C.Johnson tą mergaitę įsivaikino Kazachstane 2007 m. ir pavadino ją Ava Monroe, savo dievaitės M.Monroe garbei.

"Įžvelgiu daug mūsų panašumų, - C.Johnson kalbėjo apie M.Monroe, duodama interviu "Vanity Fair". - Jos gyvenimas mane verčia liūdėti. Nemanau, kad ji buvo labai laiminga. Ją laikė kvaila blondine, tačiau ji tokia nebuvo. Ji buvo gudri, gudri mergšė. Manau, kad kai kada į mane pažvelgę žmonės mano: "Ak, C.Johnson - juk ji kvaila blondinė, turtinga paveldėtoja ir taip toliau."
Draugės gedi

C.Johnson, kaip ir jos draugės bei buvusios bendraklasės P.Hilton, audringi pasilinksminimai ir skandalingi meilės nuotykiai nuolat atsidurdavo bulvarinės žiniasklaidos dėmesio centre. "Kūdikių aliejaus paveldėtojos" vardas nuolat mirgėdavo dienraščio "The New York Post" paskalų skiltyje "Page Six".

2002 m. ji pasirodė dokumentiniame filme apie turtingų merginų gyvenimą "It Girls", tačiau šlovė didžiajame ekrane C.Johnson aplenkė.

2006 m. žurnalui "Vanity Fair" duotame interviu ji prisipažino, kad atmetusi P.Hilton kvietimą kartu dalyvauti televizijos realybės šou "Paprastas gyvenimas" padarė kvailiausią gyvenime klaidą.

Antradienį socialiniame tinkle "Twitter" paskelbtame pranešime P.Hilton pareiškė esanti labai prislėgta dėl draugės mirties.

"Verkiu lovoje, žiūrėdama į Casey, Nicky (savo sesers Nicky Hilton - red. past.) ir savo vaikystės nuotraukas. Esu labai nusiminusi. Jaučiuosi, tarsi būčiau netekusi sesers. Mano širdis sudaužyta. Ilgiuosi jos", - rašo P.Hilton.

C.Johnson ir T.Tequila apie savo sužadėtuves paskelbė praeitą mėnesį internete, vaizdo pranešime. Po meilužės mirties paskelbtame "Twitter" panešime T.Tequila vadino ją savo žmonele.


Šiame straipsnyje: Casey JohnsonJohnson & Johnson

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių