M.Ahmadinejadas: Izraelio „auglys“ greitai bus sunaikintas

Izraelis yra „vėžinis auglys“, kuris greitai bus sunaikintas, Irano prezidentas Mahmoudas Ahmadinejadas penktadienį pareiškė kasmet organizuojamo protesto prieš žydų valstybės egzistavimą dalyviams.

„Sionistinis režimas ir sionistai yra vėžinis auglys. Net jeigu vienintelė jų ląstelė liktų bent pėdoje (Palestinos) žemės, ateityje ši (Izraelio egzistavimo) istorija pasikartotų“, - jis pareiškė sakydamas valstybinės televizijos transliuotą kalbą Teherane, Iranui minint Al Kudso (Jeruzalės) dieną.„Šio regiono tautos greitai pribaigs uzurpatorius sionistus Palestinos žemėje... Neabejotina, kad bus sukurti nauji Artimieji Rytai. Su Dievo malone ir tautų pagalba, naujuose Artimuosiuose Rytuose neliks nė žymės amerikiečių ir sionistų“, - teigė M.Ahmadinejadas.

Šis karingas pasisakymas nuskambėjo padidėjus įtampai tarp Izraelio ir Irano dėl Teherano vykdomos prieštaringai vertinamos branduolinės programos.Žydų valstybė pastarosiomis savaitėmis suintensyvino grasinimus smogti Irano branduoliniams objektams, kad šiitiška respublika netektų galimybės pasigaminti atominių ginklų.Iranas, kuriam Vakarų šalys yra paskelbusios griežtų sankcijų, teigia, kad jo branduolinė programa yra visiškai taiki.

Šios šalies kariškiai perspėjo, kad Izraelis būtų sunaikintas, jeigu mėgintų pulti Iraną.Valstybinė televizija rodė žmonių minias, saulėtą dieną dalyvaujančias eitynėse Teherane ir kituose Irano miestuose, minint Jeruzalės, turinčio tapti Izraelio ir būsimos palestiniečių valstybės sostine, dieną.

Demonstrantai nešė Palestinos vėliavas ir Irano aukščiausiojo lyderio ajatolos Ali Khamenei portretus, taip pat plakatus su užrašais „Mirtis Izraeliui“ ir „Mirtis Amerikai“.Teherane buvo nufilmuota, kaip viena protestuotojų grupė degina Izraelio vėliavą.Šios eitynės Irane kasmet rengiamos per musulmonų šventąjį pasninko mėnesį Ramadaną nuo 1979 metais įvykusios islamo revoliucijos.Tokiose demonstracijose reiškiamas Irano pri

ešiškumas Izraeliui ir jo sąjungininkėms Jungtinėms Valstijoms, taip pat palaikymas palestiniečių siekiams, kuris, kaip trečiadienį pareiškė A.Khamenei, yra „religinė pareiga“.Aukščiausiasis lyderis teigė, kad Izraelis yra „apgaulinga ir suklastota sionistinė išauga“ Artimuosiuose Rytuose, kuri galiausiai „išnyks“.


Šiame straipsnyje: IranasIzraelisAhmadinejadas

NAUJAUSI KOMENTARAI

p

p portretas
Matyt is tikruju pasaulio pabaiga arteja, tiek zydai nerimsta, vis nori arabus pavergti, tiek arabai nerimsta, nenori buti pavergtais. O ar musu kas klausia ar mes norim to karo? Kad ir nenoresim, vis tiek turesim savo vaikus siusti kariauti pries arabus, nes merika juk eis uz Izraeli, o mes juk NATO atstovaujam. Tik ar mums to reikia?

Mama-Mia

Mama-Mia portretas
Esu kazkada sapnavusi,kad paskutinis karas zemeje-labai daug zirgu ,ir liepsnos.Tuo metu nesupratau...ka reiskia tie zirgai,dabar -suprantu. Labai daug sapnu jau issipilde,tai ir keisciausia....

Alina

Alina portretas
Jei tarp Amerikos ir Arabu pasaulio vyks karas-tai gali but GALAS visai Zemei.Arabai ne uz ka neisileis Vakaru,,kulturos"ir gyvenimo,,stiliaus" i savo salis.Tam jie turi ne tik teise,bet ir rimtus argumentus.Kaip to nesuvokia tie Vakaru galingieji,tiek pvz-dziu jau yra,bet vis negana....
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių