Lenkai Baltarusijos A.Beliackį pristatė Nobelio Taikos premijai

Nobelio komitetas priėmė Baltarusijos opozicijos atstovo Aleksandro Beliackio kandidatūrą Nobelio Taikos premijai gauti, pranešė Lenkijos naujienų agentūra PAP, remdamasi Seimo užsienio reikalų komiteto nariu Andrzejumi Halickiu bei Laisvės ir demokratijos fondo pirmininku Tomaszu Pisulia.

Siūlymą Nobelio komitetui persiuntė lenkų parlamentarai sausio mėnesį. A.Beliackis, Baltarusijos žmogaus teisių   centro “Vesna” pirmininkas, buvo nuteistas kalėti 4,5 metų griežto režimo kolonijoje, konfiskuojant turtą po to, kai paaiškėjo jog A.Beliackis nesumokėjo pajamų mokesčio už Lietuvos ir Lenkijos bankuose saugumas pinigų sumas. Pats kaltinamasis savo kaltę neigė, aiškindamas, kad tai buvo ne jo pajamos, o įvairių užsienio fondų lėšos, skirtos žmogaus teisių gynimui Baltarusijoje.

A.Beliackis yra Tarptautinės žmogaus teisių federacijos vicepirmininkas Paryžiuje ir Genujos garbės pilietis. 2007 metais jis jau buvo pristatytas Nobelio taikos premijai, tačiau jos negavo. Praėjusių metų spalį Baltarusijoje buvo įsteigtas tarptautinis komitetas, siekiantis A.Beliackiui Nobelio taikos premijos.NAUJAUSI KOMENTARAI

lietuvis

lietuvis portretas
as tai pristatyciau jam kalejima iki gyvos galvos

Išdavikui premija

Išdavikui premija portretas
Ar pastebejote, kad vienu metu netiketai, kaip ir prasidejusios, dingo „tyliosios“ demonstracijos Baltarusijos miestuose? Kodel? Ogi, „izdininka“ pasodino... Nebera kam uz „plojimus“ sumoketi. Demonstraciju dalyviai pasakojo, kad neblogai uzsidirbdavo, nes uz dalyvavima is Beliackio ir kitų „revoliucionieriu“ „kasos“ buvo mokama po $20-30, o organizatoriams – po $50. Is tos pacios „kasos“ buvo mokamos ir teismu „demonstrantams“ priteisiamos baudos uz viesosios tvarkos pazeidima. Ne paslaptis, kad „kasa“ per Lietuvos, Latvijos, Lenkijos bankus papildydavo JAV ir ES slaptosios tarnybos per taip vadinamas „demokratines“ ir „zmogaus teisiu gynimo“ organizacijas. Neveltui JAV Lietuva pradejo spausti del sio ivykio ir reikalauvo pasiaiskinti, tuo irodydama, kad Lietuva tera apgailetina JAV marionete. Po Baltarusijos prezidento rinkimu pas opozicionierius buvo konfiskuotos dideles pinigu sumos Eurais ir USD, gautos is ES ir JAV “nevalstybiniu organizaciju”, bei ataskaitos, kiek pinigu skirta rinkiminei kampanijai, antilukashenkinei agitacijai, atlyginimams uz dalyvavima riausese (parama opozicijai per 5 m. sudarė po kelis šimtus milijonu USD ir EUR). Dokumentu analize parode, kad didesnioji paramos dalis (JAV ir ES mokesciu moketoju pinigu) opozicionieriu vaduku buvo isgrobstoma ir issvaistoma kelionems po ES valstybes, perkant prabangius automobilius, statantis namus, perkant butus. Dar nemaza dalis, kaip paaiskejo, nusesdavo ir Lietuvos „valstybininku“ kisenese... Beliackis suimtas ir buvo teisiamas uz tai, kad nedeklaravo i jo saskaitas Lietuvoje is JAV ir ES „demokratiniu“ organizaciju pervestu virs 1.000.000 Lt ir nesumokejo mokesciu. Parodykit man bent viena valstybe, kurioje uz mokesciu nemokejima nebaudziama! Ypac skaudziai baudziama pacioje "demokratijos citadeleje" - JAV. Isivaizduokim, kad tas Beliackis gyvena Lietuvoje, o i JO saskaitas Baltarusijoje, sakysim, is Rusijos, pervedamas 1 MILIJONAS Lt, kuriu jis nedeklaruoja ir nesumoka jokiu mokesciu. Ar Lietuvoje jis nebutu baudziamas? Tai kodel Baltarusijai taikomi kiti standartai?

PENSININKĖ

PENSININKĖ portretas
o tegul jis įrodo kaip uždyrbo tuos pinigėlius. IRA LAISVĖ TEGUL VAŽUOJA IR GYVENA ERUOPOJE
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių