Kruvinas skerdynes Lerache išprovokavo šeimos drama

Vokietijos policija įtaria, kad sekmadienį įvykęs kruvinas incidentas, per kurį šautuvu ginkluota moteris nužudė mažametį berniuką bei dar du žmones ir susprogdino savo butą, o vėliau buvo nušauta komandosų, buvo šeimos drama.

Šalies pietvakariuose esančio Leracho miesto pareigūnai sakė manantys, jog moteris, kuri įvardijama kaip 41-erių metų teisininkė Sabine R., sekmadienį vėlai vakare veikiausiai nužudė savo vyrą ir jųdviejų penkiametį sūnų, o tada bute susprogdino padegamąją bombą.

Name kilus gaisrui, moteris išbėgo į lauką ir bėgdama į kitoje gatvės pusėje esančią Šv. Elzbietos ligoninę ligoninę šovė į du atsitiktinius praeivius, kuriuos sunkiai sužeidė.

"Ligoninėje moteris nužudė vieną jos darbuotoją ir tuomet ėmė šaudyti į atvykusius policijos pareigūnus. Per susišaudymą buvo sunkiai sužeistas vienas policininkas, o moteris žuvo", - rašoma policijos išplatintame pareiškime.

Žiniasklaida praneša, kad minėtas ligoninės darbuotojas mirė nuo sužalojimų peiliu į galvą ir šūvių.

Ligoninės darbuotojai sakė neturintys jokio supratimo, kodėl moteris siautėjo jų įstaigoje.

"Neturime jokių įrodymų, kad tarp aukų už ligoninės ribų ir ligoninėje būtų koks nors ryšys. Šiuo metu negalime pasakyti, kodėl moteris įsiveržė į ligoninę", - sakė prokuroras Dieteris Inhoferis naujienų kanalui N-TV.

Pasak dienraščio "Bild", ligoninėje kilo panika: pacientai šaukė pagalbos, užsidarė savo palatose, taip pat mėgino pasislėpti rūsyje ir net ant pastato stogo.

"Ugniagesių brigadai užgesinus gaisrą... ugnies visiškai suniokotame bute buvo aptikti du kūnai - vyro ir penkiamečio berniuko", - nurodė policija.

"Esama pagrindo manyti, kad tai šios moters buvusio gyvenimo partnerio ir jųdviejų vaiko palaikai", - rašoma policijos pareiškime.

Policijos atstovas spaudai naujienų agentūrai AFP sakė, kad pareigūnai šiuo metu tiria versiją, jog moteris prieš susprogdindama butą nušovė vyrą ir berniuką, tačiau tiksli jų mirties priežastis paaiškės atlikus skrodimą.

"Tyrimas vykdomas pasitelkus visus mūsų išteklius", - nurodė policija.

Pradėjo veikti speciali telefono linija, skirta žmonėms, galintiems suteikti kokios nors informacijos apie incidentą.

"Bild" savo tinklalapyje rašo, kad moterį prieš aštuonias savaites paliko vyras ir drauge pasiėmė poros vaiką.

Tragedijos vakarą vyras atsisakė leisti jai susitikti su sūnumi. Po to motinai esą aptemo sąmonė ir ji ėmė šaudyti, o vėliau sukėlė sprogimą bute, kuris buvo ir jos biuras.

"Bild" duomenimis, nužudžiusi namiškius, netekusi proto Sabine R. atėjo į greta esančios ligoninės ginekologijos skyrių, kur ėmė šaudyti, prieš tai subadžiusi sanitarą, taip pat sužeidusi į kelį ligoninėje atsitiktinai savo reikalais buvusį policininką.

Atvykę į įvykio vietą tvarkos saugotojai buvo priversti nušauti žudikę.

Pernai rugpjūtį Vokietijos vakaruose esančiame Švalmtalio mieste pensininkas ėmė šaudyti į praeivius. Tuomet keturi žmonės žuvo, dar keli buvo sužeisti.

2009 metų kovo 11 dieną netoli Štutgarto 17-metis moksleivis nušovė 15 žmonių - devynis moksleivius, tris mokytojus ir tris atsitiktinius praeivius. Prieš nusižudydamas, jis sunkiai sužeidė šūviais iš tėvo pistoleto du policininkus.


Šiame straipsnyje: vokietijapolicijažudynės

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių