Karališkoji šeima teikia baudžiamąjį skundą dėl Kate nuotraukų

Britų karališkoji šeima pirmadienį kreipiasi į teismą bandydama sustabdyti iki pusės nuogos princo Williamo žmonos Catherine nuotraukų platinimą, bet vienas Italijos žurnalas šioms neryškioms fotografijoms ketina skirti net 26 savo puslapius.

Karališkoji šeima siekia uždraudimo platinti nuotraukas ir kompensacijos iš Prancūzijos paskalų žurnalo „Closer“, kuris pirmasis praėjusią savaitę publikavo paparaco slapta padarytas nuotraukas.

Sutuoktiniai taip pat pateiks baudžiamąjį skundą prancūzų prokurorams ir sieks kaltinimų paparacui ir pačiam „Closer“.

Tačiau tą pačią dieną, kai bus atliekami šie teisiniai veiksmai, italų žurnalas „Chi“ planuoja toms nuotraukoms, padarytoms per poros atostogas Prancūzijoje šį mėnesį, skirti specialų numerį.

„Galima patvirtinti, kad rytoj (pirmadienį) Prancūzijos prokuratūrai bus pateiktas baudžiamasis skundas“, - vėlai sekmadienį sakė Šv.Jokūbo rūmų atstovė.

Pasak jos, dabar prancūzų prokurorai spręs, ar pradėti tyrimą ir nagrinėti skundą.

Kembridžo kunigaikščio ir kunigaikštienės advokatai pirmadienį per Paryžiaus priemiesčio Nantero teismo posėdį sieks uždraudimo žurnalui „Closer“ perparduoti pusnuogės besideginančios Catherine nuotraukas, kurios, pasak sutuoktinių, pažeidžia jų privatumą.

Jie taip pat viliasi vėliau prisiteisti kompensaciją iš „Closer“, kuris priklauso buvusio Italijos premjero Silvio Berlusconi žiniasklaidos imperijai. Minimos Catherine nuotraukos buvo padarytos su didelio priartinimo objektyvu, kai 30-mečiai Williamas ir Catherine atostogavo privačioje pilyje Pietų Prancūzijoje.

Karališkoji pora taip pat sieks uždraudimo „Closer“ spausdinti daugiau penktadienio numerio su atitinkamu anonsu viršelyje ir penkiais temai skirtais puslapiais egzempliorių.

Žurnalas savo istoriją paskelbė su antrašte „Seksas ir Saulė Provanse“.

Princas yra pasipiktinęs nuotraukomis, kurios iškart priminė tai, kaip žiniasklaida persekiojo jo motiną Dianą, žuvusią 1997 metais per automobilio katastrofą Paryžiuje, vejantis paparacams.

Joks laikraštis ar žurnalas Didžiojoje Britanijoje, kurios populiarūs ir pikantiški bulvariniai leidiniai dažnai būdavo kaltinami nepateisinamu brovimųsi į turtuolių ir įžymybių gyvenimą, kol kas nepaskelbė jokių planų publikuoti įžeidžiamas Catherine nuotraukas.

Tačiau grasinimai imtis teisinių veiksmų neįbaugino Airijos ir Italijos leidinių. Vien su bikinio kelnaitėmis besideginančios Catherine nuotraukos šeštadienį pasirodė viename Dublino bulvariniame laikraštyje, o „Chi“ taip pat yra tvirtai pasiryžęs jas paskelbti.

„Negali būti kito tokių veiksmų motyvo, tik - gobšumas“, - sakė Catherine ir jos vyro, kuris yra antrasis eilėje į britų sostą žmogus, atstovė.

Ir „Closer“, ir „Chi“ leidžia S.Berlusconi „Mondadori Group“, kuri parėmė abiejų žurnalų sprendimus publikuoti privačioje pilyje atsipalaidavusios Catherine ir jos vyro nuotraukas.

„Abiejų leidinių redaktoriai nusprendė publikuoti tas nuotraukas dėl to, kad jų turinys yra aiški naujienų išraiška, jose vaizduojamas tikras įvykis ir jomis nekenkiama nufotografuotiems žmonėms, - sakoma “Mondadori„ pareiškime. - Leidėjas gerbia abiejų leidinių redaktorių argumentus“.

Tuo tarpu britų grupė „Northern and Shell“ paskelbė, jog imasi skubių žingsnių bendrai įmonei su Dubline įsikūrusiais „Irish Daily Star“ leidėjais „Independent News and Media“ uždaryti.

„Irish Daily Star“ redaktorius Mike'as O'Kane'as pripažino, kad nuotraukas išspausdino siekdamas padidinti pardavimą, ir sakė, jog su Catherine pasielgė lygiai taip pat, kaip pasielgtų su bet kuria kita įžymybe.

„Ji nėra būsimoji Airijos karalienė, tad realiai vienintelė vieta, kur tai kelia pasiutimą, atrodo esanti Jungtinė Karalystė“, - sakė jis BBC.

Karališkieji rūmai nurodo, kad Williamas ir Catherine „toliau didžiausią savo dėmesį skiria“ devynių dienų kelionei po Pietryčių Aziją ir pietinį Ramiojo vandenyno regioną, kuri buvo surengta karalienės Elizabeth II valdymo 60 metų jubiliejaus proga.

Sekmadienį pora lankėsi įspūdingo grožio Saliamono Salose.NAUJAUSI KOMENTARAI

Reikia.

Reikia. portretas
Pritariu Princui.Gobsumui nera ribu.Paparaciai ir leidiniai kaip nori taip parasys uz pinigus.Persiakiojo Diana ,dabar Keite.Reikia bausti uz persekiojima.Nejauginebegali nueiti i papludimi nes tave bet kas gali nufotografuoti ir paskelbti feiskuke ar kur.

Gintas

Gintas portretas
Teisingai daro. Jie juk yra žmonės, jauna, duok dieve graži šeima galų gale ir turi savo asmeninį gyvenimą. Reikia nors vieną kartą sutramdyti tuos fotografus, kurie tai viešina ir gyvena kitų sąskaita. P.S Labai graži pora. Šaunuoliai. Sėkmės jiems.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių