Jau žinoma Alpesė nužudyto tėvo tapatybė ir aiškėja naujos aplinkybės

Vaizdingame Prancūzijos Alpių kaime po paslaptingo nusikaltimo, pareikalavusio keturių žmonių gyvybių, kulkomis suvarpytame britų automobilyje po motinos lavonu buvo rasta gyva ketverių metų mergaitė, ketvirtadienį pranešė pareigūnai.

Trys iš keturių aukų yra vienos atostogavusios britų šeimos nariai – tėvas, motina ir močiutė, sakė Aukštutinės Savojos rajono Rytų Prancūzijoje prokuroras Ericas Maillaud. Tėvo tapatybė jau paskelbta, tai - Saadas al Hilli, ketvirtadienį sakė šaltiniai prancūzų policijoje.

Ketvirtoji auka yra dviratininkas, kurio lavonas rastas šalia automobilio. Sylvainas Mollieras, manoma, važiavo pro šalį tada, kai žudikai kulkomis varpė šeimos automobilį ir buvo nužudytas, nes galėjo tapti kraupaus įvykio liudininku. S.Mollieras buvo vedęs ir turėjo tris vaikus, praneša dailymail.co.uk.

Rasta po aštuonių valandų

Maža mergaitė, kuri kalbėjo angliškai, Didžiojoje Britanijoje registruotame BMW buvo rasta maždaug vidurnaktį (ketvirtadienį 1 val. Lietuvos laiku), kokios aštuonios valandos po to, kai trečiadienį jame buvo nušauti trys žmonės - vyras ir dvi moterys.

„Ji (mergaitė) maždaug aštuonias valandas slėpėsi po lavonais ir visą tą laiką nejudėjo“, - per trumpą spaudos konferenciją sakė E.Maillaud, kuris pridūrė, kad mergaitė buvo rasta tik žandarmerijos tyrėjams atvykus į nusikaltimo vietą. Dabar ja rūpinasi prancūzų pareigūnai.

Antroji nusikaltimo vietoje rasta aštuonerių metų mergaitė – jos vyresnioji sesuo - trečiadienį kritinės būklės buvo nuskraidinta į ligoninę, bet ketvirtadienį ryte jos būklė jau buvo stabilesnė. Ligoninėje ji dar turėtų išbūti kelias dienas. Pareigūnai dar nežino, kada galės ją apklausti.

Nusikaltimo vietoje buvo rasta maždaug 15 automatinio pistoleto šovinių tūtų.

Lavonus surado kitas pro šalį važiavęs dviratininkas, trečiadienį maždaug 15 val. 50 min. vietos (16 val. 50 min. Lietuvos) laiku. Jį apklausinėja detektyvai.

Sieja su kitu nusikaltimu

Pasak prokuroro, užpulto automobilio vairuotojas yra Didžiosios Britanijos pilietis, kuris atostogavo vienoje regiono stovyklavietėje. Stovyklavietėje šiuo metu dirba ekspertai.

Šaudymas įvyko medžiais apsuptoje automobilių stovėjimo aikštelėje vaizdingo Ševalino kaimo, kuris privilioja daug turistų, pakraštyje. Dailymail.co.uk duomenimis, žudynės gali būti siejamos su automobilio vagyste už maždaug 80 km nuo įvykio vietos.

Kaime antrus būstus taip pat turi daug žmonių iš visos Europos, tarp jų - nemažai britų.

Britų Užsienio reikalų ministerijos atstovas Londone sakė: „Nežinome apie pranešimus dėl to šaudymo ir skubiai juos tikriname“. Ambasada Paryžiuje taip pat palaiko ryšį su britų policija.

Pasak E.Maillaud, „teorija numeris vienas“ yra ta, jog tai buvo kriminalinis užpuolimas, kuris virto žmogžudystėmis. Tačiau prokuroras pabrėžė, kad tyrėjai neatmeta jokių galimybių ir kad taip pat „negalima atmesti šeimos dramos“ tikimybės.

„Bandysime apklausti žmones kaimynystėje“, - anksčiau žurnalistams sakė jis.

Lavonai jau nuvežti į regiono sostinę Grenoblį skrodimams.

Žandarmerijos ekspertai turi surinkti DNR pavyzdžius, šovinių tūtas balistinei ekspertizei, ieškoti kitų automobilių pėdsakų. Galimų įkalčių ieško maždaug 60 žandarų.

Britų žiniasklaida taip pat spėja, kad tai galėjo būti apiplėšimas, virtęs žmogžudystėmis, bet laikraštis „The Daily Telegraph“ iškėlė versiją, kad tai buvo iš anksto apgalvotas nusikaltimas ir kad jo vykdytojai labai pasistengė nepalikti jokių liudininkų.


Šiame straipsnyje: PrancūzijaSusišaudymas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių