Į mitingą Lužnikuose susirinko 130 tūkst. žmonių

Maždaug 130 žmonių susirinko Lužnikuose į mitingą kandidatui į Rusijos prezidentus Vladimirui Putinui remti, pranešė VRM Maskvos vyriausiosios valdybos spaudos tarnyba.

„Lužnikų olimpinio komplekso teritorijoje dalyvauti mitinge susirinko maždaug 130 tūkst. žmonių“, - sakė spaudos tarnyba.

Maždaug 30 tūkst. mitinguotojų į Lužnikų teritoriją prie Didžiosios sporto arenos, kur vykdyta mitingas, atėjo pasibaigus eitynėms Frunzės krantine.  

Kaip jau pranešta, su valdžia suderintoje mitingo paraiškoje buvo nurodyta, kad jame dalyvaus ne daugiau kaip 100 tūkst. žmonių.

V.Putinas atvažiavo į mitingą

V.Putinas atvažiavo į mitingą „Apginsime Rusiją“ Lužnikuose.

Ar V.Putinas dalyvaus mitinge jam remti, iki paskutinės minutės buvo pagrindinė šio didžiulio renginio intriga.

Premjero rinkių štabas oficialiai pakvietė jį dalyvauti šiame mitinge, bet tvirto V.Putino patvirtinimo negauta. Tačiau vyriausybės vadovo sekretorius spaudai Dmitrijus Peskovas neatmetė galimybės, kad V.Putinas atvažiuos į Lužnikus.

Į ankstesnį mitingą dabartinei valdžiai remti, kuris vyko vasario 4 dieną ant Nusilenkimo kalno ir į kurį buvo susirinkę 138 tūkst. žmonių, kandidatas į prezidentus V.Putinas neatvažiavo.

Bet išvakarėse atsakydamas į „Interax“ klausimą premjeras padėkojo visiems, kurie ateis ant Nusilenkimo kalno pareikšti savo „antioranžinės pozicijos“, ir sakė, kad pritaria šio mitingo šūkiams.

„Neleisime kištis į šalies vidaus reikalus“

V.Putinas pareiškė, jog neleis, kad kas nors kištųsi į Rusijos vidaus reikalus.

„Mes neleisime, kad kas nors kištųsi į mūsų vidaus reikalus, mes neleisime, kad kas nors primestų savo valią, nes mes turime valios, ji padėjo visais laikais iškovoti pergalę“, - sakė V.Putinas, kalbėdamas mitinge Lužnikuose ketvirtadienį.

Jis pažymėjo, kad žmonių, kurie myli Rusiją, yra daugiau kaip 140 milijonų.

„Bet mes norime, kad mūsų būtų daugiau, mes norime, kad mes turėtume daugiau vaikų Rusijoje, kad jie būtų sveiki, gautų gerą išsilavinimą, po to - ir deramą darbą. Ir mes visi drauge pasiryžę dirbti mūsų didžiosios tėvynės labui, pasiryžę ne tik dirbti, bet ir ginti ją visais laikais ir visada“, - sakė V.Putinas.

„Mes su jumis - liaudis nugalėtoja, tai turime genuose, genų kode, tai perduodama iš kartos į kartą, mes ir dabar iškovosime pergalę“, - pareiškė V.Putinas.

Jis paklausė: „Mes laimėsime? Atėjusieji į mitingą visi kartu atsakė: “Taip".

„Mums nepakanka iškovoti pergalę rinkimuose, reikia įveikti daug problemų, kurių pas mus, kaip ir visur, yra pakankamai. Tai - neteisingumas, kyšininkavimas, valdininkų nekultūringumas, skurdas ir nelygybė“, - pažymėjo V.Putinas.

Ragina susivienyti

V.Putinas paragino susivienyti aplink Rusiją ir „nesidairyti, kas ten už kalvos“.

„Mes prašome visų nesidairyti, kas ten už kalvos, nebėgioti į kairę, į šalį ir neišduoti savo tėvynės, o dirbti drauge su mumis, dirbti jos ir jos liaudies labui ir mylėti ją taip, kaip mes, visa širdimi“, - sakė V.Putinas ketvirtadienį Lužnikuose per mitingą jam, kaip kandidatui į RF prezidentus, remti.

„Svarbiausia, kad mes būtume drauge. Mes - tai daugiatautė, bet vieninga ir galinga Rusijos liaudis. Mes nieko neatstumiame. Mes nieko nejuodiname ir neužkabinėjame“, - sakė V.Putinas.

„Priešingai, mes raginame visus vienytis aplink mūsų šalį. Visus tuos, kurie laiko Rusiją savo tėvyne, kurie pasiryžę saugoti ją, branginti ją ir kurie tiki ja“, - pridūrė jis.


Šiame straipsnyje: Vladimiras Putinas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Liaudies valdžia

Liaudies valdžia portretas
Tituluotas valdymas neefektyvus ir beprasmis. Socialistinėse šalyse geriau be valdžios, faktiškai išlieka tik organizavimas-apskaita-planavimas-gamyba-prekyba- biudžeto paskirstymas. Šiuo metu valstybinė valdžia netvirtina, nevizuoja, nederina, nepasirašo, neskirsto, nemato. Privilegijuotoji valdžia turi išeiti su savo laimėjimais, nes neįmanoma perauklėti pagedusius žmones. Turi likti švari, darbinga liaudis.

arvys

arvys portretas
stadione telpa apie 90000 ziurovu,o jis ryskiai nera pilnas...putka matyt liepie ispusti skaicius,juk jis tai megsta.na bet jau geriau putka ,nei koks ziuganovas ar zirinovskis.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių