Holivudo „laukinė mergaitė“ L.Lohan nuteista kalėti 90 dienų

Problemų persekiojama Holivudo žvaigždutė Lindsay Lohan antradienį buvo nuteista už grotų praleisti 90 dienų, kai teisėja nusprendė, kad ji pažeidė lygtinio paleidimo sąlygas, praleidusi virtinę užsiėmimų pagal alkoholikų reabilitacijos programą.

Lankyti šiuos užsiėmimus teismas ją įpareigojo, kai L.Lohan 2007 metais buvo areštuota už vairavimą apsvaigus.

Beverli Hilso aukštesniojo teismo teisėja Marsha Revel (Marša Revel) nurodė komedijos "Naujokė" (Mean Girls) žvaigždei liepos 20 dieną atvykti į kalėjimą.
Teisėja taip pat nusprendė, kad atlikusi įkalinimo bausmę L.Lohan dar 90 dienų privalės lankyti nuo narkotinių medžiagų priklausomų asmenų reabilitacijos programą.

Anksčiau viena perspektyviausių savo kartos aktorių laikyta 24 metų L. Lohan, kurios karjera pastaraisiais metais pašlijo dėl nemalonumų su teisėsauga, narkotikų vartojimo ir virtinės profesinių nesėkmių, išgirdusi nuosprendį pratrūko raudoti.

Kiek anksčiau su ašaromis akyse ji maldavo teisėjos suteikti jai dar vieną galimybę, teigdama, jog rimtai žiūri į teismo jai skirtus alkoholikų reabilitacijos programos užsiėmimus.

"Nežiūriu į tai kaip į pokštą. Tai mano gyvenimas. Mano karjera. Tai yra tai, dėl ko dirbau visą savo gyvenimą", - sakė aktorė.

Tačiau teismas išgirdo ką kita. L.Lohan, kuri 2007-aisiais tris kartus gydėsi reabilitacijos klinikoje, per pastarąjį pusmetį praleido septynis reabilitacijos programos užsiėmimus ir nedalyvavo kassavaitiniuose susitikimuose, kaip buvo aiškiai nurodžiusi teisėja.

"Iš visų jėgų stengiausi suderinti darbus ir (reabilitacijos programos) užsiėmimus", - iš susijaudinimo virpančiu balsu sakė L.Lohan teisėjai M.Revel.

"Dirbau... Dirbau su vaikais, nežiūrėjau į tai kaip į pokštą... Norėjau sugrįžti, kad jūs būtumėte patenkinti", - sakė ji.

Lankyti reabilitacijos programos užsiėmimus teismas L.Lohan nurodė už du areštus 2007-aisiais. Vieną kartą aktorė buvo sulaikyta už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio, o kitą - už kokaino laikymą.

Tais metais jai teko praleisti 84 minutes už grotų. Aktorei taip pat buvo skirtas trejų metų bandomasis laikotarpis.

Teisėja M.Revel už abu 2007 metų areštus skyrė L.Lohan po 30 dienų kalėjimo ir dar 30 dienų už 2007-aisiais jai pareikštą kaltinimą dėl neatsargaus vairavimo - taigi iš viso 90 dienų kalėjimo bausmę.

Vis dėlto manoma, kad aktorei neteks praleisti už grotų visos jai skirtos bausmės.
Los Andželo apygardos šerifo departamento atstovas spaudai Steve'as Whitmore'as (Stivas Vitmoras) sakė, kad smurtauti nelinkusios moterys už grotų paprastai praleidžia ketvirtadalį joms skirto bausmės laiko.

Be to, pasak jo, įkalinimo laikas gali būti sutrumpintas už gerą elgesį ar pagal programas, skirtas sumažinti kalinių skaičių perpildytuose vietos kalėjimuose.

L.Lohan išgarsėjo būdama vienuolikos, kai nusifilmavo juostoje "Spąstai tėvams" (The Parent Trap), o didžiausią populiarumą jai atnešė 2003 bei 2004 metais pasirodę filmai "Keistas penktadienis" (Freaky Friday) bei "Naujokė" (Mean Girls).

Tačiau sulaukusi dvidešimties aktorė jau lankėsi anoniminių alkoholikų susitikimuose, o jos audringas gyvenimo būdas tapo neišsemiamu šaltiniu bulvarinei žiniasklaidai.
Savo naujausioje juostoje, kuri bus pradėta filmuoti dar šią vasarą, L.Lohan įkūnys aštuntojo dešimtmečio pornografinių filmų žvaigždę Linda Lovelace (Lindą Lavleis).


Šiame straipsnyje: Lindsay LohanLohan

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių