Geidžiamiausias pasaulio jaunikis – „Formulės 1“ vadovas

Jis milijardierius ir jam 79-eri. „Ko dar galima norėti?“, – klausia Didžiosios Britanijos žurnalas „Tatler“, geidžiamiausiu pasaulyje jaunikiu išrinkęs „Formulės 1“ vadovą Bernie Ecclestone‘ą.

Laisvas kaip paukštis

Britų aristokratų biblija laikomas žurnalas „Tatler“ kasmet publikuoja autoritetingus reitingus. Pavasarį – stilingiausių įžymybių sąrašą, vasarą – laukiamiausių svečių aukštuomenės vakarėliuose sąrašą, o metų pabaigoje vardija geidžiamiausius jaunikius ir nuotakas.

200 geriausių kandidatų santuokai bus pristatyti „Tatler“ gruodžio numeryje, bet pirmos vietos laimėtojas žinomas jau dabar, rašo portalas Lenta.ru. Tai kompanijų „Formula One Management“ ir „Formula One Administration“ prezidentas B.Ecclestone‘as. Prieš kelias savaites jam sukako 79-eri, o pavasarį jis išsiskyrė su žmona, su kuria kartu gyveno ketvirtį amžiaus. Taigi 1,5 mlrd. svarų sterlingų (5,8 mlrd. litų) vertės turto savininkas yra laisvas kaip paukštis ir neatmeta galimybės vesti dar kartą.

B.Ecclestone‘as buvo vedęs du kartus. Pirmą kartą jis susituokė taip seniai, kad dauguma milijardieriaus senų draugų net neatsimena jo pirmos žmonos vardo. Kalbama, kad ji visuomet liko šešėlyje.

Apie antrą B.Ecclestone‘o žmoną, buvusį modelį Slaviką Radič, to nepasakysi. Vien dėl to, kad ji buvo 29 cm aukštesnė už vyrą. Jos ūgis siekė 188 cm, o B.Ecclestone‘o – vos 159 cm. Vakarėliuose ši pora dažnai atrodydavo juokingai. S.Radič mėgo aukštakulnius, todėl vyras vos siekdavo jos pečius.

S.Radič buvo jaunesnė už B.Ecclestone‘ą 28 metais. Ji pagimdė jam dvi dukras: Tamarą ir Petrą. Milijardierius dar turi vyresnę dukrą iš pirmos santuokos.

Dažnas skandalų herojus

B.Ecclestone‘as ne kartą įsiveldavo į skandalingas istorijas. Visuomenė jo elgesį dažnai vertindavo kaip turtuolio išdaigas. Kartą Ecclestone‘ai Londone įsigijo namą šalia karalienės rūmų. Šeima taip ir neįsikėlė ten, nes Slavikai nepatiko pastatas. Po trejų metų Bernie pardavę namą Indijos metalo magnatui Lakshmi Mittalui už 128 mln. dolerių.

Kartais B.Ecclestone‘as parodydavo savo tamsiąją pusę. Šių metų vasarą jis buvo apkaltintas fašizmu, ir žydų bendruomenės pagrasino boikotuoti „Formulės 1“ lenktynes. Tokią nemalonę jis užsitraukė dėl vienos frazės: „Adolfas Hitleris savaip mokėjo valdyti žmones ir siekti rezultatų.“ B.Ecclestone‘as buvo priverstas atsiprašyti už šiuos žodžius, bet atsikratyti prastos etiketės jam nebus taip paprasta.

Dar vieną skandalą įžiebė milijardieriaus šovinistinė frazė: „Moteris turi būti visa balta, kaip ir kita buitinė technika.“ Šie žodžiai giliai įžeidė ne tik feministes, bet ir paprastas namų šeimininkes.

Atrodytų, kad po tokių išsišokimų jis turėjo būti visam gyvenimui išbrauktas iš bet kokių populiarumo reitingų, tačiau milijardieriaus turtai negali palikti žmonių abejingų.

Rado naują draugę

Vienas Švedijos laikraštis pavadino B.Ecclestone‘ą 18 tūkst. metų amžiaus hobitu. Verslininkas nustebo išgirdęs tokį apibūdinimą ir puolė prie žodynų. Iš jų milijardierius sužinojo, kad hobitai yra mažos ir nepaprastos būtybės, ir nusprendė, kad švedai buvo teisūs. Jis prisipažino esąs smalsus ir jaukumą mėgstantis hobitas. Verslininkas ne kartą sakė, kad šeima yra didžiausias jo turtas, o Slavika – viso gyvenimo meilė.

Tačiau šių metų pavasarį 51 metų žmona jį paliko, pasiėmusi nemenką dalį turto. B.Ecclestone‘as sakė, kad nuo to laiko jie nebendravo. Bet jis viliasi, kad Slavika džiaugiasi atgauta laisve ir greitai suras naują meilę.

Pats B.Ecclestone‘as irgi pasiryžęs naujiems nuotykiams. Iš pradžių milijardierius sakė, kad jam reikalinga įspūdinga moteris, tamsaus gymio žydė arba musulmonė, būtinai kalbanti ispaniškai. Tačiau artėjant rudeniui jis surado visai kitokią draugę – 30-metę gražuolę Fabiana Flosi, kurios tikrai nepalyginsi su buitine technika. Be kita ko, ji yra Brazilijos „Formulės 1“ marketingo viceprezidentė.

B.Ecclestone‘as prasitarė, kad tikisi ilgai ir laimingai gyventi su nauja drauge. Nors milijardierius turi trūkumų, jis niekuomet nesuteikė progos savęs kaltinti lengvabūdiškumu ir polinkiu į trumpus romanus. Todėl visai tikėtina, kad geidžiamiausių jaunikių sąraše jis išbus labai trumpai, o netrukus stos į laimingai vedusių turtuolių gretas.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių