D. Cameronas paskelbė Britanijos referendumo dėl narystės ES datą

  • Teksto dydis:

Briuselyje penktadienį užtikrinęs susitarimą dėl Europos Sąjungos (ES) reformų, kitą dieną Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Davidas Cameronas (Deividas Kameronas) paskyrė istorinio referendumo dėl savo šalies narystės Bendrijoje datą – birželio 23-iąją.

Po vyriausybės posėdžio kalbėdamas prie savo rezidencijos Dauningstrite D.Cameronas sakė, kad tas balsavimas bus „vienas svarbiausių sprendimų, su kuriais ši šalis susidurs mūsų laikais“.

Jis tvirtino, kad Britanija bus „saugesnė, stipresnė ir geriau gyvenanti“ Europos Sąjungoje, ir sakė, kad nuolaidos, dėl kurių jis derėjosi su ES lyderiais penktadienį davė šaliai „tai, kas geriausia iš dviejų skirtingų dalykų“.

„Rinksimės – kokia šalimi norime būti“, – sakė jis, perspėdamas, kad Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos šalininkai siūlė „riziką neapibrėžtumo laikotarpiu, šuolį į tamsą“.

„Pasitraukimas iš Europos keltų grėsmę mūsų ekonomikai, mūsų nacionaliniam saugumui“, – pabrėžė jis.

Referendumo datą formaliai dar turi patvirtinti parlamentas, kuriame D.Cameronas kalbą sakys pirmadienį.



NAUJAUSI KOMENTARAI

nu

nu portretas
Esant migrantu krizei tai pats blogiausias laikas rengti toki referenduma. Zinoma, kad balsuos iseiti. Kai UK paliks EU, verslininkai perkels verslus i EU salis - ten kur plati rinka. Neliks darbu cia. UK ir dabar viskas brangu. Kai prisides importo ir exporto mokesciai, UK gales prekiauti pati su savim. Is Didziosios Britanijos liks Mazoji Britanija...

PETRAS PIKŠRYS

PETRAS PIKŠRYS portretas
Dižiojoje Britanijoje visada buvo svetimtaučiai - afrikiečiai, indai na, aišku ir europiečiai. Visi Britanijos svetimtaučiai dirbo Britanijos naudai, šalis beveik nenukentėjo per I ir II Pasaulinius karus, išvystė ekonomiką į kurios išvystymą taip pat prisidėjo ir svetimtaučiai. Dabartinei GB NE TAIP JAU LENGVA ATMESTI SVETIMTAUČIŲ ĮTAKĄ. GB išstojimas iš ES bus dielis ekonominis nuosuolis ES ir pačiai GB.Britanijos gyventojai mato tik šianienines problemas, tačiau politikai privalo numatyti ne tik šiandieną, bet ir artimesnę bei tolimesnę šalies perspektyvą.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių