Ant sniego verkiantis pusnuogis berniukas sukėlė pasipiktinimą

Vaizdo įrašas, kuriame vienas ketverių metų kinų berniukas matomas verčiamas savo tėvų bėgioti ant sniego žiemiškame Niujorke, buvo peržiūrėtas daugybę kartų internete ir išprovokavo pasipiktinimo kupinų komentarų laviną.

Kaip pranešama, šio vaiko tėvas tokiu būdu mėgino grūdinti savo atžalos sveikatą ir ugdyti ištvermę, tačiau šis vaizdo įrašas tapo priežastimi karštiems debatams dėl griežto „kiniško“ auklėjimo, kurį savo knygoje vaizdžiai nupasakojo kinų kilmės amerikietė „motina tigrė“ Amy Chua.

Prieštaringai vertinamame vaizdo įraše matoma, kaip berniukas bėga per storą sniegą prie jį filmuojančio tėvo, dėvėdamas vien batukus ir kelnaites. Vaikas graudžiai verkė ir prašė tėvą paimti jį ant rankų.

Be to, abu tėvai liepia sūnui gultis ant sniego, o motina galiausiai jį pargriauna.

Vaizdo įrašą, kurį internete paskelbė berniuko tėvas, gyvenantis Kinijos rytiniame Nandzingo mieste, peržiūrėjo dešimtys tūkstančių žmonių, kurių daugelis paliko piktų komentarų.

„Aš su tuo nesutinku... turėtume suteikti vaikui laimingą vaikystę. Tie siaubingi tėvai sako, jog taip elgiasi savo vaiko labui, tačiau manau, kad jų tikslas - vien turėti kuo pasigirti ateityje“, - rašo vienas internautas.

„Aš tikrai to nepalaikau. Vargšas vaikas - ar jo motina leidžia tėvui daryti, ko tik jis užsimano?“ - kitas komentatorius rašo Kinijoje populiariame socialiniame tinkle „Weibo“.

Šį vaizdo įrašą įkėlęs tėvas buvo pasivadinęs slapyvardžiu „Eagle Dad“ („Tėtis erelis“), veikiausiai darydamas aliuziją į A.Chua, kuri savo prieštaringai vertinamoje knygoje aukština griežtus vaikų auklėjimo metodus.

Kinijos žurnalistai sugebėjo gauti šio tėvo interviu ir išsiaiškino, kad jis nufilmavo šį įrašą, kai jo šeima praeitą mėnesį per kinų Naujuosius metus pagal mėnulio kalendorių viešėjo Niujorke. Tuo metu mieste spaudė minus 13 laipsnių Celsijaus šaltis.

Berniuko tėvas verslininkas sakė tokiu būdu mėginantis užgrūdinti savo sūnų, kuris gimė dviem mėnesiais per anksti ir dažnai sirgdavo.

„Retkarčiais pamokyti savo vaiką apie šaltį ir ištvermę nieko bloga, tačiau jeigu toks metodas tampa kasdienio gyvenimo dalimi, tuomet šio vaiko gyvenimo pamokų procesas tiesiog žiaurus“, - sakoma viename „Weibo“ komentare.

Kinijoje vykdoma vieno vaiko politika sukūrė vaikų, kuriuos daugelis laiko pernelyg išlepintais, kartą.

Tačiau vaikai taip pat vis labiau spaudžiami savo tėvų mokytis, nepaliekant laisvalaikio, kad galėtų sėkmingai varžytis itin konkurencingoje darbo rinkoje.


Šiame straipsnyje: sniegasšaltis

NAUJAUSI KOMENTARAI

kas ziauriau

kas ziauriau portretas
ar vaika gainioti po salta sniega,ar vaika atiduoti pedofilams ,manau , kad abu variantai labai baisus ir kaip matote, visose valstybese zmones smerkia vaiku gasdinimus ir isnaudojima ir tai gerai,kad uzstojami ir ginami vaikai,nors tuo turetu uzsiimti teisesauga,o ji miega .

psichas

psichas portretas
teva reiki taip pagrudinti nesveikas debilas.

Tėvas

Tėvas portretas
Ar normali mama,galėtų,keršydama savo vyrui,nekęsti dukrytės,vedžioti ją pas psihologus,kad liudytų prieš tėtį,numesti pas drauges,gimines,pažystamus,keletai parų,o pati linksmintis su taksistu,net nesidomint ką veikia dukrytė.Negi neatlaikei,patikrinimo valdžia ir pinigais Ingrida,kad taip supuvai,susmirdai,pasileidai . . .negi manai,kad direktorės pareigos ir pinigai,leidžia gadinti dukrytei ir sūnui vaikystę.Kur tu tiksi su tokia reputacija,kada būsi atleista iš taksi firmų? Mane išmetei su geduko beržinsko pagalba iš buto.mano mamos namo ir firmų...tyčiojaisi,grasinai. . .Ar žinai kiek galų turi lazda? Atsipeikėk.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių