Paauglį apsvaiginęs ir išprievartavęs E. Čekanavičius kalės trumpiau

Berniuką narkotikais apsvaiginęs ir jį išprievartavęs kaunietis Ervydas Čekanavičius kalės 15 metų.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas antradienį atmetė nuteistojo kasacinį skundą. Nutartis yra galutinė ir neskundžiama.

E.Čekanavičius buvo nuteistas už tai, kad 2009 metų vasarą įsigijęs narkotinių ir psichotropinių medžiagų apsvaigino jomis nepilnametį ir seksualiai jį prievartavo. Berniukas po nakties E.Čekanavičiaus bute rastas lauke ant suoliuko sunkiai besiorientuojantis aplinkoje.

Nustatyta, kad E. Čekanavičius davė nepilnamečiui psichotropinių medžiagų ne siekdamas jas platinti, o norėdamas palaužti paauglio pasipriešinimą seksualiniam prievartavimui.

Kauno apygardos teismas 63 metų vyrui buvo skyręs 17 metų nelaisvės, tačiau bylą peržiūrėjęs Lietuvos apeliacinis teismas bausmę sumažino dvejais metais.

Nuteistasis neigė seksualiai prievartavęs berniuką, Aukščiausiajame Teisme nuteistasis skaitė 101 lapo skundą ir tikino, kad bylą tyrę pareigūnai ir ją nagrinėję teisėjai padarė daugybę pažeidimų.

Nukentėjusiam vaikui yra priteista 1 tūkst. litų turtinės ir 30 tūkst. litų neturtinės žalos.

Dėl su pedofilija susijusių nusikaltimą E.Čekanavičius teisiamas ir bausmę atlieka nebe pirmą kartą.

2008-ųjų gruodį kaunietis buvo paleistas iš tuometinių Vilniaus 2-ųjų pataisos namų. Čia jis kalėjo už nepilnamečio tvirkinimą.

2003-siais Kauno miesto apylinkės teismas E.Čekanavičių nuteisė 7 metų ir 9 mėnesių laisvės atėmimo bausme už santykiavimą su nepilnamečiu bei jo tvirkinimą. Bausmės terminas, pritaikius Amnestijos įstatymą, buvo sumažintas šeštadaliu.

E. Čekanavičius ir tada teismui įrodinėjo, esą baudžiamoji byla prieš jį buvo sufabrikuota, nukentėjusieji pateikė neteisingus ir nenuoseklius parodymus, daug pažeidimų padarė tyrėjai, kratas jo bute atlikę pareigūnai, tardytojai, ekspertai bei teisėjas, o svarbūs liudytojai, pasak jo, į teismo posėdžius nebuvo pakviesti.

Šio tyrimo metu buvo nustatyta, jog nuo „ekspertu Artūru“ prisistačiusio E.Čekanavičiaus nukentėjo nepilnametis kaunietis. Su juo nuteistasis 2002 metų sausį susipažino traukinyje Vilnius-Kaunas.

Į policiją kreipėsi 15-mečio tėvai, pasekę sūnų iki vieno Vilijampolės Vytenio gatvės daugiabučio buto durų, kur ir gyveno E. Čekanavičius. Paauglys prisipažino pas šį kaunietį kelis vakarus žiūrėjęs pornografinius filmus, prieš tai su buto šeimininku vaišindavęsis alkoholiniais gėrimais. Tyrimo metu buvo nustatytas dar vienas nukentėjęs paauglys, kuris dabar jau yra pilnametis.

Kartą jis buvo apkaltintas apnuodijęs tris nepilnamečius berniukus psichotropine medžiaga aminazinu ir kėsinęsis patenkinti savo aistrą. 2000-siais metais E.Čekanavičius buvo nuteistas, tačiau pasikėsinimo pasinaudoti nepilnamečiais tą kartą kaltintojams įrodyti nepavyko. Teismas vyrui skyrė 4 metų laisvės atėmimo bausmę, bet pritaikius amnestiją ji trečdaliu sumažinta. 2000 metų pabaigoje E. Čekanavičius vėl išėjo į laisvę. Po kurio laiko jis vėl įkliuvo policijai dėl panašių nusikaltimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

senuks

senuks portretas
Kas gali paneigti, kad musu teismai, GALIMAI, palaiko pedofilus ir pedofilija.

...

... portretas
Kodel sumazino? Padidinti sitiems slykstunems iki gyvos galvos uz sugadinta vaiko gyvenima ,na nieko keisto,kad taip ir su Garliavos byla vyksta......kazkada isaiskes

antanas

antanas portretas
Ponai valdzios vyrai sakete kad pedofilijos Lietuvoje nera????tai kodel laikote ta deduli???
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių