Vietoj striptizo – naktis areštinėje

Už chuliganizmą ir sukčiavimą teistas kaunietis vėl pateko į teisėsaugininkų akiratį. Šįkart jis sužalojo taksi vairuotoją ir sudaužė jo automobilį.

Naktinio klubo nepasiekė

Pirmadienį prieš vidurnaktį iš prekybos ir pramogų centro "Akropolis" į striptizo klubą "Venera" ketinęs nuvykti agresyvaus būdo neblaivus kaunietis sumušė taksi vairuotoją ir sukėlė avariją. Nuostoliai siekia maždaug 10 tūkst. litų.

Incidentas kilo apie 23.30 val. Karaliaus Mindaugo prospekte, ties "Akropoliu". Į bendrovei "Greitasis taksi" priklausantį apynaujį automobilį įsėdęs 34 metų vyras paprašė nuvežti į Savanorių prospekte įsikūrusį naktinį klubą. Pradėjus važiuoti nurodytu maršrutu apgirtusiam keleiviui pasirodė, kad jis yra kvailinamas, ir šalia esančioje A.Mickevičiaus gatvėje įtūžęs ėmė mušti vairuotoją už tai, kad šis esą mėgina važinėti ratais.

Supratęs, kad iš kliento gali ne tik negauti atlygio, bet ir būti gerokai aptalžytas, dešimčia metų už keleivį vyresnis vairuotojas mėgino pasukti Kęstučio gatvės link. Čia jis ketino stabtelėti ties netoliese esančiu Centro policijos komisariatu ir paprašyti  teisėsaugininkų pagalbos.

"Naktimis klientai dažnai bando agresijos protrūkiais parodyti savo drąsą. Jie įsivaizduoja, kad vienas taksi vairuotojas yra bejėgis ir negalės apsiginti. Daugelis esame matę ir šilto ir šalto, todėl žinome, kaip reikia elgtis tokiais atvejais. Būna, kad keleiviai ne tik kumščiais pamosuoja, bet ir ginklą išsitraukia. Tokiais atvejais į policiją kreiptis nebūna galimybių, todėl į pagalbą kviečiamės kolegas", - apie naktinio darbo specifiką pasakojo prisistatyti nepanoręs taksistas.

Įvykį pamatė pareigūnai

Pasiekti policijos įstaigą nebuvo lemta. Įsukus į Kęstučio gatvę, keleivis ėmė smaugti vairuotoją ir stvėrė už vairo. Nesuvaldytas 2007 m. "Volkswagen Caddy" automobilis užlėkė ant kelkraščio ir rėžėsi į 37-ojo namo sieną, kuriame įsikūrusi Kauno regiono pataisos inspekcija.

Kaip pasakojo Centro policijos komisariato viršininko pavaduotojas Danas Česnauskas, tik per laimingą atsitiktinumą operatyviai buvo suteikta pagalba nukentėjusiajam ir sulaikytas įtariamasis mušeika: "Mūsų pareigūnams nurodyta kelis kartus per dieną apeiti komisariato pastatą ir įsitikinti, kad visur tvarka. Būtent tai pirmadienį, prieš vidurnaktį, ketino padaryti tąnakt dirbę budėtojai. Vos išėję laukan, pareigūnai pamatė atokiau gatve vingiuojantį taksi automobilį, kuris netrukus užšoko ant šaligatvio ir rėžėsi į pastatą."

Kitoje gatvės pusėje už keliasdešimties metrų buvusiems Centro PK budėtojams tereikėjo nubėgti iki nelaimės vietos. Pareigūnai pasakojo, kad dar bėgdami matė, kaip keleivio vietoje sėdėjęs vyras keliskart smogė vairuotojui ranka. Po akimirkos įsisiautėjęs girtas mušeika buvo sučiuptas.

Teko blaivytis areštinėje

Teisėsaugininkų teigimu, sulaikytąjį teko tramdyti ir budėtojams, kol pavyko jį nuvesti į policijos komisariato patalpas. Čia jam buvo nustatytas girtumas.
Netrukus paaiškėjo, kad akiplėšiškai elgęsis taksi keleivis anksčiau penkis kartus teistas. Temidės verdikto įtariamasis jau yra klausęsis už viešosios tvarkos pažeidimus, chuliganizmą ir sukčiavimą. Nuspręsta šio smarkuolio neišleisti į laisvę, todėl sulaikius jis buvo uždarytas į Kauno policijos areštinę, kol išsiblaivys.
Sumuštas taksi vairuotojas suskaičiavo patyręs apie 10 tūkst. litų nuostolį. Tiek įvertinti pernai pagaminto "VW Caddy" automobilio apgadinimai. Kol kas šis įvykis traktuojamas kaip viešosios tvarkos pažeidimas, tačiau, gavus teismo medicinos ekspertų išvadas apie nukentėjusiojo patirtus sužalojimus, įtarimai gali būti perkvalifikuoti į nežymų sveikatos sutrikdymą ar fizinio skausmo sukėlimą.

Kęstučio gatvės 37-ajame name remonto darbus vykdantys darbininkai vakar žurnalistams parodė aplamdytą tinklinę tvorą, kurią kliudė nuo kelio nulėkęs taksi automobilis: "Atrodo, kad ir medį užkabino prieš atsitrenkdamas į tvorą. Gerai, kad ji krisdama neišdaužė pastato langų. Ryte atėję į darbą, tvorą radome atsirėmusią į pastato sieną."

Statybininkai teigė kol kas nežinantys, kas turėtų atlyginti nedidelius nuostolius dėl apgadinto jų turto.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių