Už melagingus parodymus E. Kusaitę siūlo auklėti 13 tūkst. litų bauda

Vilniaus miesto apylinkės prokuroras Tomas Tukleris siūlo terorizmu kaltinamai Eglei Kusaitei skirti 13 tūkst. litų baudą už šmeižtą, melagingą pranešimą, melagingus parodymus ir grasinimą.

Tai patvirtino Vilniaus apylinkės teismo, kuriame antradienį nagrinėjima E.Kusaitės byla dėl melagingo pranešimo ir melagingų parodymų, atstovė Airinė Šerelytė.

Už pastaruosius du nusikaltimus prokuroras siūlo jai skirti 9100 litų baudą, o ją subendrinus su ankstesnėmis, iš viso numatyti 13 tūkst. litų baudą.

„Ji kaltinama dėl melagingo pranešimo ir dėl melagingų parodymų. Už vieną ir kitą, kartu subendrinus, prokuroras pasiūlė 70 MGL, tai yra 9100 litų baudą. Bet jis taip pat siūlo subendrinti su dviem nuosprendžiais, (...) nes ten jie jau yra įsiteisėję, bet baudos yra nesumokėtos. Subendrinti visas tas baudas ir skirti bendrai 100 MGL - 13 tūkst. litų baudą“, - apie prokuroro siūlymą BNS pasakojo A.Šerelytė.

Tokia bauda būtų skirta subendrinus dvi baudas už minėtus nusikaltimus su jau anksčiau skirtomis dėl grasinimo ir šmeižto.

Klaipėdietė viešai yra pareiškusi, kad atliekant ikiteisminį tyrimą, kuriame jai pateikti įtarimai dėl grasinimo įvykdyti teroro aktą Rusijoje, ją mušė Lietuvos ir Rusijos teisėsaugos pareigūnai, jai prievarta esą buvo leidžiami psichotropiniai vaistai. Dėl šių veiksmų mergina buvo prašiusi pradėti ikiteisminį tyrimą. Tačiau pareigūnai smurto atvejų nenustatė ir iškėlė E.Kusaitei bylą.


Šiame straipsnyje: Eglė Kusaitėterorizmas

NAUJAUSI KOMENTARAI

procc

procc portretas
Tai jo, kaipgi nustatys jie ta smurto atveji... Juk savus reikia saugoti nuo teismu... Nei trupucio nenustebciau jei ja ten istikruju muse ir grasino visaip. Keleta pazystamu jau pasakojo kaip jiem grasino ir kaip juos muse su specialiais bambaliais, kad nesimatytu jokiu melyniu...

www

www portretas
Kodel taip mazai?. Mano nuomone Kusaite psichiskai nesveikas zmogus,ja reikia gydyti kalejimo salygomis,laisveje jinai pavojinga!

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis portretas
Prokurorai nuolat prašo teismų pasigailėti kolegų-kyšininkų, o elgesio sutrikimų turinčią merginą nori sutriuškinti LT teisėsaugos dvigubi standartai (gen.prokuratūra nuolat prašo teismų pasigailėti kolegų-kyšininkų, o E.Kusaitę nori visomis prasmėmis sutriuškinti): mergina turėjo akivaizdžių elgesio sutrikimų. Ar tai leidžia Justui Lauciui, kuris bandė neteisėtai užvaldyti žemės sklypą Klaipėdos apskrityje, inicijuoti jos nubaudimą ją 100 kartų griežčiau, nei pvz.kyšininką prokurorą E.Vaitekūną, prievartavusį ir paėmusį 30000 Lt kyšį ir "nubausto" už tai tik 15 MGL dydžio (1950 Lt) įmoką įmoka į Nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų fondą: "Neskirti realios laisvės atėmimo bausmės E. Vaitekūnui teismo prašė ir Generalinė prokuratūra.„Nuteisus E.Vaitekūną realia laisvės atėmimo bausme, jis praras gyvenimo vertybes, kurios gali sudaryti ar sudaro jo gyvenimo pagrindą, šios vertybės gali būti neatkuriamos ar sunkiai atkuriamos“, – buvo pažymima prokuratūros skunde. DELFI primena, kad E. Vaitekūnas buvo nuteistas už tai, kad savo naudai tiesiogiai pareikalavo duoti kyšį, pažadėjęs jį priimti ir priėmė 30 tūkst. Lt dydžio kyšį už savo teisėtą veikimą, vykdant įgaliojimus. Prokuroras vieno suimtojo tėvui buvo pažadėjęs paleisti jo sūnų į laisvę. Praėjusių metų birželio 21-ąją E. Vaitekūnas vienoje Kauno degalinėje susitiko su asmeniu, iš kurio turėjo paimti pinigus. Šį susitikimą įrašinėjo specialiosios tarnybos, prokuroras tuomet buvo sulaikytas su įkalčiais. Dirbdamas Generalinės prokuratūros prokuroru, E. Vaitekūnas tyrė bylas, susijusias su prekyba žmonėmis, nusikaltimais elektroninėje erdvėje". Iš delfi.lt/news/daily/law/teismas-pasigailejo-30-tukst-lt-kysi-paemusio-prokuroro-jis-lieka-laisveje.d?id=47589965 N.P.: arba palyginkime su "bausme" advokatei, davusiai 5000 Lt kyšį prokurorui - Artūro Paulausko sūnui: "Teisėjas Audrius Cininas paskelbė, kad 31 metų J. Kvedorelytę atleidžia nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą – už ją sutiko laiduoti vaikų darželyje auklėtoja dirbanti jos sesuo. Kad kaltinamoji būtų atleista nuo atsakomybės, neprieštaravo ir valstybinį kaltinimą palaikantis prokuroras.... J.Kvedorelytė nuo 2011-ųjų rugpjūčio 24-osios iki rugsėjo 26-osios per Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūną R. Volskį siekė papirkti prokurorą V. Paulauską. Su pasieniečiu J. Kvedorelytė bendravo „Skype“ ir neformalių susitikimų metu, kai šiam pasiūlė 3 tūkst. eurų už jos klientams palankaus sprendimo priėmimą V. Paulausko atliekamame ikiteisminiame tyrime – grąžinti automobilį „BMW X5” savininkui, kurio interesams ji atstovavo. Nustatyta, kad 2012 m. sausio 23 d. apie 14 val. J. Kvedorelytė susitiko su R. Volskiu ir per jį, kaip tarpininką, prokurorui perdavė 5 tūkst. Lt kyšį. Iš delfi.lt/news/daily/lithuania/apaulausko-sunu-papirkti-bandziusi-socialdemokrate-isvenge-atsakomybes.d?id=60986695
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių