Teisėjų etikos komisija vėl aiškinsis L.Stankūnaitės priekaištus N.Venckienei

Trečiadienį Teisėjų etikos ir drausmės komisija vėl aiškinsis buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės Laimutės Stankūnaitės priekaištus jos dukters globėjai Neringai Venckienei.

L.Stankūnaitė Teisėjų etikos ir drausmės komisijai yra atsiuntusi du skundus, tačiau jų turinys nuo ankstesnių mažai kuo skiriasi. N.Venckienę ji kaltina leidus dukrą filmuoti žurnalistams bei reiškia pretenzijas, kad Kauno apygardos teismo teisėja pati, darbo metu, atveža mergaitę į pasimatymus su ja.

Buvusiai D.Kedžio sugyventinei šįkart nepatiko rugsėjo 2 d.  nufilmuotas vienos televizijos interviu su N.Venckiene.

Mergaitės globėja buvo kalbinama Kelių policijos pastate, kur laukė mergaitės po susitikimo su L.Stankūnaite. Išeidinėdama iš pastato, ji pastebėjo, kad N.Venckienė kalba televizijos žurnalistams ir, matyt, galvodama, kad į kameras galėjo patekti ne tik ji pati, bet ir jos dukra, suraitė eilinį skundą. „Mergaitės niekas nefilmavo ir niekas nerodė. Pati mačiau šį interviu ir galiu tai drąsiai pasakyti“, - L.Stankūnaitės kaltinimus neigia N.Venckienė.

Buvusiai D.Kedžio sugyventinei taip pat nepatinka, kad mergaitę į susitikimus atlydi N.Venckienė. „Ar gali teisėja taip laisvai reguliuoti savo darbą?“, - klausia ji, nors atsakymą į šį klausimą jau buvo išgirdusi seniausiai.

L.Stankūnaitė ir anksčiau skundė N.Venckienę dėl mergaitės lydėjimo. Jei ją į susitikimą atveždavo N.Venckienė buvo rašomas skundas, kad ji tai daro darbo laiku, jei palydėdavo seneliai, skųsdavosi, kad teisėja nevykdo teismo nutarties ir mergaitę patiki kitų globai.

Tąkart Kauno apygardos teismo pirmininko Alberto Milinio atsakymas L.Stankūnaitei buvo aiškus ir konkretus – N.Venckienė jokio pažeidimo nepadarė, jei ji neturi tuo metu bylų, ji gali, vykdydama teismo sprendimą, lydėti mergaitę. Prieš tai ji privalo įspėti savo tiesioginį viršininką, kaip ir buvo padaryta.

"Tie jos skundai jau tokie nelogiški, kad net neturiu dėl ko teisintis", - portalui 1diena.lt sakė D.Kedžio sesuo.

Teisėjų etikos ir drausmės komisijoje savo eilės laukia ir dar vienas L.Stankūnaitės skundas dėl liepos 29 d. per LNK “Žinias” parodyto reportažo. Šiame skunde buvusi D.Kedžio sugyventinė savo dukters globėją taip pat skundžia nesilaikant Kėdainių rajono apylinkės teismo nutarties, draudžiančios mergaitę kalbinti bei naudoti jos atvaizdą ir dėl tariamo pavojaus jos gyvybei.

Esą N.Venckienė po susitikimo su ja, įsisodino mergaitę į automobilį, tačiau neprisegė jai saugos diržų.

Nagrinėti šį skundą Teisėjų etikos ir drausmės komisija jau bandė du kartus, tačiau abu nesėkmingai, Komisijoje nesusirinkdavo sprendimui priimti reikiamas narių kiekis.

N.Venckienei dėl nešvankių failų pavadinimų ir bendravimo su žurnalistais jau yra iškelta drausmės byla.

Teisėjų etikos ir drausmės komisijai N.Venckienė turės aiškintis ir dėl lapkričio 17-ąją po posėdžio Panevėžio miesto apylinkės teisme ištartų žodžių: „"Čia ne pabaiga. Aš netylėsiu ir tuo niekas nesibaigs, jūs pamatysite, praeis du, trys, penki metai ir viskas išlįs. Tegul jie negalvoja, kad jie čia dabar užgesino viską, būdami korumpuoti, kyšininkai ir iškrypėlių klaną dengdami, čia taip nebus".

Penktadienį Teisėjų taryba nusprendė, kad šiomis Kauno apygardos teismo teisėjos frazėmis turėtų susidomėti ir prokurorai. N.Venckienei bei jos mamai Laimutei Kedienei gresia baudžiamoji byla dėl teismo įžeidimo.   


Šiame straipsnyje: KedysVenckienėStankūnaitė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių