Surengusi spaudos konferenciją, L.Stankūnaitė pažeidė sutartį su policija?

Laimutė Stankūnaitė, pasirašydama sutartį dėl apsaugos su Kriminalinės policijos biuru, įsipareigojo, kad viešai nepasakos apie jai žinomus faktus ir savo išgyvenimus, todėl praėjusį ketvirtadienį surengusi spaudos konfereciją, šią sutartį pažeidė, teigia TV3 laida „Akistata“.

Tiesa, kad sutartis pažeista, atrodo nerūpi nei buvusią Drąsiaus Kedžio sugyventinę saugančiam Kriminalinės policijos biurui, nei ikiteisminį tyrimą dėl Violetos Naruševičienės bei Jono Furmanavičiaus atliekantiems prokurorams.

Su šiam tyrimui vadovaujančiu Generalinės prokuratūros prokuroru Redu Savicku, laidos žurnalistams susisiekti nepavyko, o štai L.Stankūnaitės spaudos konferenciją organizavęs ir ją į salę atlydėjęs Policijos departamento laikinai Komunikacijos skyriaus vedėjo pareigas einantis Ramūnas Matonis praėjus vos parai po spaudos konferencijos, pamiršo, kad tokia iš viso buvo.

„Mes nerengėme jokių laimučių stankūnaičių spaudos konferencijų“, - „Akistatos“ žurnalistei sakė R.Matonis, prieš tai bandęs apsimesti, kad nesupranta apie ką kalbama, aiškinęs, kad pokalbiui su juo reikalingas išankstinis susitarimas ir apkaltinęs ją Žurnalistų etikos tayklių nesilaikymu.

Teigiama, kad apie šią spaudos konferenciją, dėl kurios L.Stankūnaitei gresia baudžiamoji byla, o, galbūt, ir ne viena, už šmeižtą, Policijos generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas nieko nežinojo, o sužinojęs labai užpyko dėl tokios savivalės ir L.Stankūnaitei surengtos viešųjų ryšių akcijos.

Laidos duomenimis, prieš šią spaudos konferenciją buvusi D.Kedžio sugyventinė telefonu ne kartą konsultavosi su ją tariamai palikusia advokate Loreta Kraujutaitiene, tačiau klaidų kalbant su rinktiniais, pačios L.Stankūnaitės nurodytais žurnalistais, išvengti nepavyko.

Vargše, neturtinga moterimi bandžiusi apsimesti L.Stankūnaitė sulaukė jos dukters globėjos Neringos Venckienės kritikos. Jos teigimu, buvusi brolio sugyventinė spaudos konferencijoje pamelavo ne kartą, matyt, specialiai norėdama suklaidinti Lietuvos žmones.

Pasak N.Venckienės, kalbėdama apie savo neturtą ir nesančias pažintis, L.Stankūnaitė pamiršo paminėti, kad po pažinties su vieninteliu pedofilijos bylos įtariamuoju, keistomis aplinkybėmis birželio 13 d. žuvusiu Andriumi Ūsu, ji per mėnesį uždirbdavo daugiau nei bet koks apygardos prokuratūros prokuroras ar apygardos teismo teisėjas. Be to, ji nepaminėjo apie daugiau nei 90 tūkst. litų kainavusį automobilį bei tai, kad sudaužiusi šį, įsigijo kitą, ne mažiau prašmatnestį.

N.Venckienė įvardino ir daugiau L.Stankūnaitė melo, tačiau apie jį jau buvo rašyta portale 1diena.lt praėjusį penktadienį.

„Ji meluoja ir klaidina žmonės. Mergaitė jai reikalinga tik tam, kad išvengtų baudžiamosios atsakomybės“, - įsitikinusi N.Venckienė.

„Ji griebiasi paskutinio šiaudo, ji nežino, ką daryti“, - teigia ir D.Kedžio pusseserė advokatė Sonata Žukauskienė. Jos teigimu, L.Stankūnaitės blaškymasis, ankstesni kartojimai, kad jos dukra niekada nebuvo prievartauta, o dabar pakeista taktika ir kalbos, kad taip, mergaitė buvo prievartauta, bet ne jos nuomojame bute, o globėjų Venckų namuose, tik įrodo jos kaltę. „Tai yra kriminalinių nusikaltėlių taktika. Kai matai, kad apsiginti negali, pradedi kaltinti kitus“, - kalbėjo S.Žukauskienė.

Dėl kaltinimų vaiko tvirkinimu, N.Venckienė jau įteikė pareiškimą teismui. Su panašiais skundais į teismus netrukus žada kreiptis ir keli nuo gegužės vidurio iš Klonio gatvės nesitraukiantys žmonės. Lietuvos ryto televizijai duotame interviu L.Stankūnaitė juos išvadino banditais, nors nei vienas jų už banditizmą niekada nebuvo teistas. Tai jiems įrodyti teisme bus labai lengva.            


Šiame straipsnyje: KedysStankūnaitėVenckienė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių