“Prieš srovę”: D.Kedys gyvas, bet kažkur slepiamas (papildyta)

Praėjusį ketvirtadienį pas Drąsiaus Kedžio motiną Laimutę Kedienę nuvykę TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrėjai teigia patekę į patį šeimos dramos sukūrį. Jiems bekalbant apie tolimesnę bylos baigtį, kaip tik sulaukta dabartinės D.Kedžio dukters globėjos Neringos Venckienės skambučio.

Paskambinusi moteris, mamai papasakojo sulaukusi keisto dvigubą žmogžudystę Kaune tiriančio prokuroro Egidijaus Palaimo skambučio. Prokuroras liepė šeimai kuo greičiau ieškoti D.Kedžiui advokato.

“Jis gyvas. Kam negyvam advokatas”, - laidos kūrėjams ir savo seseriai Birutei Steponkevičienei sakė L.Kedienė.

Laidos kūrėjams paskambinus prokurorai E.Palaimai, šis atsisakė komentuoti, ar D.Kedys sulaikytas, ar ne. Laidos kūrėjams kilo įtarimas, kad D.Kedys yra gyvas, tačiau, kažkur slepiamas ir, galbūt, net kankinamas.

„Gal jis paslėptas viename iš CŽV kalėjimų artimame užsienyje? Bet kodėl jį reikia slėpti?“ - klausė laidos vedėja Audrė Kudabienė.

Šiuo laidos nuogąstavimus patvirtina vieno internetinio portalo vyriausioji redaktorė Giedrė Gorienė.

Anot jos, jau po pernai spalio 5 dieną įvykdytų žmogžudysčių Kaune, kai buvo nušauta buvusios D.Kedžio sugyventinės Laimutės Stankūnaitės sesuo Violeta Naruševičienė ir D.Kedžio pedofilija įtartas Kauno apygardos teismo teisėjas Jonas Furmanavičius, ji buvo gavusi žinių, kad D.Kedys yra sulaikytas ir slepiamas nuo visuomenės. Negana to, jis nuolat kankinamas - jam leidžiami narkotikai.

„Jis išeis, kai bus numatytas jos vaidmuo, tačiau koks jis išeis?“, - aistras audrino G.Gorienė, kurios tekstai ir informacijos „šaltiniai“ iki šiol, turbūt, nei karto nebuvo patvirtinti.

Spėlioti, jog D.Kedys yra kažkur slepiamas laidos kūrėjus verčia ir pasklidusi informacija, jog vieną kartą, 8 sekundėms, į D.Kedžio telefoną pavyko prisiskambinti.

O tai, jog Generalinio prokuroro pavaduotojas Gintaras Jasaitis ir Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Ramutis Jancevičius yra patvirtinę, jog D.Kedžio telefono pokalbių buvo pasiklausoma dar prieš žudynes Kaune, tik stiprina įtarimą, jog prokurorai žino, kur jis yra, bet slepia net nuo pačių artimiausių žmonių. i 

D.Kedžio motina galvoja, kad jos sūnus iki šiol yra gyvas. Kaip ir tuo, jog neabejoja, kad jos anūkė buvo tvirkinama ir prievartaujama.

Susipažinusi su bylos medžiaga ir joje išdėstytomis aplinkybėmis L.Kedienei sako įsitikinusi, kad D.Kedžio dukra buvo tvirkinta ir, nors kaltinimas iš bylos ir panaikintas, Andriaus Ūso bei kitų vyrų, prievartaujama.

Kaip pavyzdį moteris pateikė viešbučio „Baltosios burės“ epizodą - prokurorai nustatė, kad per D.Kedžio nurodytą laikotarpį, kambaryje, į kurį galimi pedofilai vedėsi jo dukrą, lankėsi 183 asmenys, tačiau tik apie 70 jų buvo įrašyta viešbučio registracijos knygoje. „Visi kiti buvo čigonai, Jonai Jonaičiai, patį velnią galėjai ten vestis“, - piktinosi L.Kedienė.

D.Kedžio motinos teigimu, pirmoji, jog su mergaite kažkas ne taip, pajutusi ji, bet niekaip negalėjusi suprasti - kas. „Atsigulame miegoti, ji apsiseilioja ir laižo mane, laižo. Gal taip norėjo kažką pasakyti“, - spėja L.Kedienė.

Pasak jos, tik po to, kai vaikas lygiai taip pat pradėjo laižyti ir savo tėvą, o šis išgirdo iš dukters atsakymą, jog jai taip daro Andrius, šeima suprato, kas dedasi. „Kiek dabar skaičiau psichologinių knygų, ji ir taip, vaikas greitai atsiskleidė. Galėjo daug daugiau laiko praeiti“, - sakė D.Kedžio motina.

Kad D.Kedys tebėra gyvas tikisi ir jo teta B.Steponkevičienė. Jos teigimu, visa ši istorija įrodo, kad Lietuvoje egzistuoja arba labai galingas pedofilų tinklas ir pedofilai vieni kitus dengia arba vieni prieš kitus turi daug kompromituojančios medžiagos, todėl šioje kovoje D.Kedys panaudotas kaip nereikalingas liudytojas.

B.Steponkevičienės teigimu, šeima ne kartą kreipėsi į ekstrasensus, jų atsakymas buvo paguodžiantis - nei vienas nepasakė, kad D.Kedys mirė. Atvirksčiai, buvo prognozuota, jog viskas paaiškės birželio - liepos mėnesiai. Tada į viešumą iškils ir daug aukštų pareigūnų „darbelių“.

Laidos kūrėjų teigimu, tai, jog dvigubos žmogžudystės dieną, D.Kedys išėjo iš namų net nepasiėmęs dantų šepetėlio, įrodo, jog jis neketino niekur bėgti. Jį paprasčiausiai, pradangino pedofilų klanas, kuriam tai buvo naudinga.


Šiame straipsnyje: Kedys

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių