Prezidentūros tvorą vėl „paženklino“ užsienietis (papildyta)

Ankstų penktadienio rytą nuo girto užsieniečio vėl nukentėjo Prezidentūros tvora. Ją apšlapinęs vyras policijos komisariate surengė tikrą šou.

Besišlapinantį vyrą apie 5.50 val. sulaikė Prezidentūrą saugantys Vadovybės apsaugos departamento pareigūnai. Ant Prezidentūros tvoros besišlapinantį užsienietį jie pastebėjo per vaizdo stebėjimo kameras.

Vėliau jis buvo perduotas atvykusiems policijos patruliams ir nugabentas į sostinės 3-iąjį policijos komisariatą, kur vyras į alkoholio matuoklį pripūtė 2.6 promiles.

Užsienietis su savimi jokių dokumentų neturėjo. Pirma jis prisistatė esąs Norvegijos pilietis, vėliau persigalvojo, šios šalies pilietybės „atsisakė“, tačiau iš kur atvykęs pasakyti taip ir nesiteikė. Nesakė jis ir savo vardo bei pavardės.

Uždarytas į laikino sulaikymo kamerą vyras pradėjo vaidinti epilepsijos priepuolį, todėl jam buvo iškviesti greitosios pagalbos medikai. Jų belaukiant sulaikytojo elgesys tapo agresyvus, užsienietis bandė užpulti vieną pareigūnų, tačiau buvo nuramintas.

Atvykus greitosios pagalbos medikams, vyras toliau vaidino tai sergantį, tai miegantį, tačiau vis pramerkdavo vieną akį ir stebėdavo, ką veikia medikai bei pareigūnai.

Gydytojai, pamatavę spaudimą nustatė, kad jis yra normalus, tačiau detaliau patikrinti savo sveikatos sulaikytasis nesileido, o pamatęs, kad „Vilniaus dienos“ žurnalistė jį fotografuoja, bandė pulti ir ją, tačiau pareigūnai jį greitai sutramdė ir užrakino kameros duris.

Likęs vienas, vyras šiek tiek pagulėjo ant grindų, tačiau nesulaukęs norimo dėmesio, atsistojo ir ėmė spardyti metalines kameros duris bei angliškai grasinti pareigūnams.

Norvegas reikalavo, kad nedelsiant būtų pakviestas ambasados darbuotojas, keikėsi ir ne vieną kartą pakartojo, jog suteikia policininkams paskutinį šansą. „Spardysiu duris visą naktį“, - rėkė sulaikytas, matyt, pats nesusigaudydamas koks paros laikas yra. Tuo metu laikrodis jau rodė 7 val.

Kaip „Vilniaus dienai“ sakė Vilniaus 3-iojo policijos komisariato viršininkas Ramūnas Šilobritas, apie 9 val. užsienietis vis dar buvo policijos komisariate. Ambasados darbuotojų jis jau nebereikalvo, tačiau pasisakyti kas toks esąs, taip pat nesiteikė. „Jo tapatybė kol kas nenustatyta“,- sakė R.Šilobritas.

Apie save kol kas užsienietis atskleidė tik vieną – nurodė, kur daugmaž gyvena. „Pareigūnai išvyko nurodytu adresu, gal kažką pavyks išsiaiškinti“, - kalbėjo komisariato viršininkas.

Anot jo, nustačius tapatybę, vyras, jei vėl nepradės elgtis agresyviai, bus paleistas. Šios nakties jo nuotykius policijos pareigūnai įvertino chuliganizmu.

Papildyta: Nuvykę sulaikytojo nurodytu adresu, pareigūnai jokių žinių negavo, toks pilietis ten negyveno. Vis dėlto, apie vidurdienį Prezidentūrą apšlapinusio užsieniečio asmenybė buvo nustatyta. Jis savo kišenėje rado asmens pasą, kurį visą laiką turėjo su savimi.

Paaiškėjo, kad tai 30-metis Didžiosios Britanijos pilietis. Jam policija skyrė baudą už chuliganizmą.  

Girtų „klientų“ praėjusią naktį tikrai netrūko. Iš kitų miestų į Vilnių suvažiavę studentai ir sostinės gyventojai, rugsėjo 1-ąją šventė su trenksmu.

Kas vyko pirmąją mokslo metų naktį plačiau skaitykite šeštadienio dienraštyje „Vilniaus diena“.NAUJAUSI KOMENTARAI

vasia

vasia portretas
taip ir reikia tai muravjovo logavai...

kaunietis x

kaunietis x portretas
aš pasakysiu, kad Vilniaus ir prezidentūros tipo "viršininkai" tikrai yra buki. Nu pastatykit kur nors bio tualetą ir bus tvarka, tai ką, į kelnes siusiot ar ką. Vaikščiojau čia kada apie katedrą, tai su siusiuku tikrai iškilo problema, tai gerai, kad valdovų rūmų statybininkai pagelbėjo šioj bėdoj, nes kitaip būtų reikėją eit ir varyt ant prezidentūros sienos.

666

666 portretas
o cia kazkokie kandonai rekavo kad nereikia ramybes valandu
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių