Pasieniečiai tramdė agresyvų chuliganą

Šalčininkų rajone agresyvų chuliganą pasieniečiams teko tramdyti guminėmis lazdomis bei antrankiais. Įvykio metu nesunkiai nukentėjo vienas VSAT pareigūnas.

Sekmadienį vakare VSAT Vilniaus rinktinės Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai Širvių atraminiame punkte patikrinti sustabdė Šalčininkų link važiavusį automobilį „BMW 318“.

Prie įvažiavimo į vadinamąją Dieveniškių kilpą esančioje judrioje sankryžoje nuolat budi Lietuvos pasieniečiai, tikrinantys į abi puses vykstančių automobilių, autobusų ir kitų transporto priemonių bei asmenų dokumentus.

Mašiną vairavusi moteris pasieniečiams jokių įtarimų nesukėlė, tačiau pareigūnai nusprendė apžiūrėti ir automobilio bagažinę.

Tuo metu iš „BMW“ salono išlipęs vyras, nuo kurio sklido alkoholio kvapas, ėmė plūsti pareigūnus necenzūriniais žodžiais bei grasinti. Agresyviam chuliganui ignoruojant raginimą liautis, tikrinimą atlikęs pareigūnas radijo ryšiu apie įvykį pranešė kolegoms. Tai dar labiau įsiutino vyrą, kuris stumtelėjo pasienietį ir pamėgino jam suduoti. Kai tai nepavyko, vyriškis liepė moteriai greičiau važiuoti iš patikrinimo vietos ir įsėdo į automobilį.

Informacija apie Šalčininkų link nuvažiavusį „BMW“ buvo perduota visiems ruože buvusiems patruliams, tad už poros kilometrų nuo Širvių punkto, ties Didžiųjų Baušių kaimu, kelią bėgliams pastojo G. Žagunio užkardos patruliai su tarnybiniu automobiliu.
Iš sustojusio „BMW“ iššoko tas pats neblaivus chuliganas ir netikėtai smogė arčiausiai buvusiam uniformuotam pasieniečiui į veidą bei krūtinę. Agresyviais nusiteikusį ir besimuistantį vyrą VSAT pareigūnai sutramdė guminėmis lazdomis ir antrankiais.
Paaiškėjo, kad tai 33 metų Šalčininkų rajono gyventojas. Automobilį vairavo ten pat gyvenanti 27 metų moteris. Juo kaip keleiviai taip pat vyko 28 metų moteris, 27 metų vyras ir mažametė mergaitė.

Už teisėtų reikalavimų nevykdymą bei pasipriešinimą savo pareigas vykdantiems VSAT pareigūnams šalčininkiečiui pradėta administracinė teisena.

Dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ikiteisminį tyrimą pradėjo policijos pareigūnai. Siautėjęs neblaivus vyras dviem paroms uždarytas į areštinę.

Nemalonumai gresia ir „BMW“ vairuotojai. Moteris savavališkai automobiliu pasišalino iš patikrinimo vietos, todėl jai pradėta administracinė teisena už Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimą.

Nuo chuligano nukentėjęs pasienietis tą pačią dieną kreipėsi į medikus. 31 metų pareigūnui nustatytas veido bei krūtinės sumušimas. Jis išleistas gydytis namo.


Šiame straipsnyje: chuliganizmas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Gal 20 ar daugiau kartų teko pirmyn atgal važinėti pro tą postą.Jokių keblumų nebūdavo,pasieniečiai visada būdavo mandagūs.Matyt,tas latras turėjo tam savų priežasčių,kad šoko muštis su pasieniečiais.Ar tik ne kokias kontrabandines cigaretes vežė?

iLiUska

iLiUska portretas
Tikra tiesa ,jog ten pasieniukai labai mandagus,malonus visada sypsosi....:)**

raskilėlė

raskilėlė portretas
Pasiutes chuliganas, kas jam beliko, tik gintis.Nesaugu ir tiems pasieniečiams, vieną tai šautuvu sužeidė, kitą sumušė, valstybė turėtu imtis griežtesnių priemonių jų apsaugai, saugumui. bet nelabai galima tikėti ir tais žurnalistais, kurie iš adatos ežimą priskaldo..
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių