N.Venckienė: tegul liudytojais kviečia Beną ir išminuotoją

Penktadienį Panevėžio apygardos teismas imsis skundo, kuriuo prašoma panaikinti Panevėžio apylinkės teismo sprendimą grąžinti pedofilijos bylą prokurorams.

Šių metų kovo 26 d. dėl daugybės procesinių pažeidimų Panevėžio apylinkės teismas garsiąją pedofilijos bylą grąžino ją tyrusiems Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorams.

Tačiau šio teismo nutartis, kurioje pabrėžiama, kad tyrėjai paskubėjo bylą perduoti teismui, nes visos apskundimo procedūros dar nėra baigtos, nepatiko tiems patiems Vilniaus prokurorams. Jie kolegoms Panevėžyje davė nurodymą šią nutartį apskųsti. Taip ir buvo padaryta.

„Pažeistos ne tik nukentėjusiosios pusės teisė apskųsti prokurorų nutarimus, bet ir įtariamojo Andriaus Ūso teisė susipažinti su kaltinimu“, - tada pabrėžė Panevėžio apylinkės teismas.

„Dabar aš suprantu, kodėl A.Ūsas galėjo nesuprasti kuo yra kaltinamas“, - antradienį portalui sakė dabartinė Drąsiaus Kedžio dukters globėja Neringa Venckienė.

Pirmadienį Kėdainių rajono apylinkės teisme, kur buvo atmesti mergaitės motinos Laimutės Stankūnaitės skundai dėl jos pasimatymų su dukterimi laiko pakeitimo, N.Venckienė sako pirmą kartą susipažinusi su pedofilijos bylos kaltinamuoju aktu. „Kaltinamasis aktas surašytas tik šešiuose lapuose, iš jo sunku suprasti kas ir dėl ko kaltinamas“, - kalbėjo N.Venckienė.

Tai anot jos, rodo visišką Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro Ramūno Šileikos nekompetenciją ir, kaip jau buvo ne kartą minėta, prokurorų norą kuo greičiau atsikratyti šia byla ir visus sunkumus suversti ant teisėjų pečių.

Ar byla bus grąžinta vilniečiams, spręs trijų teisėjų kolegija.

Kol keliuose Lietuvos miestuose vyksta teismai A.Ūsas ir L.Stankūnaitė toliau nerimsta - į visas įmanomas institucijas rašo skundus, kuriuose bando įrodyti, kad gindama brolio dukrą ir patį brolį, Kauno apygardos teismo teisėja N.Venckienė pažeidė teisėjų etikos kodeksą ir neverta būti teisėja.

Kaip jau rašėme, A.Ūso skundus nagrinės Lietuvos apeliacinis teismas, po kurio išvadų Teisėjų etikos ir drausmės komisija spręs ar iškelti N.Venckienei drausmės bylą.

Pirmadienį iš šio teismo N.Venckienė gavo dar vieną skundą, šįkart L.Stankūnaitės. „Jis man buvo atsiųstas faksu į darbą. Parašyta, kad šis skundas prijungiamas prie A.Ūso skundų“, - portalui pasakojo N.Venckienė.

Savo dukters globėją L.Stankūnaitė skundžia dėl esą nepagarbaus elgesio su ja. Skunde minimi teisėjos kompiuteryje rastų tekstinių failų pavadinimai, kuriose ją teisėja nepagarbiai vadina. Taip pat prašoma ištirti vienos LNK laidos, kuri nuolat gina A.Ūsą ir L.Stankūnaitę, esą tai įrodančius faktus.

„Atsiliepimo dar neparašiau, bet man norisi imti ir jame parašyti: pakvieskite į teismą ar Teismų tarybą Beną ir išminuotoją. Tegul jie liudiją, juk viską apie mane žino“, - L.Stankūnaitės argumentus ironizuoja N.Venckienė.

Beje, Kėdainių apylinkės teismui pateikta psichologų išvada nėra palanki L.Stankūnaitei. Joje pamačiusi motinos ir dukters bendravimą, pakalbėjusi su pačia D.Kedžio dukryte, psichologė įvertino kokios nuomonės mergaitė yra apie L.Stankūnaitę ir N.Venckienę, su kuo ji norėtų gyventi.

Portalo duomenimis, išvadose teigiama, kad mergaitei būtų geriau gyventi ten kur gyvena dabar, su savo teta.

Nereikia pamiršti, kad L.Stankūnaitė apsimelavo net ir prie psichologės. Po motinos ir dukters susitikimo, žurnalistų paklausta apie praėjusį pokalbį, L.Stankūnaitė viešai pareiškė, kad mergaitė pasakė, jog nori gyventi su ja, mama.

Tai iškart paneigė šalia stovėjusi psichologė, atsakiusi, kad apie tai, su kuo norėtų gyventi mergaitė šio susitikimo metu net nebuvo kalbėta.


Šiame straipsnyje: KedysVenckienė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių