Neįsikūrusią „Drąsos kelio“ partiją drasko vidiniai konfliktai

Drąsiaus Kedžio šalininkus, neseniai prabilusius apie partijos „Drąsos kelias“ steigimą ir rinkimus į Seimą, jau ardo vidiniai konfliktai. Partijai net nesusikūrus iš jos jau pašalinti arba patys išėjo keli žmonės.

Teigiama, kad visų konfliktų priežastis yra D.Kedžio krikštamotė Audronė Skučienė ir jos draugė Irena Malinauskienė.

Viename interneto portale pasirodė žurnalisto Giedriaus Grabausko, pasirašiusio „Drąsos kelio“ steigimo deklaraciją, interviu, kuriame teigiama, kad A.Skučienės kirpykloje vykusiame susirinkime jam buvo pareikštas „politinis nepasitikėjimas“. Ir ne tik jam vienam, „visiems tiems, kurie nėra ir iš esmės negali būti lojalūs N.Venckienės krikšto mamos, tetos A.Skučienės ir odiozinės personos Irenos Malinauskienės tandemo „pogrindinei“ veiklai.

Savo interviu G.Grabauskas nurodo, jog dar neįsikūrusioje partijoje rezgamos intrigos, kurstoma tarpusavio nesantaika ir net neteisėtai renkama informacija apie „Drąsos kelio“ iniciatyvinės grupės narius.

„Vienas iš DK iniciatyvinės grupės narių pradėjo kitų grupės narių "filtravimą“ – išsamiai aiškinasi, kur kai kurie iniciatyvinės grupės nariai dirba arba seniau dirbo, kas yra jų giminės bei draugai, kuriamos net  juoką keliančios „sąmokslo teorijos“. Tiems perėjūnams užkliuvo ir tai, kad buvau savanoris, kad man teko treniruotis sukarintose stovyklose, kad vienas giminaitis kadaise aktyviai dalyvavo politinėje veikloje, o kitas tebedirba teisėsaugoje. Be abejo, tokie kagėbistiniai metodai neturi nieko bendro su demokratija, tai tik veda į nuosmukį besikuriančioje partijoje ir trukdo normaliai politinei veiklai“.“, - savo interviu teigia G.Grabauskas.

Anot A.Skučienės pasitikėjimą praradusio vyro, pastaruoju metu besikuriančioje partijoje vykdomas skaldymas ir sabotažas, o kenkėjišką veiklą dar nesusikūrusios partijos viduje vykdo būtent tie, kurie anksčiau abejojo, ar tokios partijos iš viso reikia. Pasak G.Grabausko, šie asmenys neturi jokios patirties politinėje veikloje, tačiau turi labai dideles ambicijių.

„Aš negalėčiau teigti, kad kažkuris iš šių asmenų yra tam tikrų struktūrų, tam tikrų klanų agentas, tačiau toks variantas irgi yra galimas. Dabartinė jų veikla veda ne į konkrečių partinių struktūrų formavimą, ne į partijos veiklos plėtrą, o į skaldymą ir destrukciją“, - įtarimais dalijosi judėjimo „Vytis“ narys.

Kad dar nesusikūrusią partiją drąsko konfliktai, matosi ir atsidarius judėjimo „Drąsiaus kelias“ puslapį internete. Jame yra išlikusi „Drąsos kelio“ steigimo deklaracija, tačiau neliko nei vieno iš 31 asmens, pasirašiusio šią deklaraciją, pavardžių.

Su sunkumais susiduria ir būsimos partijos puslapis socialiniame tinklalapyje „Facebook“. Vos tik šis buvo įkurtas, atsirado jo antrininkas, o netrukus partijos iniciatyvinės grupės narės I.Malinauskienės administruojamas puslapis iš viso buvo užblokuotas.

Po kiek laiko puslapis sugrįžo į socialinį tinklą, tačiau problemos tuo nesibaigė – žmonės piktinasi, jog Lietuvą žadantis pakeisti „Drąsos kelias“ visiškai nepaiso kitų žmonių nuomonės ir nepriima net menkiausios kritikos. Net ir visiškai nekalti komentarai jame yra ištrinami, o juos parašę žmonės blokuojami.

Įtariama, kad šį puslapį administruoja ne tik I.Malinauskienė, bet ir A.Skučienė, pasirašanti Elzės Kaminskos slaptažodžiu.NAUJAUSI KOMENTARAI

oi

oi portretas
to ir reikejo tiketis :)

ai nu jo

ai nu jo portretas
vajeee...zmogzudzio partija issidraskys, apsivems ir nueis drasiaus keliu

kas balsuos

kas balsuos portretas
persistenge su tuom partijom..
VISI KOMENTARAI 149
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių