Narkotikų kontrabandos kurjeris nepabūgo liudyti prieš gaujos vadeivą

Viena sėkmingiausių 2010 metų narkotikų tinklo sutriuškinimo operacijų laikyta ir teismą pasiekusi byla po truputį stumiasi į priekį.

Ketvirtadienį Kauno apygardos teisme vykusiame posėdyje liudijo vienas iš dviejų su teisėsauga sutikusių bendradarbiauti ir už tai nuo baudžiamosios atsakomybės atleistų gaujos narių.

Prieš teismą liudyti stojusį Dainių Juodešką žvilgsniais varstė jo buvę sėbrai ir jų gynėjai, taip pat laisvėje teismo sprendimo laukiantys narkotikų kontrabanda kaltinami ir nusikalstamam susivienijimui priskiriami kiti teisiamieji.

„Su Svajūnu Bukausku susipažinau 2000 metais atlikdamas bausmę Alytaus pataisos namuose“, – pradėjo D. Juodeška.

Portalas 1kaunodiena.lt jau skelbė, kad, bylos duomenimis, S. Bukauskas – narkotikų kontrabandos iš Ispanijos per Lietuvą į Rusiją organizatorius.

D. Juodeška pasakojo, kad išėję į laisvę vyrai ir vėl susitiko. Kartą nuvažiavo narkotikų į Ispaniją. Vėliau esą S. Bukauskas pasiūlė užsiimti šiuo neteisėtu verslu.

D. Juodeška tikina žinojęs, kad S.Bukauskas gyvena prabangiai ir kad prasigyveno iš narkotikų. Su kriminaliniu pasauliu jau pažįstamą D. Juodešką suviliojo pelningas pasiūlymas.

D. Juodeška papasakojo pareigūnų jau paviešintą narkotikų kontrabandos schemą: užduotis parvežti narkotikus skirdavo S. Bukauskas, vykstantysis pirkdavo naują telefoną ir SIM kortelę, ryšį palaikydavo tik su vadu. Ispanijoje susitikdavo su nurodytu žmogumi. Pastarasis veždavosi kurjerį į narkotikų pasikrovimo vietą. Vietos kurjeris nematydavo, nes privalėdavo užsidengti akis.

Kurjeris būdavo parai paliekamas užrakintas, dažniausiai garaže, kuriame pasikraudavo narkotikus į iš anksto automobilyje paruoštas slėptuves.Važiuojant iš garažo kurjeriui ir vėl būdavo uždengiamos akys, kad nematytų kelio. Suskaičiuodavo narkotikus ir surašydavo ant popierėlio, kurį grįžęs į Lietuvą turėdavo paduoti S. Bukauskui.

Pasak D. Juodeškos, ne kiekvienas kurjeris sutikdavo važiuoti su narkotikai toliau į Rusiją. Tačiau kurjeris, kuris narkotikus nugabendavo nuo pat Ispanijos į Rusiją, užsidirbdavo apie 7,5 tūkst. eurų.

Paklaustas, kodėl sutiko liudyti prieš savo sėbrus, D. Juodeška tikino, kad jam atsibodo kriminalinis gyvenimas ir jis nori viską pradėti iš naujo.

Tačiau buvęs gaujos narys, kuris kartą atgabeno narkotikus iš Ispanijos ir ne mažiau 10 kartų narkotikų prigrūsta mašina važiavo į Rusiją, neneigė, kad jo parodymai grįsti ir kito buvusio gaujos nario pasakojimais. Netrukus teisme turėtų liudyti ir pastarasis su teisėsauga sutikęs bendradarbiauti liudytojas.NAUJAUSI KOMENTARAI

poxui

poxui portretas
matau kokie kausai savo nomuone cia skleidzia,jumaristai nuo kada narkotikai zole ar hasisas,seip buvo visada vaistai bet musu tauta skurdo riboj ir smegenys puna nuo kriminalo,zmogzudzius kaip dievus nesioja ant ranku,o jai turi pinigu tai jau narkotikais verciasi,ar paskambino kam i durys ir pasiu ju,ar savo vaiku nemokat auklet teveliai?????

skaitytojas

skaitytojas portretas
dave zmogui darbo,o jis ble kaziolina,negerai negerai

zinovas

zinovas portretas
pirma reike zinoti visa situacija del ko zmones duoda parodymus zmogeliukas atsedejo viena karta antra nenori nes uz tai negavo jokiu financiniu paramu normaliu ir kai vadinamas bosas palieka kitus atsidurusius keblioi situacijoi bei ziuri tik savo naudos nors buvo perspetas del milicijos sekimo ir dar galeciau daug parasyti . tai skaitytaujau jai nezinai situacijos ... ... ...
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių