Naktį Klaipėdoje liejasi kraujas

Naktinis Klaipėdos gyvenimas nuspalvintas krauju ir atsiduoda paraku. Sekmadienį paryčiais Taikos prospekte susipykę vyrai badėsi peiliais, poškėjo šūviai, apsaugininkams lūžo dantys ir nosys.

Plūdo krauju

Spalio 5-ąją apie penktą ryto prie klubo „Piteris" skubėjo greitoji pagalba.
Vieno 37 metų vyro gyvybei grėsė pavojus. Kraujas plūdo vyrui iš krūtinės, į kurią buvo smogta peiliu.

Jo 27 metų draugui peiliu buvo sužeista šlaunis ir ranka. Dar vienas 26 metų vaikinas pateko į ligoninę, nes jam buvo įpjauta į krūtinę.
Grumtynių metu vienam apsaugininkui nulaužtas dantis, o kitam sugurinta nosis.
Ligoninėje gydomas sunkiausius sužalojimus patyręs 37 metų vyras, kiti - ambulatoriškai.

Barėsi taksistai

Pirmadienį policija, saugos tarnyba G4S bei naktinio klubo darbuotojai aiškinosi, sekmadienio nakties įvykių seką. Vakar po pietų situacija vis dar buvo miglota. Vienų įvykio liudininkų pasakojimai prieštaravo kitiems, o aktyviausi šios istorijos dalyviai bei labiausiai nukentėję asmenys atsisakė bet kokių pretenzijų vieni kitiems.
„Piterio" administratorius Arūnas Jokšas pasakojo, kad apie ketvirtą nakties netoli restorano apie pusvalandį garsiai vaidijosi taksistai.

Dažniausiai čia klientų laukia taksistai, kurie dirba pagal patentą.
Konfliktai kyla, kai į tas pačias aikšteles atvažiuoja didesnių taksi bendrovių vairuotojai. Patentininkai pyksta, kad šie neva užlenda jiems už akių, bet radijo ryšį turintys taksistai tikina atvažiavę paimti klientų iškviesti telefonu.
Sekmadienį toks taksi vairuotojų kivirčas buvo girdimas visame kvartale. Vienu metu atrodė, kad vyrai susimuš, bet barnis nurimo be policijos įsikišimo.
Panašūs konfliktai įsižiebia ir kitose vietose, kur naktimis taksistai lūkuriuoja vis rečiau bepasitaikančių klientų.

Kliuvo apsaugininkams

Apie penktą valandą atokiau nuo „Piterio" kilo kruvinas konfliktas. Atrodo, kad konfliktavusios pusės prieš muštynes buvojo restorane, tačiau ten vyrai nesipyko. Bent jau muštynių ten neužfiksuota. Išėję iš „Piterio" jie pasuko už kampo susimušė.
Rūbininkas pranešė administratoriui girdėjęs šūvį. Į lauką išbėgę apsaugininkai pamatė būrį žmonių bei krauju plūstantį vyrą.

Apsaugininkai norėjo išsiaiškinti, kas atsitiko. Jie pamatė, kaip vienas vyras puola moterį, o ši tikino, kad tai jis švaistėsi peiliu. Dėl kieme kilusios maišaties  buvo sunku suprasti, kas nukentėjęs, o kas kaltininkas, kas ką ir už ką puola. Peiliu sužaloti vyrai kažkodėl užsipuolė apsaugininkus.

Centre pavojingiausia

Policijos duomenimis, per parą Klaipėdoje nuo plėšikų ar chuliganų nukenčia apie 11 žmonių. Patrulių rinktinės vadas Juozas Doleba sakė, kad pavojingiausi uostamiestyje yra Debreceno gatvės bei žvejybos uosto rajonai, neapšviesti kiemai netoli prekybos centrų ir visą parą dirbančių gėrimų parduotuvių, naktinių klubų prieigos, kur paryčiais neblaivūs lankytojai užpuolami ir sumušami.

Netoli „Piterio" viename daugiaaukščių yra ne vienas narkotikų prekybos taškas. Dozei pinigų trūkstantys narkomanai aukų tyko čia pat. Tiesa, policijos pareigūnų tikinimu, čia tapo kiek ramiau, nes apsaugininkai stengiasi dirbti išvien su policija.
Dauguma naktimis romantikos ieškančių jaunuolių įsitikinę, kad prie jūros, marių, Kruizinių laivų terminale kur kas saugiau nei centrinėse miesto gatvėse bei aikštėse.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių