L.Stankūnaitė skundus prieš N.Venckienę jau rašo pati

Paskutinius skundus prieš Neringą Venckienę Laimutė Stankūnaitė jau rašo pati, nors anksčiau už ją tai darydavo advokatė Loreta Kraujutaitienė. Moters skundai surašyti ranka.

Ar tai reiškia, kad L.Kraujutaitienė pavargo nuo skundų rašymo, ar atsisako atstovauti L.Stankūnaitę dukters grąžinimo istorijoje ir su tuo susijusiose bylose, portalui 1diena.lt išsiaiškinti nepavyko – bendra keistomis aplinkybėmis žuvusio Andriaus Ūso ir taip pat jau negyvo Drąsiaus Kedžio buvusios sugyventinės L.Stankūnaitės advokatė telefonu neatsiliepė.

Portalo 1diena.lt žiniomis, jau daugiau nei prieš mėnesį L.Kraujutaitienė ieškojo advokato, kuris galėtų jai padėti atstovauti L.Stankūnaitės ir A.Ūso bylose, tačiau nei vieno norinčio neatsirado. Panevėžio apygardos teisme rugsėjo 15 d. turėtų būti nagrinėjami Neringos ir Aido Venckų skundai dėl Panevėžio miesto apylinkės teismo atsisakymo pareikšti įtarimus L.Stankūnaitei, jos seseriai Violetai Naruševičienei bei Kauno apygardos teismo teisėjui Jonui Furmanavičiui bei įtarimų A.Ūsui sušvelninimo.

A.Ūso teismas Panevėžio miesto apylinkės teisme planuojamas spalio 7 d. Nors vienintelis įtariamasis pedofilijos byloje neaiškiomis aplinkybėmis žuvo birželio 13-ąją, jo artimieji teigia esą pasiryžę pareimti visas jo teises ir sieks, kad byla teisme būtų išnagrinėta. Jie taip siekia reabilituoti A.Ūsą.

Nors skundus L.Stankūnaitė rašo pati, juos gavusi vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojus, į juos žiūri itin dėmesingai. Rugpjūčio 24 d. Venckų namuose lankėsi tarnybos darbuotojos, kurios itin atidžiai apžiūrėjo visą namą ir bandė išsiaiškinti, kokiomis sąlygomis gyvena D.Kedžio dukra. „Nepatikrino tik šaldytuvo“, - po šio patikrinimo šypsojosi N.Venckienė.

Nepraėjus nei savaitei, pirmadienį mergaitės globėja vėl sulaukė skambučio. Šįkart jai buvo pranešta, kad šešiametės gyvenimo sąlygas tikrins socialinė darbuotoja. „Juokinga, praėjo tik savaitė ir vėl tikrins, įdomu, kas nuo to laiko galėjo pasikeisti“, - portalui 1diena.lt kalbėjo N.Venckienė.

Beje, paskambinusi mergaitės globėjai, socialinė darbuotoja prasitarė, kad skundų iš L.Stankūnaitės pusės tik daugėja. Kuo ją dar kaltina buvusi brolio sugyventinė moteris teigia nežinanti.

Kad L.Stankūnaitė skundus rašo pati arba padedama ne L.Kraujutaitienės rodo ir neseniai mergaitės iš susitikimo su motina parsinežti rašteliai, kuriose L.Stankūnaitės ranka parašyta kada skundas buvo parašytas ir kiek už jį teko mokėti. Kaip šie rašteliai pakliuvo į mažametės rankas, N.Venckienė sako neįsivaizduojanti. „Gal joms kažką darant, mergaitė juos netyčia įsidėjo prie savo daiktų?“, - spėja N.Venckienė.

Nepatvirtintais duomenimis, iš buto į butą kraustyta L.Stankūnaitė jau kurį laiką gyvena savo tėvų namuose Petrašiūnų mikrorajone, daugiabutyje. Tai portalui pranešė žmonės prisistatę, Tatjanos ir Stasio Stankūnų kaimynais.

Jie teigė matantys, kaip ypač pirmadieniais ir ketvirtadieniais rytais, kai vyksta L.Stankūnaitės pasimatymai su dukra, ši apsaugos lydima išeina iš savo tėvų buto. Kaimynų teigimu, kitu laiku apsaugos automobilio prie namo nebūna, todėl jie spėja, kad L.Stankūnaitę valstybės skirta apsauga lydi tik tada, kai jai reikia kur nors išvažiuoti.

Kad nuo spalio 5 d. dieną ir naktį saugota L.Stankūnaitė dabar prižiūrima jau nebe taip rimtai ir gyvena uždaryta tėvų namuose, pasak skambintojų, įrodo ir jos keistos dovanos dukrai – drabužiai iš padėvėtų drabužių parduotuvės ar kosminiai parduotuvių „Maxima“ kamuoliukai. „Nemanome, kad pati L.Stankūnaitė ar jos apsaugos darbuotojai lakstys po „Maximas“ ar dėvėtų drabužių parduotuves ir pirks mergaitei drabužius ar rinks kosminius kamuoliukus. Bet visai tikėtina, kad tai gali padaryti Stankūnai su, kuriais dabar gyvena jų dukra“, - savo spėjimais su portalu 1diena.lt dalijosi žmonės.            


Šiame straipsnyje: KedysStankūnaitėVenckienė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių