L.Stankūnaitė: mano ir dukters susitikimui įtaką darė L.Kedienė

Trečiadienį su davo dukra vėl negalėjusi susitikti Laimutė Stankūnaitė nebežino ką daryti, įstatymai jos pusėje, tačiau laikinoji globėja Neringa Venckienė nevykdo teismo sprendimo.

„Vakar susitikimas su dukra buvo gražus, šiltas, nors matau, kad mergaitė prigąsdinta, tačiau mes radome kalbą, ji nurimo“, – apie antradienį Venckų namuose vykusį susitikimą su dukrele kalbėjo L.Stankūnaitė.

Moteris sako, kad trečiadienį susitikimo vietą su mergyte, policijos komisariatą, numatė ne ji, o Kauno vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Birutė Daugėlienė. „Čia ne aš sugalvojau, B.Daugėlienė man pranešė, kad susitikimas įvyks kelių policijos pastate Chemijos prospekte“, – sakė L.Stankūnaitė.

Ji ten buvo pusvalandžiu anksčiau, nei buvo numatytas susitikimas. Atvyko ir psichologė, tačiau mergaitė taip ir nebuvo atvežta, mat, pasak Drąsiaus Kedžio tetos Audronės Skučienės, ji nenorėjo išvykti iš namų ir susitikti su savo mama komisariate, kuriame judviejų pasimatymai vykdavo jau nuo pernai gegužės mėnesio.

„Kas ta A.Skučienė? Mano dukters advokatė? Kodėl ji kalba už ją?“ – nesupranta už dukrą kovojanti L.Stankūnaitė.

Buvusi D.Kedžio gyvenimo draugė įsitikinusi, kad ji savo dukters dėl tos pačios priežasties, esą mergaitės nenoro vykti pas mamą, nematys ir kitomis dienomis. Nors moteris jau turi antstolį, pasirūpinantį teismo sprendimo įvykdymu, tačiau didelių vilčių į jį nededa – antstolis gali pradėti veikti tik po 14 dienų po teismo nutarties įsiteisėjimo, t.y. tada, kai mergaitė privalo būti atiduota jos mamai L.Stankūnaitei.

Antradienį susitikusi su savo dukra L.Stankūnaitė sako išvydusi, koks poveikis daromas jos dukrai. Praėjus valandai po jos susitikimo su dukrele, į kambarį įėjo D.Kedžio mama Laima Kedienė ir mergaitės paklausė, ar jai dar nesusibodo. Po to, pasak L.Stankūnaitės, močiutė mamos ir dukters pasimatymą sutrukdė dar ne vieną kartą – atėjo pakviesti mergaitės valgyti (L.Stankūnaitė tvirtina, kad vėliau dukra pradėjo skųstis pilvo skausmais), o likus pusvalandžiui iki planuoto susitikimo atėjo pareikšti, kad namo grįžta N.Venckienė. Po šio jos pasakymo, mergaitė esą suskubo prašyti mamos, kad ji išvažiuotų, nes nenori, kad ji susitiktų su Kauno apygardos teismo teisėja.

L.Stankūnaitė mano, kad būtent dėl nuolatinio L.Kedienės kišimosi į mamos ir dukters susitikimą, Vaiko teisių apsaugos tarnyba nusprendė trečiadienį mergytės ir L.Stankūnaitės susitikimą organizuoti ne Venckų namuose, o policijos komisariate.

Kur ketvirtadienį įvyks mamos ir dukters susitikimas ir ar jis įvyks, neprognozuojama.

„Susitikimas numatytas antroje dienos pusėje. Ryte važiuosiu susitikti su aukštais policijos pareigūnais, kalbėsime, ką mums toliau daryti. Čia jau aišku, kad viskas gražiuoju nesibaigs, nes gyvename ne pagal Lietuvos, o pagal Venckienės įstatymus“, – portalui 1diena.lt skundėsi L.Stankūnaitė.NAUJAUSI KOMENTARAI

kol

kol portretas
toje gyvaciu irstvoje mergaitei daromas toks spaudimas manau kol mergaite bus perduota mamai,ji turetu gyventi neutralioje aplinkoje.Negi Venckedynas nesupranta,kad jau nieko nebepakeis ir kiek gali kankinti ta vargsa vaika

Cholera

Cholera portretas
Keista, kad kišasi. Galėjo abiems atnešti valgyti arba pakviesti valgyti... Ta mergaitė nieko nemato varšiukė. Tegul leidžia tai Laimutei pagyventi kartu su ja, kad ir pas Venckus namuose, kas iš to bendravimo dvi valandas....

milda

milda portretas
aš palaikau Jus, Laima. Tik saugokit save. O kai atgausit dukrą-geros kelionės ir visiems laikams į užsienį, nuo sulaukėjusios minios.
VISI KOMENTARAI 150
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių