L.Stankūnaitė: bijau džiaugtis iš anksto

„Apsidžiaugiau, bet bijau iš anksto džiaugtis, kad po to nereikėtų nusivilti, kaip buvo pernai gegužę“, – portalui 1kaunodiena.lt sakė Laimutė Stankūnaitė.

Penktadienio rytą išklausiusi Kėdainių rajono apylinkės teismo nutartį, kuria mergaitės gyvenamoji vieta nustatyta su mama, L.Stankūnaitė ramybės neturėjo iki vakaro. „Lakstau visą dieną, krūvą visokių dokumentų išsiunčiau“, – penktadienio vakarą pasakojo L.Stankūnaitė.

Pasak jos, nors teismo sprendime ir nurodyta, kad ji su dukrele dabar matysis kiekvieną dieną, neaišku kaip šie susitikimai vyks, motinos ir dukters susitikimų laiką turėtų suderinti Vaiko teisių apsaugos tarnyba ir L.Stankūnaitę saugantys Kriminalinės policijos biuro pareigūnai.

„Bandžiau susisiekti su Vaiko teisių tarnyba, tačiau jie į mano skambučius neatsiliepė, todėl surašiau raštus miesto ir rajono skyriams, kad būtų nustatytas mano susitikimų su dukrele laikas ir vieta. Susitikinėti su mergaite policijoje daugiau negalime, nes susitikimų laikas vėliau padidės iki šešių valandų, neįsivaizduoju, kaip galima praleisti tiek laiko vos 8 kvadratinių metrų kambarėlyje“, – sakė L.Stankūnaitė.

Ji tikisi, kad šis klausimas jau bus išspręstas pirmadienį. Šeštadienį ir sekmadienį motinos ir dukters susitikimas turėtų įvykti Kauno kelių policijos pastate, Chemijos gatvėje.

„Taip pat kreipiausi į tarnybą bei Vaiko teisių apsaugos kontrolierę Editą Žiobienę ir dėl tariamos mergaitės ligos. Paprašiau jų išsiaiškinti, kokios tos ligos priežastys, kodėl mergaitė vemia, kodėl ji nebuvo nuvežta į ligoninę, kodėl neatlikti tyrimai“, – kalbėjo L.Stankūnaitė.

Buvusi Drąsiaus Kedžio sugyventinė yra įsitikinusi, kad ši mergaitės liga yra tik šeimos pastangos bet kokiu būdu ją išlaikyti Garliavoje ir nenoras grąžinti motinai. „Neringos Venckienės fantazijai nėra ribų. Po ankstesnio teismo sprendimo vėmė ir sirgo ji, o dabar tokia pati liga užpuolė ir mano dukrytę. Ji darys viską, kad tik jos negrąžintų man, kad kuo ilgiau vaiką galėtų laikyti savo namuose ir nuteikinėti prieš mane“, – piktinosi L.Stankūnaitė.

Nors nagrinėjant šią bylą Kėdainių rajono apylinkės teisme, N.Venckienė yra sakiusi, kad neprieštaraus teismo sprendimui, kad ir koks jis bebūtų, L.Stankūnaitė netiki jos žodžiais.

„Cirkai jau prasidėjo, netikiu, kad ir šiuo atveju bus kitaip. Nemanau, kad išsiversiu be antstolio, tik nežinau, ką su juo daryti. Marekas Petrovskis tada iš manų tėvų paėmė beveik 1500 litų, tačiau savo darbo neatliko. Vadinasi, jis arba turėtų grąžinti pinigus, arba padaryti tai, ko nebaigė. Manau, šis klausimas bus išspręstas pirmadienį. Jei ne, kreipsiuos į Anstolių rūmus, kad man skirtų nemokamą anstolį“, – tvirtino L.Stankūnaitė.NAUJAUSI KOMENTARAI

baba

baba portretas
Pirmyn,Stankūnaite,netramdyk savęs-džiaukis.Galėsi išmesti kirpėjos žirkles ir užsiimti rimtu bizniu-vėl pinigai liesis laisvai.Juk gausi gerą prekę pardavimui

ANGLAS

ANGLAS portretas
nebereikalo bijai,anksciau ar veliau tiesa islys i pavirsiu.zmogui kuris nera del nieko kaltas nera ko bijoti.

zona

zona portretas
мы здесь в женской зоне давно эту историю наблюдаем и даже те жучки которые свойх детей убили эту Винцкене неновидет.Это токая блать что её на долго содить падлу надо ПОЖИЗНЕНО! даже если Винцкене сядет в парейгунас зону ей там пиздец.Её там даже бывшие ментовки неновидит суку ябаную.Парейгунасы быстрей зоберите Кедитас от этих шизофреников её там эти суки просто убьёт а потом скежет что упала с лестницы послушайте воровку с тажом я хотя и воровка но свойх детей любила и люблю и знаю что с этой Кедитас девочкой может случиться в этой семье пидорасов Кеджай и Венскай!
VISI KOMENTARAI 150
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių