Kas meluoja, L.Stankūnaitė ar Jonavos teismas?

Buvusi Drąsiaus Kedžio sugyventinė ir jo penkiametės dukters motina Laimutė Stankūnaitė, kalbėdama su ja nuolat ginančio dienraščio žurnaliste, negalėjo atsidžiaugti, kad dukra netrukus vėl gyvens su ja.

L.Stankūnaitė įvardijo net datą, kada, anot jos, Jonavos apylinkės teisme įvyks teismo posėdis dėl mažametės mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Jos teigimu, posėdžio data yra paskirta trečiadienį, vasario 17 d.

Įdomiausia, kad mergaitės dabartinė globėja D.Kedžio sesuo Neringa Venckienė iki šiol apie tokį posėdį nėra informuota, nors jame privalėtų dalyvauti tiek ji, kaip įstatyminė mergaitės globėja, tiek jos vyras advokatas Aidas Venckus - D.Kedžio ir jo dukters gynėjas.

Apie šį teismo posėdį nepranešama ir Jonavos apylinkės teismo posėdžių viešajame tvarkaraštyje.

Jame skelbiama, kad vasario 17 d. teisme bus nagrinėjamos dvi administracinės bylos dėl baudos pakeitimo ir trys civilinės bylos: dėl priteisto vaikui materialinio išlaikymo padidinimo, pirkimo išsimokėtinai kortelės sutarties vykdymo bei turto pardavimo iš varžytinių akto pripažinimo negaliojančiu ir daiktų vertės išreikalavimo.

L.Stankūnaitės pavardės teismo bylų tvarkaraštyje nėra.

Kaip portalui anksčiau sakė N.Venckienė ir Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė, šios bylos nagrinėjimas Jonavos apylinkės teisme yra neįmanomas, neišnagrinėjus kitų bylų ir nepanaikinus jų anksčiau priimtų sprendimų.

N.Venckienė ir jos vyras penktadienį apskundė Vilniaus apygardos prokuroro Ramūno Šileikos priimtą nutarimą dėl pedofilijos bylos. Jie skundžia ne tik tą dalį, kurioje Andriui Ūsui panaikinti įtarimai dėl mažametės seksualinio prievartavimo, bet ir ikiteisminio tyrimo nutraukimą L.Stankūnaitės, jos sesers Violetos Naruševičienės bei Kauno apygardos teismo teisėjo Jono Furmanavičiaus atžvilgiu.

Kol prokurorai nagrinės šiuos skundus, kitų bylų nagrinėti neįmanoma.

Taip pat turi būti panaikinta Vilniaus apyagrdos teismo nutartis dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo L.Stankūnaitės atžvilgiu ir išnagrinėta Kauno apylinkės teisme pradėta byla, kurioje D.Kedys prašė jai atimti motinystės teises į dukrą.

„Tam, kad mergaitė galėtų gyventi kartu su mama, turi būti panaikinta ir globa suteikta N.Venckienei. Kad tai būtų padaryta reikės, kad Kauno savivaldybės administracijos direktorius įvertintų esamą padėti, teismas turės prašyti ir Kauno miesto bei rajono vaiko teisių skyrių išvadų, turi būti įvertinta kokiose buitinėse sąlygose vaikas gyvens, kokia jį sups aplinka ir taip toliau“, - aiškino R.Šalaševičiūtė.

Jei po visų šių teismų maratonų, patikrinimų ir įvertinimų nei teismai, nei prokurorai, nei vaiko teisių apsaugos specialistai neturės L.Stankūnaitei jokių pretenzijų, bus nustatyta, kad ji gali užtikrinti mergaitei saugų gyvenimą, dukra, suprantama, bus gražinta jai.

Kas šiuo atveju meluoja, L.Stankūnaitė, ar Jonavos apylinkės teismas, posėdžio datą nuslėpdamas nuo mergaitės globėjos ir jos advokato, portalas tikisi išsiaiškinti trečiadienį. Žinant, ankstesnį L.Stankūnaitės melą, būtų nenuostabu, jog tai eilinis jos fantazijos vaisius.

Kaip ir nebūta draugystė su A.Ūsu, ar nuo skandalo pradžios kortajamas ir tame pačiame interviu, kaip ir teismo data, eilinį kartą pasakytas melas, jog dukterį ji pagimdė būdama 17-os.

Užtenka pažiūrėti į jos ir dukters gimimo datas ir pamatysime, kad dukters L.Stankūnaitė susilaukė jau pilnametė - po aštuonių dienų jai suėjo 18 metų ir 2 mėnesiai.


Šiame straipsnyje: KedysStankūnaitėVenckienė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių