I.Jurgelevičiūtei pakvipo Lukiškėmis (papildyta)

Šeštadienį šokių projekto “Šok su manimi” metu sulaikyta dainininkė Irma Jurgelevičiūtė pirmadienį laiką leidžia areštinėje. Čia jau atvyko dainininkės advokatas Vytautas Sirvydis.

12.50 val. į areštinę atvykęs V.Sirvydis žurnalistams sakė, kad šis tyrimas - tai Policijos departamento vykdoma viešųjų ryšių akcija.

"Aš pasakysiu Kazio Binkio herojaus žodžiais: "Aš netikiu". Ir noriu, kad visuomenė tuo netikėtų. <...> I.Jurgelevičiūtę, kaip ir kiekvieną žmogų, saugo nekaltumo prezumpcijos principas", - žurnalistams kalbėjo dainininkės advokatas.

Anot jo, toks skandalas dėl šios istorijos kilo tik todėl, kad I.Jurgelevičiūtė yra žinomas žmogus.

V.Sirvydis pakomentavo ir dabartinę I.Jurgelevičiūtės būseną. "Ji jaučiasi gerai. Kaip gali jaustis žmogus tokiomis sąlygomis?" - retoriškai klausė advokatas.

Kiek anksčiau jis klausė žurnalistų: "Kodėl jūs manote, kad tai rimta, o ne viešųjų ryšių akcija?".

TV3 kategoriškai atmeta kaltinimus esą I.Jurgelevičiūtės sulaikymas - viešųjų ryšių akcija.

"Noriu pabrėžti, kad šis tyrimas neturi nieko bendro su viešųjų ryšių akcijomis, - išplatintame pranešime teigia projekto prodiuseris Justinas Milušauskas.

Iš O.Kolobovaitės pavogti 1100 litų

Dėl dingusių asmeninių daiktų į jį ir vykdomąją prodiuserę Neringą Kavaliauskienę kreipėsi šokėja Gabrielė Valiukaitė, kuri projekte padėjo ruoštis Irmos Jurgelevičiūtės ir Tomos Slausgalvio porai, taip pat parolimpiečio Tomo Kairio šokių partnerė Violeta Burneikienė.

„Jau keletą savaičių mūsų projekto dalyviai nuolat skundėsi dėl filmavimo metu dingstančių asmeninių daiktų, pinigų – iš Onos Kolobovaitės rankinės per du kartus pasisavinta net 1100 litų, iš Andriaus Butkaus – 500 litų. Negalėjome nereaguoti į jų skundus. Gavę šią informaciją, visą situaciją į savo rankas perėmė policijos pareigūnai. Esame jiems dėkingi už operatyvumą. Tiesa, tokios atomazgos nesitikėjome nei mes, laidos kūrėjai, nei projekto dalyviai. Esame šokiruoti,“ – praneša projekto prodiuseris J. Milušauskas.

Pareiškimus dėl vagysčių yra parašę šie dalyviai – O. Kolobovaitė, A. Butkus, Karina Jeremian. Kiti projekto dalyviai apklausiami.

Gali būti suimta

Neoficialiais duomenis, pareigūnai iki 13.21 val nesulaukė moters prisipažinimo dėl vagysčių. Todėl prokuroras Gedvydas Vaivada pateikė dokumentus 1-ajam Viniaus apylinkės teismui prašant suėmimo I.Jurgelevičiūtei.

I.Jurgelevičiūtė, pasak prokuroro, įtariama pasikėsinimu pagrobti svetimą turtą įsibrovus į patalpas, saugyklą ar saugomą teritoriją. Už tai gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Teismo posėdis dėl prašymo taikyti kardomąją priemonę suėmimą planuojamas 15 val.

Jei teismas nuspręs skirti suėmimą, dar pirmadienį vakare I.Jurgelevičiūtė bus perkelta į Lukiškių tardymo izoliatorių.

I.Jurgelevičiūtės sulaikymo terminas baigiasi pirmadienį 20.30 val.

Vagystę fiksavo ir prieš savaitę

Pareigūnai teigia, kad įrodymų, jog dainininkė apsivogė, daugiau negu pakankamai – pas ją rasti pareigūnų žymėti banknotai, nufilmuotos kitos vagystės, kuomet I.Jurgelevičiūtė pasisavino kitų projekto dalyvių kosmetiką, kvepalus, pinigus.

Portalas 1diena.lt primena, kad šeštadienio vakarą iš TV3 projekto „Šok su manimi“ transliacijos dar nesibaigus laidai netikėtai dingo dainininkė ir šokėja Irma Jurgelevičiūtė.

Pasirodo, kad mergina kelias savaites buvo slapta stebima kriminalinės policijos pareigūnų mat buvo įtariamoji dėl nuolatinių vagysčių iš projekto dalyvių, kuriems nuolat dingdavo kosmetikos priemonės, kvepalai, pinigai bei kiti daiktai. 

Pareigūnai pavirtino, kad kameras projekto užkulisiuose buvo įtaisę dar prieš dvi savaites, praėjusį šeštadienį jiems pavyko užfiksuoti vagystę, tačiau vaizdajuostėje užfiksuoti veiksmai nebuvę ryškūs, todėl nuspręsta su sulaikymu palaukti dar savaitę.

Šį šeštadienį I.Jurgelevičiūtė užkibo ant pareigūnų pamesto masalo. Buvo palikti pinigai, kurie sudomino I.Jurgelevičiūtę. Moteris sulaikyta su pareigūnų pažymėtomis kupiūromis.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių