Į teisėsaugos akiratį patekusi D.Bilevičiūtė neteko teisės vairuoti (papildyta)

Už vairavimą išgėrus dainininkei Dainai Bilevičiūtei trečiadienį Vilniaus 1-asis apylinkės teismas skyrė 1500 litų baudą ir atėmė teisę metus vairuoti automobilį.

Neblaivi prie vairo D.Bilevičiūtė buvo sulaikyta pernai gruodžio 14-osios naktį. Apie 1.19 val. Ozo gatvėje kelių policijos patruliai sustabdė dainininkės vairuojamą automobilį „BMW 525“. Nuo vairuotojos sklido alkoholio kvapas, todėl buvo nuspręsta patikrinti jos blaivumą. Alkoholio matuoklis parodė lengvą girtumo laipsnį - 0,7 promiles.

D.Bilevičiūtė pareigūnams nepateikė vairuotojo pažymėjimo, taip pat vairavo neturėdama privalomo civilinės atsakomybės draudimo.

Tai teismas taip pat įvertino - už draudimo neturėjimą D.Bilevičiūtei skirta 100, o už vairuotojo pažymėjimo nepateikimą - 30 litų bauda. Tiesa, nuo to galutinis baudos dydis nepasikeitė.

Išklausyti nutarties nei D.Bilevičiūtė, nei jos advokatas neatvyko, tačiau ryte, nagrinėjant šią administracinių teisių pažeidimo bylą, skandalais garsėjanti atlikėja, surengė tikrą šou ir teisme.

„Taip prisipažįstu, nužudžiau 10 žmonių, policininkų... iššvaisčiau milijonus... kas man dabar belieka, tik pasikarti... “, - belaukiant teismo posėdžio kalbėjo finansinių problemų turinti ir į teisėsaugos akiratį patekusi D.Bilevičiūtė.

Pamačiusi, kad jos išsišokimai nebeįdomūs net žurnalistams, atlikėja surimtėjo.

Teismo posėdyje D.Bilevičiūtė neneigė savo kaltės dėl vairavimo išgėrus. Esą buvo viename vakarėlyje, išgėrė du stiprius kokteilius, vėliau gėrė tik arbatą, jautėsi gerai, todėl sėdo prie automobilio vairo. „Matyt, arbatos per mažai išgėriau“, - teisinosi ji.

Paklausta, kodėl neparodė vairuotojo pažymėjimo, D.Bilevičiūtė taip pat turėjo savo versiją - ji dažnai keičia rankines, todėl pažymėjimas buvo likęs kitoje.

D.Bilevičiūtės advokatas teismo prašė jo ginamosios pasigailėti ir bent jau neatimti teisės vairuoti, nes dainininkė gyvena Varėnos rajone, tačiau verslo ir kitokiais reikalais priversta dažnai važinėti į Vilnių.

Administracinę bylą išnagrinėjęs teisėjas Petras Karvelis nustatė, kad D.Bilevičiūtės kaltė yra pilnai įrodyta tiek policijos pareigūnų, tiek pačios vairuotojos parodymais, kita byloje surinkta medžiaga.

Nors teismas konstatavo, kad D.Bilevičiūtės padėtį lengvinanti aplinkybė yra ta, kad ji nuoširdžiai gailisi, prisipažįsta kalta, viena augina nepilnametę dukrą. Tačiau, kadangi dainininkė jau yra bausta už greičio viršijimą, teismas nerado priežasties skirti jai švelnesnę bausmę nei įstatymai numato už tokį nusižengimą.

Kaip jau rašėme, D.Bilevičiūtę tiesiog persekioja nesėkmės. Varėnos rajone, Miguičionių kaime kaimo turizmo sodybą sugalvojusi įsteigti dainininkė, kreipėsi į Nacionalinę mokėjimo agentūrą (NMA), tikėdamasi gauti ES struktūrinių fondų paramą.

Sutartis su NMA buvo pasirašyta, tačiau projekto įgyvendinimui reikėjo nuosavų pinigų. D.Bilevičiūtė jų skolinosi iš motinos, pažįstamų, pasiėmė nemažą paskolą iš banko.

Tačiau verslas nesisekė, ji nebeįstengė sumokėti bankui. Netrukus FNTT išsiaiškino, kad pradedančioji verslininkė apgavo tiek NMA, tiek jai kreditą suteikusį „DnB Nord“ banką.

Norint gauti paskolą iš banko D.Bilevičiūtė į projektą turėjo investuoti dalį savo lėšų. Ji pinigų neturėjo, todėl su statybos darbus atliekančia bendrove susitarė, jog su jais atsiskaitys vėliau, kai kreditas jau bus jos sąskaitoje.

Bankui ji pateikė suklastotus dokumentus, kuriose nurodė, jog statybininkams jau sumokėta, o šie netrukus pervedė paskolą - beveik du milijonus litų.

Šiam jos verslo planui sutrukdė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, nustačiusi, kad buvo apgautas ne tik bankas, bet ir NMA, kuriai D.Bilevičiūtė nepateikė sodybos rekonstrukcijos plano pakeitimų.

Tokie verslininkės darbai buvo įvertinti, kaip bandymas pasisavinti ES pinigus.

Baudžiamoji byla jau perduota teismui. D.Bilevičiūtei gresia laisvės atėmimas iki 8 metų.


Šiame straipsnyje: Daina Bilevičiūtė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių