D.Britanijoje lietuviai žiauriai sumušė Lietuvos pilietį

Didžiojoje Britanijoje kartu dirbantys lietuviai per išgertuves žiauriai sumušė kitą Lietuvos pilietį. Smurtautojai buvo taip apgirtę nuo degtinės, jog pradėjo kaltinti savo sugėrovą, kad šis esąs rusas, rašo portalas delfi.lt.

Vyrai trypė ant žemės parblokšto 27 metų Igorio Kuznecovo veidą.

25 metų Audrius Andriukaitis ir 42 metų Rygintas Bložė savo auką taip pat valkiojo po gatvę.

I.Kuznecovas su minimais vyrais dirbo viename Lankašyro baldų fabrike. Kalėdų dieną jis su savo užpuolikais gėrė degtinę, bet kai kitos dienos rytą trijulė pritrūko alkoholio ir auka pradėjo kalbėti rusiškai, A. Andriukaičiui ir R. Bložei prasiveržė agresija, išgirdo Bernlio Karūnos teismas.

Teismas sužinojo, kad žiauriai sumuštas ir suspardytas I. Kuznecovas nejudėjo, kraujavo ir atrodė tarsi be sąmonės. Medikai nustatė, kad jis patyrė rimtus veido sužalojimus: jam buvo sutraiškyta kairioji akis ir nosies kaulas.

A.Andriukaitis ir R. Bložė prisipažino tyčia sukėlę sunkius kūno sužalojimus ir buvo nuteisti kalėti po ketverius metus.NAUJAUSI KOMENTARAI

jo

jo portretas
idiotai, kitaip tokiu nepavadinsi.

onute

onute portretas
..buduliai ir darba turi emigracijoj...keista...tokiu vieta-mezti tvartus LT,siuo atveju tualetus UK,linkiu sekmes besidarbuojant:)))))))

vladas lukosevicius

vladas lukosevicius portretas
Atsiprašau , kad komentaras ne į temą , bet apie šią teisėją turi žinoti visi . PIRMININKAUJANTI DARBO PARTIJOS BYLOJE TEISĖJA DAIVA PRANYTĖ - ZALECKIENĖ ATSTOVAUJA ŽUDIKUS IR IŠKRYPĖLIUS , JI YRA BENDRININKĖ SUSIDOROJIMO SU LIŪDYTOJAIS V. POCIŪNO NUŽUDYMO BYLOJE . JI SENIAI TURĖJO SĖDĖTI IKI GYVOS GALVOS . VILNIAUS m. APYGARDOS TEISMAS IR LRGP NE TIK BANDO NUSLĖPTI SUNKIUS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MAŽAMEČIUS VAIKUS , BET IR ORGANIZUOTUS NUŽUDYMUS BEI SUSIDOROJIMĄ SU NUSIKALTIMŲ LIŪDININKAIS . TEISĖJŲ PAVARDĖS KURIE BANDO NUSLĖPTI SUNKIUS NUSIKALTIMUS BUS IŠVIEŠINTOS . YRA IRAŠAS MANO FACEBOOK SIENOJE IŠ VILNIAUS APYGARDOS TEISMO IR DAUG VAIKŲ PASAKOJIMŲ . VSD organizuoja nusikaltimus prieš vaikus , žudynes bei bankų apiplėšimus ,,,,,,, O gal nors vienas VSD-šnikas paneigs šitą ,,,,, ir norėtų pakomantuoti apie EDIKO TOMAŠEVSKIO veiklą , kurio brolis Valerij Golubovskij apiplėšė Salinikuose inkasatorius ir buvo išteisintas Vilniaus m. Apygardos teismo teisėjos D. Pranytės ZALECKIENĖS , ir kiek tas pats VSD-šnikas yra susijes su banko "NIDA" valiutos supirkėjo Turevičiaus nužudymu , BEI PASIKĖSINIMU NUŽUDYTI MANE 2003 m. ????? Ta pati teisėja yra bendrininkė V. Pociūno nuždymo , bei susidorojimo su liūdininkais byloje . Daivos , Pranytės – Zaleckienės nusikaltimai viešinami žemiau nurodytame tinklapyje , jos nusikaltimus bandė nuslėpti laikinai ėjes LRGP pareigas PETRAUSKAS . Senatis jos nusikaltimams dar nesuėjo . . ČIA IŠVIEŠINTI AUDIO IRAŠAI SU GRASINIMAIS , BEI UŽPUOLIMŲ IRAŠAI . ČIA TAIP PAT VIEŠINAMI TEISMŲ AUDIO IRAŠAI , BEI TYRĖJŲ NUSIKALTIMAI . ČIA IŠVIEŠINTI AUDIO IRAŠAI SU GRASINIMAIS , BEI UŽPUOLIMŲ IRAŠAI . ČIA TAIP PAT VIEŠINAMI TEISMŲ AUDIO IRAŠAI , BEI VILNIAUS m. 2 PK TYRĖJŲ NUSIKALTIMAI . 2011-2012 , BEI FACEBOOK PAPKĖSE VIEŠINAMI NUSIKALTIMAI PRIEŠ VAIKUS , KURIE VYKDOMI VILNIAUS ,,, MINTIES ,,, VAIKŲ GLOBOS NAMUOSE . VLADAS LUKOSEVICIUS - VALSTYBINIAI NUSIKALTIMAI - Google Drive »
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių