Daktarų gaujos nariai jau laukia nuosprendžio

Kauno nusikaltėlių legenda vadinamos Daktarų gaujos nariai baigė pasisakymus Klaipėdos apygardos teisme, kur yra teisiami ir laukia nuosprendžio.

Antradienį paskutinįjį žodį tarė du iki šiol nekalbėję kaltinamieji. Kadangi visas būrys teisiamųjų yra suskirstyti į kelias grupes, ir šių vyrų pasisakymai buvo visiškai priešingi.

Gaujos vadeivomis vadinami Henrikas Daktaras ir Egidijus Abarius kalbėjo ankstesniuose teismo posėdžiuose. Jie neigė kaltinimus ir pasinaudodami paskutiniojo žodžio teise prašė juos išteisinti.

Visas būrys „šampaniniais“ vadinamų vyrų prisipažino kaltais, papasakojo apie gaujos piktadarybes bei atskleidė vadeivų vaidmenį bei veiksmus.

Iki šiol nekalbėjęs Vaidas Vansevičius, priskiriamas „šampaniniams“, teigė besijaučiąs nekaip dėl įvykdytų nusikaltimų, kuriuos nuoširdžiai pripažino ir atsiprašė nukentėjusiųjų. Vyras priminė, kad turi du mažamečius vaikus ir tikisi, kad teismas atsižvelgs į jo nuopelnus atskleidžiant kitų teisiamųjų kaltę.

Gytis Ježerys, artimas Henrikui Daktarui asmuo, teigė nedalyvavęs, kai buvo vykdoma bent pusė jam inkriminuojamų nusikaltimų, gaujos, dalyvavimu kurioje jis kaltinamas, pasak jo, nė nebuvę.

„Nesijaučiu kaltas. Viskas...“, - baigė savo kalbą G.Ježerys.

Paskutinis prieš nuosprendį teismo posėdis užtruko vos kelias minutes.

Nuosprendį ketinama skelbti birželio 14-ąją po pietų.

Kalbos apie H. Daktaro šeimos nekilnojamąjį turtą jau apaugo legendomis. Susirinkę į atskirą posėdį Klaipėdos apygardos teismo teisėjai, nagrinėjantys šios nusikalstamos gaujos bylą, sprendė ir su H.Daktaro vardu siejamo nekilnojamojo turto likimą.

Zarasų rajone, Turmanto seniūnijoje, Breslavankos kaime, Ramutės Daktarienės sesers Janinos Masaitienės vardu buvo pastatyta pirtis, dokumentuose įvardyta kaip ūkinis pastatas.

Nagrinėjant bylą kilo įtarimų, kad šis nekilnojamasis turtas buvo įgytas už H.Daktaro nusikalstamu būdu gautus pinigus.

Nors vietos savivaldybės komisija teigė, kad toje vietoje anksčiau yra buvę pastatai, vėliau teismuose įrodyta, kad leidimas statyti išduotas nepagrįstai. Jau yra įsiteisėjęs sprendimas šiuos pastatus nugriauti, o tai padaryti per šešis mėnesius yra įpareigota H.Daktaro žmonos sesuo.

Klaipėdos apygardos teismas šiuos statinius yra areštavęs. Todėl teisėjų kolegija rinkosi į atskirą posėdį ir nusprendė nuimti areštą nuo J.Masaitienei priklausančių statinių vaizdingoje vietovėje, kad būtų įmanoma įvykdyti įpareigojimą juos nugriauti.

Jau dabar galima abejoti, ar pilis Užliedžiuose pereis valstybės žinion kaip nusikalstamu būdu įgytas ir konfiskuotas turtas.

Esama duomenų, kad prieš kelerius metus sutuoktiniai Henrikas ir Ramutė Daktarai pasidalijo santuokoje įgytą turtą. Moteriai teko pastatai, o garsiajam jos vyrui – keli tūkstančiai litų.

Be to, egzistuoja dokumentai, įrodantys, kad giminaičiai dovanojo Daktarams pinigų, o tam tikri duomenys patvirtina, kad būta laiko, kai H.Daktaro įmonė valstybei per metus sumokėdavo apie 300 tūkst. litų mokesčių.NAUJAUSI KOMENTARAI

as

as portretas
Nu idomu kiek gaus daktarai visa gyvenima zude ir plese

taip

taip portretas
Paleiskite Henriką Daktarą į laisvę tegul gyvena, nors nusipelnys visuomenėj žmogus.

jooo

jooo portretas
EŽT viska sudelios
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių