Balsavimą dėl E.Žiobienės atstatydinimo žada stebėti apie 200 D.Kedžio šalininkų

D.Kedžio šalininkai yra pasiryžę parodyti Seimui, kad jie daugiau nebenori Vaiko teisių apsaugos kontrolierės poste matyti Editos Žiobienės. Lapkričio 4-ąją Seimo narių balsavimą dėl E.Žiobienės atsistatydinimo žada stebėti ir apie 200 D.Kedžio šalininkų.

Penktadienį Seimo pirmininkei Irenai Degutienei piliečių sąšaukos „Už dorą ir tautą“ atstovas įteikė prašymą dėl leidimų išrašymo 108 žmonėms. Tačiau tikimasi, kad į Seimą jų atvyks dvigubai tiek. Šeštadienio vakarą socialiniame tinklalapyje facebook.com stebėti kaip Seimas balsuos dėl E.Žiobienės atstatydinimo, jau buvo užsirašę 148 žmonės. Dar 231 dvejoja, ar galės dalyvauti ir kol kas neatsako, nei taip, nei ne.

Kai kurie jų specialiai dėl šio teismo posėdžio atvyksta net iš užsienio.

Planuojama, kad ketvirtadienio rytą, prieš balsavimą ir viso jo metu, prie Seimo bus surengtas ir teatralizuotas piketas.

Spalio 20 d. I.Degutienei įteikusi atsistatydinimo pareiškimą, E.Žiobienė sukėlė ne tik visuomenės, bet ir politikų aistras. Nors Seimo pirmininkės teigimu, Vaiko teisių apsaugos kontrolierę palaiko dauguma parlamentarų, visą vasarą parašus dėl skubaus E.Žiobienės atstatydinimo rinkę D.Kedžio šalininkai, pasiduoti nežada.

Juos dar labiau supykdė Vaiko teisių apsaugos kontrolierės spaudos konferencijoje pasakyti žodžiai, kad D.Kedžio dukrą ginantys žmonės yra tik violetinė minia ir ji abejojanti, ar šios minios tikslas yra kova su pedofilija ir noras apginti mergaitę. „Savo pasisakymu, E.Žiobienė peržengė visas ne tik valdininko, bet ir normalaus piliečio elgesio normas. Savo asmeninės veiklos kontrolę ir kritiką ji vertina kaip betvarkę valstybėje ir įstatymų nesilaikymą. Darydama viešus politinius pareiškimus E.Žiobienė viršijo jai kaip valdininkui numatytus įgaliojimus, taip skaldydama ir kiršindama visuomenę, užuot paaiškinusi savo priimamų sprendimų esmę ir juos pakomentuodama“, - sako vienas E.Žiobienės atstatydinimui pritariantis Elektrėnų gyventojas.

Šio vyro nuomone, savo pasisakymais E.Žiobienė pažeidė valdininko elgesio normas: viešai pademonstravo ne tik panieką, bet ir neapykantą kitą nuomonę turintiems žmonėms, pradėjo klijuoti etiketes Lietuvos piliečiams, apkaltino savo nuomonę reiškiančius žmones betvarkės kūrimu valstybėje, o savo asmenį iškėlė virš visos visuomenės.

Savo nuomonę apie E.Žiobienės atstatydinimą turi ir Tautos ateities forumo lyderis Algimantas Matulevičius. “Noriu, kad žmonės suprastų, kad šis atstatydinimas tai ne vaikų kaprizas, o visuomenės nesitaikstymas su valdininkijos cinišku ir įžuliu elgesiu bei požiūriu į visuomenės nuomonę“, - sako jis.

Spalio 8d. D.Kedžio šalininkai dėl E.Žiobienės atstatydinimo surengė piketą prie Seimo. Po jo trys piketuotojų atstovės susitikimo su I.Degutiene. Ši joms pažadėjo, kad susitiks su E.Žiobiene ir aptars jos darbą bei pasiūlys atsistatydinti pačiai.

Po E.Žiobienės atsistatydinimo pareiškimo įteikimo, Seimo pirmininkė prakalbo kitaip,esą ji neturi priekaištų Vaiko teisių apsaugos kontrolierės darbui ir pati balsuos prieš jos pasitraukimą iš pareigų.

Lapkričio 4-ąją D.Kedžio šalininkai tikisi pasikalbėti su I.Degutiene ir išgirsti atsakymą, kokius žaidimus ji žaidžia ir kodėl pasikeitė jos nuomonė apie E.Žiobienę.


Šiame straipsnyje: KedysŽiobienėEdita Žiobienė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių