A.Ūso žmona tebelieka L.Kraujutaitienės kliente

Dėl tariamo žmonių spaudimo savo klientės Laimutės Stankūnaitės atsisakiusi advokatė Loreta Kraujutaitienė kažkodėl to paties spaudimo nejaučia atsovaudama kitai šios bylos pusei – mirusio Andriaus Ūso žmonai Guodai Ūsienei.

Nors kaip TV3 laidai „Akistata“ teigė pati L.Kraujutaitienė, grasinimai ir jos šeimos terorizmas prasidėjo būtent po vienintelio pedofilijos bylos įtariamojo keistos mirties šių metų birželio 13 d. „Vienas pasakymas buvo jau birželio 14 d. Buvo pasakyta dabar jau mano adresu, kad advokatė pasikabino sau akmenį po kaklu“, - aiškino L.Kraujutaitienė.

Bendros A.Ūso ir L.Stankūnaitės advokatė teigia, kad ji pati nieko nebijo, tačiau kai grasinimai pasipylė jos dukrų ir tėvų atžvilgiu, ji daugiau atstovauti L.Stankūnaitei nebegalinti.

„Įdomu, kodėl ji bijo žmonių spaudimo atstovaudama L.Stankūnaitei, tačiau nejaučia jokios grėsmės atstovaudama G.Ūsienei“, - advokatės paaiškinimo kalbėdama su portalu 1diena.lt sakė nesuprantanti Drąsiaus Kedžio sesuo ir jo dukters globėja Neringa Venckienė.

Spalio 7 d. Panevėžio miesto apylinkės teisme numatytas pedofilijos bylos posėdis. Nors A.Ūsas mirė, tačiau jo žmona teigė sieksianti, jog byla būtų išnagrinėta, o jos vyras reabilituotas. G.Ūsienei šioje byloje padės L.Kraujutaitienė. Advokatė teismui nėra atsiuntusi jokio pranešimo, kad atsisakiusi ginti L.Stankūnaitę, ji atsisako ginti ir G.Ūsienę, nors, kaip prisipažino ji pati, A.Ūsas jai liko skolingas nemažą sumą.

L.Stankūnaitę L.Kraujutaitienė teigia gynusi nemokamai, vien iš geros valios ir gailesčio jaunai dėl vaiko kovojančiai motinai.

Tiesa, po trečiadienį Panevėžio apygardos teisme nagrinėtų Venckų skundų, šis teismo posėdis tuėtų būti atidėtas, turėtų būti laukiama, kol teismas paskelbs savo nutartį, ar grąžinti bylą Vilniaus apygardos prokuratūrai ikiteisminiam tyrimui baigti, ar ne.  Jei byla bus grąžinta, prokurorai turės iš naujo spręsti, ar pareikšti įtarimus L.Stankūnaitei. Nutartis šioje byloje bus skelbiama spalio 11 d.

Šis L.Stankūnaitės „išsižadėjimas“ įtartinai atrodo tiek laidos „Akistata“ kūrėjams, tiek N.Venckienei. „Vieni L.Stankūnaitės rašomi skundai yra rašomi jos pačios, ranka, tačiau matosi, kad kitus rašo advokatė. Skundams, tokiems kaip prašymas pradėti ikiteisminį tyrimą, reikia teisinio išsilavinimo ir ji tokių pati tikrai neparašys“, - portalui 1diena.lt sakė D.Kedžio dukters globėja.

Neatmetama versija, jog šis L.Kraujutaitienės pasitraukimas yra tik fiktyvus, tik prieš teismą norint suvaidinti, jog D.Kedžio šalininkai yra tokie baisūs, kad grasina net advokatams. Šiam įvaizdžiui sustiprinti trečiadienį pasirodė ir L.Kraujutaitienės interviu viename laikraštyje. Jame kaip ir visą pedofilijos skandalo laiką L.Kraujutaitienė gerai atsiliepia apie buvusią savo klientę ir juodina D.Kedžio seserį bei mamą.

L.Kraujutaitienė pareiškė, kad Laimutė Kedienė net buvo išsiuntusi skundą advokatūrai, kuriame prašė atleisti ją iš advokatų. „Taip toks skundas tikrai buvo, bet jame apie atleidimą nekalbama, rašyta tik apie interesų konfliktą, nes toje pačioje byloje L.Kraujutaitienė atstovavo tiek mergaitės tvirkinimu įtariamam A.Ūsui, tiek L.Stankūnaitei, mergaitės kuri byloje pripažinta motinai“, - kalbėjo N.Venckienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių