Astrologė: D.Kedys ir A.Ūsas neišlaikė karmos egzamino

Kol prokurorai laukia ekspertizių atsakymų, ką apie įvykius, nudažiusius Lietuvą violetine ir juoda spalvomis, mano žinoma uostamiestyje gyvenanti astrologė Violeta Liaugminienė?

Mirties įrašai

"Mirties įrašų D.Kedžio kosmogramoje yra labai daug", – kompiuterio ekrane rodydama, kaip garsiojo kauniečio gimimo dieną buvo išsidėsčiusios planetos, aiškino astrologė V.Liaugminienė.

Moters pastebėjimu, paprastai Svarstyklių ženklo žmonės per gyvenimą eina darniai, harmoningai. Tačiau D.Kedžio atvejis – visiška priešingybė. "Planetų derinys sudėtingas, tokiam žmogui turėjo būti nelengva gyventi", – pripažino ji.

15 metų į astrologijos paslaptis besigilinanti klaipėdietė teigė, kad pasakyti, ar neaiškiomis aplinkybėmis žuvęs vyras ir pats įvykdė žmogžudystes, remiantis kosmograma yra nerealu. Tačiau kad jo gyvenime įvyko tokia tragedija, astrologei nuostabos nesukėlė.

Sudėtingas planetų derinys

"D.Kedžio gimimo dieną visas steliumas – šešios planetos – buvo viename Zodiako ženkle, Svarstyklėse, – sakė V.Liaugminienė. – Trys planetos, kurios "išvytos", turi labai silpną kosminį statusą. Tad ženklo savybės bus iškreiptos."

Astrologė paaiškino: Svarstyklių ženklo misterija – atrasti teisingumą, pusiausvyrą, darną. "Tačiau D.Kedžio teisingumo, darnos suvokimas galėjo būti neharmoningas. Svarstyklių ženklą valdanti Venera irgi yra labai silpnos pozicijos. Tai rodo, kad jausmų, meilės suvokimas galėjo būti labai materialus, toks žmogus galėjo jaustis savęs nerealizavęs per santuoką ar partnerystę, o jo požiūris į jausmus, meilę galėjo būti susijęs su pinigais", – kosmogramos labirintais vedžiojo V.Liaugminienė.Pykčio planetos

Astrologės teigimu, Marso ir Plutono sąjunga galėjo lemti D.Kedžio polinkį į pyktį, agresiją, kerštingumą.

"Šios planetos atsako už jėgą, drąsą, aktyvumą. Per jas astrologai mato mirtis, nelaimingus atsitikimus, tikimybes, ar žmogus gali žudyti, būti nužudytas", – kalbėjo pašnekovė.

Esą D.Kedžio kosmogramoje šios dvi planetos piktos, neharmoningos. Tad kovodamas už teisybę žmogus galėjo neteisingai, nekonstruktyviai nukreipti savo energiją, drąsą ir pridaryti kvailysčių.

Kauniečio kosmogramoje astrologė įžvelgė ir kitą itin sudėtingą apsektą – Saulės ir Urano derinį.

Ir genijai, ir bepročiai

V.Liaugminienės žodžiais, Juodojo Mėnulio pozicija signalizuoja, kad jau gimdamas D.Kedys turėjo atsinešti didelį nuodėmių bagažą."Vien pasižiūrėjus į kosmogramą būtų galima pasakyti, kad žmogus savo kosminiame kompiuteryje, savo auroje atsinešė informaciją, kad praėjusiame gyvenime pats galėjo būti padaręs kažką labai negero. Nieko neatsitinka be reikalo. Viską, ką mes padarome, teks išsrėbti, patirti savo kailiu", – dėstė astrologė.

40 dienų – tabu

Klaipėdietė pripažino, kad tas pats pasakytina ir apie Andriaus Ūso likimą. Nors po Vėžio ženklu gimusiems žmonėms šie metai turėjo būti labai sėkmingi, suteikti daug galimybių, tačiau tai bendra astrologinė prognozė, o kiekvieno žmogaus atvejis – individualus. Vis dėlto nuo išsamesnių komentarų klaipėdietė susilaikė.

"Negalima lįsti į žmogaus kosmogramą, kol nuo jo mirties nepraėjo 40 dienų. Siela dar yra visai čia pat. Negalima jos trikdyti. To reikėtų paisyti, bet kartais smalsumas nugali. Turiu tokios negeros patirties. Paskui būna nelabai malonių kontaktų – energiškai anapusinis pasaulis nėra mums giminingas. Tačiau dauguma nesuprastų, kas tai yra", – šyptelėjo astrologė.

Pašnekovės teigimu, D.Kedžio gyvenime įvykusi tragedija veikiausiai susijusi su karminiu apsivalymu.

"Kaskart po 18 metų ciklo ateina laikas išlaikyti egzaminą, susimokėti už visas savo klaidas. Neretai 37-erių su puse iš gyvenimo išeina ir žinomi, meniški žmonės. Siela būna tarsi realizavusi savo programą ir su tokia samprata nebegali toliau eiti, ji gali pakenkti sau ir kitiems", – aiškino V.Liaugminienė.

"D.Kedžio situacija iškėlė visą bjaurastį, tai, kas pas mus šiuo metu yra labai nešvaru, negerai. Ir išjudino žmonių sąmonę", – pripažino astrologė.

Daugiau šia tema skaitykite šeštadienį dienraštyje.


Šiame straipsnyje: KedysŪsas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių