Andrius Ūsas tapo pedofilų klano auka?

Andrius Ūsas buvo pašalintas pedofilų klano, nes jis turėjo įrodymų ir galėjo prabilti – tokią versiją kelia TV3 televizijos laida „Akistata“.

Anot šios laidos žurnalistų prokurorų pateikta oficialia vyro mirties versija, kad visiškai girtas važiavo keturračiu, nuvažiavo juo į pakėlės griovį, nulipo nuo jo, nusiėmė šalmą, tačiau staiga parkrito ir nuskendo, netiki ne tik A.Ūso artimieji, bet ir keistomis aplinkybėmis prieš mažiau nei du mėnesius mirusio Drąsiaus Kedžio giminės.

Anot dabartinės D.Kedžio dukrelės globėjos Neringos Venckienės, pirma jai kilusi mintis, išgirdus, kad A.Ūsas negyvas, buvo – likimas, po to ji pagalvojo, kad vienintelis pedofilijos bylos įtariamasis galėjo būti nužudytas.

Panašiai galvoja ir jos vyras advokatas Aidas Venckus. „Netikiu aš nuskendimo versija“, - sakė jis.

Ši mirtis keista atrodo ir D.Kedžio pusseserei Sonatai Žukauskienei. Jos nuomone, A.Ūsą galėjo pašalinti jo paties aplinkos žmonės, kad šis artėjančiame teisme jų neišduotų. „Tuo labiau, kad ir paskutiniai teismų sprendimai rodo, kad pedofilijos byla gali taip paprastai nesibaigti“, - kalbėjo S.Žukauskienė.

Jos teigimu, tyrimo eigoje įtarimai turėtų būti pareikšti ir mergaitės biologinei motinai Laimutei Stankūnaitei, nes yra surinkta pakankamai duomenų, kad ji žinojo ir pati leido vyrams tvirkinti savo dukrą.

S.Žukauskienę stebina ir labai panašios D.Kedžio ir A.Ūso mirties aplinkybės – vienas girtas, anot prokurorų nuskendo, o kitas prisigėręs paskendo. „Mirčių priežastys gana keistos“, - stebėjosi D.Kedžio pusseserė.

Laidos kūrėjų nuomone, penktąja auka šioje istorijoje turėtų tapti buvusi D.Kedžio sugyventinė Laimutė Stankūnaitė, kuri labai daug žino ir gali įvardyti tam tikrų asmenų, greičiausiai užimančius aukštus postus pavardes. Ji turi žinoti ir kas per asmuo yra Aidas, kurio dar būdamas gyvas įnirtingai ieškojo D.Kedys, bet mirė taip jo ir nesuradęs.

Tiesa, N.Venckienė iki šiol įsitikinusi, kad jos brolis buvo nužudytas. „Aš jį mačiau, mano brolis buvo nužudytas, 100 procentų galiu garantuoti”, - savo nuomonės nekeičia moteris.

Kad D.Kedys buvo nužudytas, jos teigimu, žino ir L.Stankūnaitė. Dar tuo metu, kai D.Kedys buvo tik pašarvotas, N.Venckienė buvo iškviesta į vaiko teisių apsaugos skyrių ir ten jai parodė L.Stankūnaitės rašytą raštą, kuriame ji teigia, kad po D.Kedžio atpažinimo patyrusi labai didelį šoką. „Jei mirtis buvo natūrali, tai iš kur tas šokas?“, - sakė N.Venckienė.

Mergaitės globėjos nuomone, L.Stankūnaitė jau turėjo prabilti po D.Kedžio mirties, o mirus ir A.Ūsui, ji turėtų viską pasakyti, kad apsaugotų save. „Ji turėtų įvardinti tuos asmenis“, - įsitikinęs ir A.Venckus.

Kad A.Ūsas ne vienas važinėjosi keturračiu tvirtina ir Alytaus rajono Eigirdonių kaimo gyventojai. Tai dar labiau verčia abejoti prokurorų pateikta pedofilija kaltinto asmens mirties versija. N.Venckienė sako nesuprantanti tik vieno, kodėl radus negyvą D.Kedį, nors jį ir atpažino visi giminės, vistiek buvo atliekamas DNR tyrimas, o A.Ūsui tokie tyrimai neatliekami.

„Akistatos“ nuomone, A.Ūsas galėjo įvardinti ir Aidą ir kitus aukštus ponus, kurie „laisvalaikiu mėgsta smagintis su vaikais“. Laidos kūrėjai neatmeta versijos, kad pašalinti A.Ūsą galėjo ir tas pats Aidas, kuris, anot jų, tampo už virvutės visą teisėsaugą. Tačiau neatmetama ir versija, kad pats Aidas galėjo tapti pirmąją pedofilų klano auka, tik to niekas nežino.

S.Žukauskienė teigė girdėjusi, jog pedofilijos bylą tyrę prokurorai žino kas tai per asmuo, tačiau jo pavardės neįvardija. „Manau turėjo būti visai nesunku pagal Jono Furmanavčiaus pažįstamus nustatyti, kas buvo tas Aidas. Juk mergaitė savo pirmuosiuose parodymuose yra pasakiusi, kad su Andriumi eidavo pas kitus du vyrus. Kitų vyrų byloje nėra“, - kalbėjo D.Kedžio pusseserė.

D.Kedžio artimieji teigia norintys, kad pedofilijos byla būtų nagrinėjama ir netiki, kad apie A.Ūso reabilitavimą prabilę jo giminės, Panevėžio miesto apylinkės teismui pateikę prašymą nagrinėti bylą, nesustos pusiaukelėje ir nepersigalvos.

Venckai sakė baiminatis tik dėl vieno, jei pedofilijos byla bus nutraukta, įtarimai L.Stankūnaitei liks nepareikšti. „Nors aš vis dėlto tikiu, kad įtarimai L.Stankūnaitei bus pareikšti“, - viliasi N.Venckienė.

Laidos kūrėjai teigia norintys tikėti, kad pradėjus dirbti naujajam generaliniam prokurorui Dariui Valiui, prokurorai ledai pajudės ir Lietuvoje egzistuojantis pedofilų klanas bus išsiaiškintas ir visi nusikaltimai ištirti.   

„Kiek dar reikės aukų, kad prokurorai praregėtų ir suprastų, kad marsiečių Lietuvoje nėra, bet pedofilų yra?“, - klausia „Akistatos“ žurnalistai.


Šiame straipsnyje: KedysŪsas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių