Tik nesipykim su Rusija

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
jai Skvernas garantuotu šiltus santykius su RUSIJA tai jis rinkimus didžiausia persvara laimėtu jau PIRMAME TURE.

ishlike po okupacijos

ishlike po okupacijos portretas
zinoma,visi mes suprantame ,jog su kaimynais sugyventi draugiskai --butu gerai..bet ar nuo musu vienu tai priklauso? na ,tie 52% uz ,tai ne butinai pamirsusieji grobikiska rusijos uzsienio politika [kai nesvarus kerziniai rusu batai izenge I Baltijos valstybes ,uzmirso ,kur isejimas ] tie % tai musu zmones,kurie gaudo politiku netikusius pliauskalus ...taciau ,jeigu butu kerzabaciai vel !isilauztu!] tie zmones sustotu greta kitu 50% --uz LIetuva Latvija ,ir Estija nuo kvailu keliaklupsciavimu pries agresoriu mes vel visi busime drauge..tai Baltijos krantu tikrieji gyventojai [ne koks katinas leopoldas su peliukais..]lietuvis latvis estas suomis

„Valstiečiai“ – godumo apsėsta internacionalistų šutvė

„Valstiečiai“ – godumo apsėsta internacionalistų šutvė portretas
Jų tėvynė ten, kur rublis ilgesnis. Todėl visomis išgalėmis stengiasi Lietuvą paversti antruoju Krymu.

Faktas

Faktas portretas
„Valstiečių“ godumas beribis. Asmeninis pelnas užgožia Valstybės interesus.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Turėtų būti idėja Lietuvai-auklėti sąmoningus Lietuvos piliečius, kurie būtų patriotai, orientuotųsi politikoje, tarptautinėje teisėje, sektų įvykius ir logiškai galvotų. Deja ne visi tokie. Komentarai parodo ir Putino samdinius ir bolševikine šiandienine primityvia propaganda prikimštus vadinamuosius vatnikus.

Pensininke

Pensininke portretas
Į čia vadinasi apklausa.. Daugelis iš musu niekada ne buvom apklausti. RAIT matomai turi savo rata žmoniu dėl apklausos. .Aš asmeniškai nepasitikiu eis. 1053 -čia ne 52 procentai visu gyventoju, čia tik dalele kitaip manančiu. Gieda RAIT .

lLiaukis svapalioti

lLiaukis svapalioti portretas
Nebereikalo tau Valatka,kažkada a.a. Patackas ,trenkė į dantis.Matomai,jau tada buvai to nusipelnęs.Gal jau laikas tamstai nutilti spaudoje ir nepykinti dorų žmonių,nes tau viskas tik bloga ir visi tik blogi.Tai tipinio konservatoriaus portretas.

Anonimas

Anonimas portretas
visada ir visur laimi diplomatija

Putleristano

Putleristano portretas
fanams- ko čia putojatės? Varykit į Rusiją, ten miela, jauku ir pukuota. Kaip tik Jūsų prokomunistiniam mentalitetui tinkama erdvė. Aš dar prieš 30 metų pasakiau, kad mano kojos nekirs LR rytinės sienos niekada.

tai

tai portretas
Mano vaikų jankių okupantai ir kolaborantai negaus, nespės sueiti 18 ir kuo toliau nuo Durnių laivo sklypo pageidautina su Britanijos pasu. Tiesa, girdėjau esą "gynybai" reikia dar pusantro milijardo eurų sėkmingai "įsisavinti" ir prigamnti jankių konfliktams šviežio faršo.

burbulas

burbulas portretas
pasiekė viršutinius atmosferos sluoksnius ................. jau nepykstam

Lituanian

Lituanian portretas
Mums pirmiausia reiketu su savo valdzia-mafija susitvarkyti,o ne tarpusavyje lotis,bet,kitaip,turbut,Lietuvoje retai ir buvo kada,anaip iki siol butume LDK teritorija o gal ir didesne tureje...O jie va savo tiksla pasiekia-provokuoja,raso,loja visur ant Rusijos.Vykdo uzduoti jiems duota-kirsina mus taip pat,kad nesusivienytume ginkdiev pries tuos mums ant sprando sedincius ir parazituojancius kenkejus.

BEPROČIUI VALATKAI NORISI KARO

BEPROČIUI VALATKAI NORISI KARO portretas
Tik taip galiu suprasti jo norą toliau konfliktuoti su Rusija. Pagaliau - didesnė Lietuvos visuomenės dauguma NORI TAIKOS, o ne karo ir konfliktų. Tau, valdžios subinlaižy, kaip ir Grybauskaitei - ant visuomenės nuomonės nusi...kt. Yra toks fizikos dėsnis :"veiksmas lygus atoveiksmiui"...Jis nepaneigiamas...

nusiprauses

nusiprauses portretas
Eilinis Valatkos pamazgu pilstymas

to Kestui

to Kestui portretas
O kokią torpedą jums įsiuvo galvon, autonominę ar kasdien valdoma. Jei kasdien valdoma, tai dar yra vilties, jei autonominę, tai kaip sako ruseliai "vsio propalo".

Kęstas

Kęstas portretas
Pykimės su visais. Pasak Franką Levy, "dirbtinis intelektas naikina pirmiausia ir daugiausia darbo vietas darbininkams ir raštinės darbuotojams - poveikis panašus į tą, kurį sukėlė išaugęs importas ir ofšorizuotos paslaugos". Šis importas ir šios paslaugos yra gaunama iš Kinijos ir kitų besivystančių šalių. Todėl dirbtinis intelektas daugumą šių gerai apmokamų darbo vietų naikina ne tik Vakaruose. Kinijos komunistai ir kiti autoritarai yra mūsų vienintelė viltis kontroliuoti ten visus tuos, staiga be gero darbo likusius, ir todėl supykusius žmones. Bandymas atverti jiems demokratiją gali veikti panašiu būdu, kaip jis veikė Irake ir Libijoje: atnešti mums nuo mūsų veiksmų atsiradusį chaosą. Tik šiuo atveju chaosas gali būti daug didesnis. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Mafijinė Putino Rusija laiko kaimyninius santykius gerais tik tada, kai pavyksta įremti kaimynui peilį į nugarą. Tokia jau ta prakeikta kagėbistinė prigimtis.

Ačiū

Ačiū portretas
Kad ir kokią Rusijos Didžiosios valstybės atstovas būtų Mes jiems nerūpėjom ir nerūpim per maži žmogeliai ir taip jiems neįdomus, kad ir kaip stenkimės susems vienų samčiu ir eis toliau,oValatka dabar kaip Donchikotas vienas viduryje laiko, būk drąsus...

Ačiū

Ačiū portretas
Šveiko Nuotikiai, Miuncheno kelionės,juokas dalikas rimtas iššūkis Visiems

muse

muse portretas
Troliai, kaip muses ant sudo. Gal troliams straipsnius parenka algoritmas suprantantis: Lansbergis, Rossija, Amerika ir NatOtaN. Dabar ivede priekabiavima, bet jie nelabai dar ismano, kas tai per "kujis"

TEN beviltiška...

TEN beviltiška... portretas
Tai kad pati RUSIJA nusprendžia, KAS su ja susipykęs ar ne. Nuo kitų valstybių tai nepriklauso. ŠITAS rytuose įsikūręs šėtonas, į nieką nekreipia dėmesio, o išsidirbinėja ir kitus apdirbinėja. BAISI Kremliaus klika su Puthitleriu priešakyje save įsivarė į kampą ir visam pasauliui neduoda ramybės.

Susmirdęs senis Kęstas grasina torpedomis

Susmirdęs senis Kęstas grasina torpedomis portretas
Tai vargšas nusenęs žmogelis – okupacijos laikų liekana. Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo „Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką”. Taip žmogelis beveik trečdaliu pasididina savo komentarą.

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
didysis provokatoriuuus...

Kiličas

Kiličas portretas
Krymas Krymas........Na išdure Putinas jankius ir neleido pasistatyti karines bazes Kryme. Kuri 2015-u rudeni turejo jau pradeti darba. Tai ka dabar apie ta Kryma viduriuoti be sustojimo ???

Kęstas

Kęstas portretas
"Amerikos ataskaitoje "Branduolinės padėties peržiūra" pateikiamas ryškus perspėjimas apie naują Rusijos autonomišką branduolinę torpedą, kuri suplanuota kirsti Ramiojo vandenyno regioną nepastebimai ir paleisti mirtinus radioaktyvumo debesis, kurie paliktų didelę Vakarų pakrantės dalį negyvenama." Kuo gerbiama Grybauskaitė sulaikytų tokį smūgį? Mėlynu sarafanu? Gal geriau eikim duonos kepti? Užtenka mums tų, armijai skirtų, auksinių šaukštų. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Taigi

Taigi portretas
Putino mafija pavertė rusų tautą alkanų, agresyvių, siuntančių ant viso pasaulio ir trokštančių revanšo (neaišku kam ir dėl ko) piliečių visuomene. Tai pavojingas mišinys.

Putino “Iskanderai” prie mūsų sienų

Putino “Iskanderai” prie mūsų sienų portretas
Tik patvirtina jo “didelę meilę” savo kaimynams.

Žurnalistikos vilkui Valatkai - sveikatos!

Žurnalistikos vilkui Valatkai - sveikatos! portretas
....................

Nesveikas

Nesveikas portretas
žmogus valadka, pritvinkęs pykčio, pagiežos.

Rusai linkę į mazochizmą

Rusai linkę į mazochizmą portretas
Pas juos net posakis yra: “Kuo stipriau muša, tuo labiau myli”

Teisingai

Teisingai portretas
Nereikia maišyti eilinių rusų su juos valdančia klika. Rusai patys kentėjo nuo kgbistų-komunistų, dabar ne mažiau kenčia nuo Putino mafijos.

Netikslus rašinio pavadinimas

Netikslus rašinio pavadinimas portretas
Tiksliau būtų: „Tik nesipykim su Putino mafija“.

Cha cha cha

Cha cha cha  portretas
Vargšas RUSAS. Iš to didelio noro visiems pritarti - užsiciklino.

taip

taip portretas
Kiek tu Valatka dar nuodysi žmones savo paranoja?

Rocky

Rocky portretas
Kiek tu Valatka dar nuodysi žmones savo paranoja? Rusija viena pirmųjų pripažino LT nepriklausomybę, teisybėmis bei neteisybėmis bet išvedė savo kariuomenę. Kas dar negerai? O gal tiesiog be Rusijos užmigt negali?

Žaliukas

Žaliukas portretas
Putinui broliai skudučiai negalit net apžiot ir papurtit klumpakojai tarbakrauskiai) graugus jus liėtuvaičiai, lenkai ,haholai tai diagnozė)

mindė

mindė portretas
Rimvydas Valatka, be abejonės, įdomesnė ir spalvingesnė figūra. Dirbęs laikraštyje „Tarybinis pedagogas“, paskiau – komunistų oficioze „Tiesa“, įsitrynęs į Lietuvos Aukščiausiąją Tarybą, virtusią Atkuriamuoju Seimu, pasirašęs Nepriklausomybės atkūrimo aktą. Pasirodo, tik tam, kad Lietuva iš Rusijos valdžios pereitų į Vakarų globalistų dispoziciją. Išpuoliai prieš lietuvybę seniai tapo jo kasdiene duona. Jie labiausia su Lanzbergiu ir bijo rusijos nes kaip bus geri santykiai, kas nors gaus iš archyvų KGB bylas ir jas paviešins, nes Valtkos karjiera be partijos tarybų lietuvoje buvo neįmanoma, o jei ką įskundei tai išvis viršūnė.

manau

manau portretas
Komentatorius "pritariu" tikras nepraustaburnis, matyt iš rosijos glūdumos, nežinantis, kad civilizuotam pasaulyje daunas yra žmogus, kaip ir visi kiti.Tokie pasisakymai rodo ryškų atsilikimą, kas ypač būdinga rubliniams subinlaižiams..

e tu valatka

e tu valatka portretas
ko tu dar ne savanoris?

pritariu

pritariu portretas
Taip, taip - rublinis, bėgu į paštą rublių siuntos pasiimti :))) Kaip klumpius, taip su dauno sindromu.

juokinga

juokinga portretas
"pritariu" yra vienas iš aktyviausių bukos auditorijos dalyvių. Kažin, ar ne rublinis?

SVEIKINIMAI

SVEIKINIMAI portretas
Sveikinu 52 proc. su Rusija sugulti ir jai atsiduoti norinčios tautos, t.y. tų apklaustųjų, kuriuos su tikrąja lietuvių tauta sveikas protas sutapatinti vis dėlto neleidžia. Prie ruso buvo geriau, ar ne? Tai prezidentu išsirinkime Skvernelį, premjeru taps Uspaskichas, užsienio reikalų ministru - Paksas, Veryga bus prochibicijos ministras, Gražulis - patarėju lytinėms mažumoms, Karbauskis, žinoma, bus kultūros, žemės ūkio, teisingumo ministras bei vyriausias nesantuokinių santykių Tribunolo teisėjas... O gal vis dėlto ŠIKART sveikas protas nugalės?

pritariu

pritariu portretas
Kokia rašliava, tokia ir auditorija - bukos, barškančios klumpės primityvios propagandos išėstomis beretėmis.

Senam žurnalistikos vilkui Valatkai

Senam žurnalistikos vilkui Valatkai portretas
Daugiau tokių straipsnių. Jį paskaitęs, net toks degradavęs, kaip šlapimo nelaikantis Anonimas-RUSAS, neradęs argumentų prieš, pradeda žagsėti ir net pamiršta keiktis. Tavo straipsniai turi ne tik pažintinį poveikį Lietuvos piliečiams, bet ir auklėjamąjį poveikį Putino subinlaižiams.

Pasirodė trečias brolis Jonas

Pasirodė trečias brolis Jonas portretas
Sveikinu!

>pritariu

>pritariu portretas
Prisipažink – tu idiotas iš prigimties, ar tokį tave Putino propaganda padarė? ..............Pagal tai, koks esi, duosiu tau nuoširdų patarimą.

Jonas

Jonas portretas
R. Valatkai visada viskas atrodo atbulai. Dar jam neprasižiojus, jau aišku, ką jis pasakys. Visos valstybės pripažįsta, diplomatijos, derybų ir kultūrinio bendravimo reikšmę, o Lietuva dėl tokių komentatorių visada šoka aukščiau bambos ir visada lieka durniaus vietoje. Jeigu Rusija norėtų, tai Lietuvą užimtų per 1 dieną ir nepadėtų nei Karoblio perkama ginkluotė, nei kareiviai, nei naujai iškepti gernerolai...

pritariu

pritariu portretas
Buvai , matei ar propagandistas valkata rašė? Tiesa, Kryme totoriai tokie patys etniniai kaip ir rusai, tai mongolų - totorių ordų palikuonys kurie žlungant ordai užsiliko Krymo pusiasalyje, kas nutiko tikriesiems vietos gyventojams totoriai subtiliai nutyli. Kryme apie 85 procentų gyventojų rusai, o ukrainiečių vos keli procentai.

>pritariu

>pritariu portretas
Krymo referendumas vyko Putino banditų (žaliųjų žmogeliukų) okupacijos sąlygomis. Vietiniai gyventojai totoriai dabar okupantų terorizuojami ir naikinami.

budrumas

budrumas portretas
Reik žiūrėt, kad tokio "demokratinio referendumo ' nesuregztų mūsų valstybėje. Priešas nesnaudžia.

pritariu

pritariu portretas
Ne Krymas, o Krymo autonominė respublika - valstybė. Krymo AR turėjo Konstitucinę teisę surengti referendumą ir elgtis pagal piliečių išreikštą valią, tai demokratijos pagrindas.

Bravo Valatkai

Bravo Valatkai portretas
Straipsnis trumpas ir informatyvus. Tik visiški debilai gali nesuprasti, kuo gali baigtis draugystė su mafijine Putino Rusija. Akivaizdus to pavyzdys – Krymas.

aha

aha portretas
Kitaip, kaip demagogija kalbų apie draugystę su Rusija nepavadinsi. Tai ar turim kviestis juos prie derybų stalo? Ar manote, kad sės? Draugystė su kaimyne tai tik rinkiminis triukas. Lietuva seniai Nato ir ES narė, nustokit svaigt ir kliedėt apie draugystes. Bet yra naivuolių gvardija, kuria manipuliuoja saujelė politikų, siekdami vienokių ar kitokių neaiškių tikslų. Ar atmintis tokia trumpa ir nepamenat prezidentės bandymo kadencijos pradžioj užmegzti tuos ryšius, į ką buvo suraityta didžiulė špyga. Gal siūlot išstoti iš Nato ir ES, ir jungtis į sąjungą su Rusija ?

taigi

taigi portretas
Valkata, gal pateiksi statistika kiek USA karinių bazių prie Rusijos pasienio ir kiek RU karinių bazių prie USA pasienio? Į kiekvieną jankių ir jų padlaižių agresyvų veiksmą Rusija atsakys analogiškomis sankcijomis, laikai kai Rusiją valdė girtas jelcin.

Nikodemas

Nikodemas portretas
Mano nuomonė tokia,kad ir su blogais kaimynais reikia kalbėtis,o jei dialo- gas nepavyktų,tai neteisi pusė tegul save ir kaltina.Šiaip daugumas komen- tatorių yra iš Anūko partijos,kurie niekaip negali susitaikyti su pralaimėtais rinkimais.O reikėjo, būnant valdžioje,dirbti kaip dabar daro valstiečiai ir da- bar nereikėtų nagų graužti!

Mergaitę Mašą "tratina" Lokys vaikams matant

Mergaitę Mašą "tratina" Lokys vaikams matant portretas
Viskas Rimvydo Valatkos tekste- teisinga, tik štai dėl "Iskanderių" norėčiau nuraminti. Kaliningrade esantys "Iskanderiai" labiau grasina Vokietijai ir ypač Lenkijai. Į mus nukreipti tiesiogiai "Iskanderiai" stovi viename kaimelyje, prie Rusijos sienos su Estija ir stovi jei seniai :)

tas

tas portretas
Valkata, čia tu?

Nejaugi vėl apsijuoksim

Nejaugi vėl apsijuoksim portretas
Kas tiesa,tai tiesa.Skverneliu pasitikėti tikrai pavojinga.Į valdžią patekęs per atsitiktinumą,dabar kaskart pasimato,kas jis toks.Ir kaip kaip premjeras jis nesublizga,o tuo labiau sunku įsivaizduoti jį prezidentą,nenutuokiantį nei užsienio politikoje,nei sugebantį su užsieniečiais bendrauti net pagrindine ES kalba.O ir kultūros,kultūringo elgesio stoka labai akivaizdi.Todėl ir ilgisi jis draugystės su Putinu.Su kultūringų šalių vadovais jo bendravimas tiesiog neįsivaizduojamas.

Pilietis

Pilietis portretas
Nepasitikiu pateiktais skaičiais, netikiu, kad Lietuvoje gyvena 52% kvailių nesuprantančių, ką reiškia dabartinė putino politika. Man labiau panašu į manipuliaciją žmonių sąmonėmis, stengimąsi formuoti požiūrį palankų žaliųjų valdžiai. O Lietuvoje dar nebuvo godesnės ir klastingesnės vyriausybės kaip dabartinė.

Aiškiaregis

Aiškiaregis portretas
Labai geras ir teisingas straipsnis. Tik bėda , kad Lietuvoje daug vatų, kremlinų ir rednekų - jų mąstymas atitinka baudžiavinį- subinlaižinį. Jų nei grabas neišgydys. Dar reikia kelių dešimtmečių, kad tokie išdvėstų...

va va

va va portretas
Prabilo vatnykai po 20 EUR. Visgi teisūs politikai, sakydami, kad KGB nesnaudžia, tarybinė nostalgija dar daug kam temdo protą. Pasiilgo nomenklatūrininkai savo vado Lenino, ar Putino. Kas darė verslą su rytų kaimyne, dažnas smarkiai nudegė, išskyrus nekuriuos veikėjus. Bet opiumas liaudžiai vis dalinamas nemokamai. Nuvažiuokit pas tuos kaimynus, pamatysit, kaip paprasta liaudis gyvena, greitai burnas užčiaupsit.

tas

tas portretas
Valkata yra acto garintojas už tris Judo dolerius.

konservatorių CHUNTOS skaliko klaidinantis LOJIMAS

konservatorių CHUNTOS skaliko klaidinantis LOJIMAS portretas
AUTORIUS -tai KGB-tų auklėtinis, o gal ir KGB-tas,------ kuri gerai ĮVALDĘS ,ano meto ,darbo metodus ,kaip ,kada pasiekti aukščiausią VISUOMENĖS klaidinimo LYGĮ, kad vėl SUGRĮŽTI konservatliberalų CHUNTA į valdžią ir galėtų toliau ALINTI gyventojus

Žaliakalniokas

Žaliakalniokas portretas
Ruseliam šimtas metų ar tarbakrauskiai pyksta ar nepyksta jiė tik grudinasi! Kol degeratai loja kaip kalės!

RK

RK portretas
Labai teisingos R. Valatkos mintys, pritariu 100 procentų. Aišku, tai nepatinka parsidavėliams judams, bet ką darysi

Rikas

Rikas portretas
Premjerasi - geras policininkas, bet politiškai - pavojingas valstybei pareigūnas

nuomone

nuomone portretas
slyksti Valatkos demagogija didelis aciu siai vyriausybei kad nori bendradarbiauti ir kuo daugiau padeti Lietuvos verslui kad vyktu prekybos mainai.Gerai kai Valatka sociai save apsirupina pravesdamas keleta demagogisku laideliu televizijoje ir uz tai gaudamas solidu atlygi.Del to ar prekiausim ar nepriakiausim su Rusija jai Rusija buvo nusprendusi del tu raketu dislokavimo tai Lietuvos reakcija jiems lygi nuliui.Labai dziugu kad dabartine vyriausybe iesko galimybiu kaip padeti verslui ir taip prisideti prie tautos geroves.As manau kad vyriausybe nekreips jokio demesio i Valatkos demagogijas.

tam ---,,SIAIP,,, manau tau

tam ---,,SIAIP,,, manau tau portretas
reiketu vel pakartot ta kelia iki Laptevu juros .... verkdamas prasaisi..

Byvis

Byvis portretas
ValatPlikio terlionių neskaitau jau 10 metų...

Vida

Vida portretas
Ačiū už išmintingą straipsnį, tik ar bent vienas iš tų raudonskūrių padarys išvadas? Būtų gerai.

šiaip

šiaip portretas
Yra raudonųjų iki panagių klanas, kurie nežino, kas yra Laptevų jūra ir gyvuliniai vagonai .Jei tankai iš to " gero" kaimyno atvyktų, gvazdikais ir aplodismentais apdovanotų, o manais gautų privilegijų, kas žirnelių indelį, kas kondensuoto pieno ar vištą su mėlynom kojom. Visa bėda, kad tie raudonskūriai dedasi geradariais, bet patys tyliai parceliuoja valstybę vardan savo sąskaitų banke.

Mazohistas

Mazohistas portretas
Premjeras Skvernelis teisus. O Valatkai kuo baisesnis ginklas š jš bus nukreiptas, tuo įdomiau? Mazohistas jis

kaip sakoma --- kur sudais pakvipo

kaip sakoma --- kur sudais pakvipo  portretas
ten Valatka ir delfio lyberastiniai gaidziai sulekia..... sedi valatkiniai delfistai fekaliju duobej iki smakro --praplaukiancius sudus nupucia ir staugia rusai puola ,o mums jau BYRA SMELIS

pagarba

pagarba portretas
Pagarba autoriui, tik visa bėda, kad vis minam ant to pačio grėblio ir nesugebam išsirinkti sąžiningų, valstybei tarnaujančių politikų. Visų nagai į save riesti.

Irena

Irena portretas
Esu gimusi ir augusi sovietų Rusijos okupuotoje Lietuvoje, nenoriu prisiminti ir nelinkiu, kad mano vaikai gyventų tokioje valstybėje. Tikiu, kad nemaža dalis lietuvių dar nepilietiški, tai nelaimingi žmonės, kai kurie iš jų turėjo šiltas vietas tuometinėje valdžioje. Pritariu R. Valatkos išsakytoms mintims, o premjeras Skvernelis manau trokšta valdžios, todėl bet kokia kaina veršis į Prezidento postą. tai jis demonstruoja savo pasisakymais ir siekia rinkėjų, kurie ilgisi ruso, balsų. Aš netikiu apklausomis ir manau, kad jos neatspindi tikrosios Lietuvos gyventojų nuomonės,

idomu

idomu portretas
Įdomu , po kiek kasdienės paplavos?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Apie šventinę psichozę
  Apie šventinę psichozę

  Dovanojimas ir dovanų laukimas mums visiems pažįstamas ir geidžiamas. Tačiau turbūt kiekvienas labai skirtingai regime šį veiksmą, kuris yra aktualus žmonijai nuo seniausių laikų. Praėjo nemažai laiko, kai žmonės vienas kitam dovanojo gyv...

 • Šalies bėda – institucinė demencija
  Šalies bėda – institucinė demencija

  Premjeras jau bijo anarchijos ir įtaria, kad protesto pozą išlaužę konservatoriai nori destabilizuoti šalį. ...

  2
 • Mitingo fone – rinkiminiai politikų demagogijos pliūpsniai
  Mitingo fone – rinkiminiai politikų demagogijos pliūpsniai

  Leonidas Donskis 2012 metais rašė: „Rinkimų neįmanoma laimėti dešiniąja ekonomine retorika, todėl visi kalba apie socialinį solidarumą, mokslo ir kultūros prieinamumą. Bet vėliau grįžta į dešinę, nes globalinio kapital...

  10
 • Ištikimieji heiteriai
  Ištikimieji heiteriai

  Juostoje "Bohemijos rapsodija", kurią pamatyti jau turbūt spėjo visi, legendinio artisto personažas gan taikliai apibūdina žinomumo kainą. "Apie tai, jog supuvai, supranti iš vaisinių muselių", – sako jis. Bet š...

  2
 • Apie valdžios idiotizmą
  Apie valdžios idiotizmą

  Lietuva – rami šalis ir jos pilietinio aktyvumo apraiškos ligi šiol apsiribodavo keliolikos protestuotojų pastovėjimu prie savivaldybių su trimis trispalvėmis ir keliais transparantais. Bet panašu, kad valdžios idiotizmas...

  21
 • Eglutė dygliuota
  Eglutė dygliuota

  Tikrasis vaikystės paveldas – Kosto Kubilinsko aštuoneilis skamba taip: "Eglutė skarota, eglutė žalia...", tačiau Lietuvoje užvirus eglučių karams, nevalia imi galvoti: gal ji jau labiau dygliuota nei skarota? Tik visai ne mi&sca...

  1
 • Dangiškasis vėjas Havajuose
  Dangiškasis vėjas Havajuose

  1941-ųjų gruodžio 7-osios naktį Havajuose niekas net neįtarė, kad iš šiaurės link Oahu salos juda 56 laivų flotilė (28 iš jų – povandeniniai). Admirolo Chūichi Nagumo (1887–1944) vedamų pajėgų stuburas – 6 l...

  1
 • Prezidento šuo
  Prezidento šuo

  Europarlamentaras R.Paksas staiga ėmė ir išvyko į Maskvą. Apie savo atvykimą informuoti Lietuvos ambasadoriaus Rusijoje nė nepasivargino. Nes ne pas jį gi ir važiavo, o pas Rusijos parlamentarus "plėsti dialogą". ...

  14
 • Užimti paštą, telegrafą ir švietimo ministeriją
  Užimti paštą, telegrafą ir švietimo ministeriją

  Vienas didžiausių praeito šimtmečio politinio terorizmo atstovų Vladimiras Uljanovas, (Leninas) vadovaudamas revoliucijai Rusijoje, pirmiausia nurodė užimti paštą, telegrafą, tiltus. ...

  9
 • Situacijos suvokimo testas
  Situacijos suvokimo testas

  Ketvirtą savaitę vykstantis pedagogų streikas nesiliauja pūstis. Prie akcijos žada prisijungti dar daugiau mokytojų, anksčiau moralinę paramą išreiškė medikai, kultūros ir socialiniai darbuotojai. Kur buvęs, kur nebuvęs it Pilypas i&...

  8
Daugiau straipsnių