Mielas Andriau, kas bus kitas Lietuvos „skuduras“?

ruporai

ruporai portretas
Nieko naujo, sunauja, vatnikai, skudurai. Taip vadinami tie, kurie neatitinka konservu, ju kindziulio ir broileriu nuomonei. Tai daroma ne siaip sau, arteja rinkimai, reik apdergt ne tik zmones, bet ir partijas, kurie ju neaustina. Tam ir reikalingi tapinai, makaraitytes, miliutes . Tam jie ir tarnauja. O zmones pasakys savo, jie tikrai nebalsuos uz konservus, jie viska mate mato ir girdi, intrigantu ir ju ruporu jie nemegsta

tautiečiams

tautiečiams portretas
Balsuokime peticijos com "Už lygias Lietuvos piliečių teises su pabėgėliais" - lietuvi, nebūk abejingas – afrikietis yra aukštesnis už tave gimtojoje Lietuvoje.

Sidas

Sidas portretas
Tapinui reiketu nors trumpam iseiti i pensija,jo jau per daug musu TV...

kiek

kiek portretas
galvu tiek nuomoniu o bardakas kaip buvo taip ir liko 1....

cha cha cha

cha cha cha portretas
Išsigando Mazuronis, kad gali būti pavadintas kitu Lietuvos skuduru.

Lietuva - laikinas darinys, o senis Kęstas – visiškas asilas

Lietuva - laikinas darinys, o senis Kęstas – visiškas asilas portretas
Tai vargšas nusenęs žmogelis – okupacijos laikų liekana. Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo „Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką”. Taip žmogelis beveik trečdaliu pasididina savo komentarą. Dėl protinio neįgalumo tą patį komentarą kartoja po daugeliu straipsnių.

Kęstas

Kęstas portretas
Lietuvos valstybė yra laikinas darinys: Vėl atidaryta artimiausia prie Lietuvos populiari maisto parduotuvė Seinuose, Lenkijoje. Iš anksto išsikeitę eurus į zlotus ir paskaičiavę kainas, mes prisiperkame ten maisto net ir dukart pigiau, negu Lietuvoje. Atvažiuoja žmonės net iš Vilniaus. Mūsų atlyginimai maži, maistui išleidžiame liūto dalį. Pirkdami Lenkijoje, galime sveikiau ir sočiau pavalgyti, pataupydami ir sveikatą, ir pinigus. Lietuvos verslininkai negali daugiau nebekelti atlyginimus, nes dirbančiųjų pradeda trūkti. Todėl kelia kainas. Aišku, jie nori išlaikyti aukštus pelnus. Taip išvaro iš Lietuvos į Lenkiją mūsų pinigus, o mus pačius - į emigraciją. Blogai Lietuvai. Matyt, nerūpi mūsų verslininkams Lietuva.

Kęstas

Kęstas portretas
Verslininkai dalinasi pinigais su valstybės žmonėmis Eligijaus Masiulio stiliaus kartoninėse dėžutėse, todėl sanitarinės normos ir kitos valstybės nustatomos taisyklės naudojamos naikinti konkurentus. Siauras draugų ir giminių ratelis daro Lietuvoje, ką nori. Tai yra lietuviška nusikaltėlių mafija, užgrobusi valdžią ir turtus Lietuvoje Kai mūsų čia liks visai nedaug, teks vėl referendumu jungtis prie Lenkijos. Lietuviškai kalbėti bus sunkiau, bet nors vėl atsidursime tikroje valstybėje ir liksime gyvi. Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Algis

Algis portretas
Keistas tas Mazuronis - klausia kas bus sekantis skuduras, kai savo rašliava tai ir patvirtina gindamas pirmuosius du skudurus. Man tik jau nekyla klausimų - kas bus sekantis putkino kandidatas Lietuvos prezidento rinkimuose. Bet pritrūks Lietuvoje skudurinių balsų. Bus įdomu pažiūrėti kiek tokių likę.

atsakau

atsakau portretas
oi kaip greit pasieke siltesne vietele pradeda 'elitinius' ginti, kol ta vieta pasiekei Lietuvos patriotus gynei. Stai jums ir tikras veidmainiskumas.

Mykolas

Mykolas portretas
p.Mazuroni ir kiti... psiaudo realatyvai. Nesipainiokit ir nepainiokit kitų savo "išvedžiojimais" apie teisę reikšti savo nuomonę. Niekas teisės kalbėti ir sakyti savo nuomonės nedraudžia. Tik atkreipiama , kaip ta nuomonė sakoma ir kaip ji pagardinama. O gardinamas propogandinis sumuštinukas. Kramsnokit, šekit - dar ir dar. Tai štai kodėl reikia paaiškinti Mazuroniui ir kitiems, kad ne už nuomonę puolamas Juozukas, o už sumuštinuką pagamintą propadandiniame ceche.. lr kuriuo maitinama naivioji tautos dalis, tame tapre ir Mazuronis. Atsipeikėkite, europarlamentare. O tai mano nuomonė.

Įtariu

Įtariu portretas
kad mazurikas

Geras klausimas

Geras klausimas portretas
Manau, netrukus sužinosime. Andrius Poskriobyševas neužtruks pagaminti.

Polikarpovas

Polikarpovas portretas
Mazuroni, juk ketini Prezidentu tapti. Ir jau su pirmais žodžiais lendi Putinui į su.inę. neišrinks tavęs, oi neišrinks...

KEMBRIKUI

KEMBRIKUI portretas
Vieną kartą išmokit rašyti. Vienas sakinys - kelios klaidos.

Labai aiškus skuduras

Labai aiškus skuduras portretas
nuolankiai, kaip šunytia, tarnavo Paxiui:)))

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
Cia jo isko policija ,negeras zvilksnis,pamatysit ,butinai praneskit,kad isvenkti nelaimiu.

Optimastai Hjumorastai

Optimastai Hjumorastai portretas
Kviečiame drg. Mauzuronį dažniau reikštis žiniasklaidoje. Tai duoda įkvėpimo Sūrskiui ir Mauzeriui.

kriaučius

kriaučius portretas
Tai jūs visi apie tą patį, apie siuvėją Juzę? Tą iš Viniaus? Tai ką , anas jau siūti metė ir in palitikų pasuko? Jėzau, Marija , ką tik ko nors nepasidarytų.

?

? portretas
mielas valentinai gal tu?

graudu

graudu portretas
Jei Tapinas yra "koks nors", tai ir koks nors autorius ar koks nors menininkas, ar koks nors propesorius ar dr. Visi tokio lygio. slykstu

nuomonė

nuomonė portretas
puikus straipsnis mąstantiems . Likusiems išgerkite vaistukų dėl ramybės . Gerai sakoma : smegenų nesimato, bet aiškiai matomas jų trūkumas.

Stasys

Stasys portretas
Jei kalbame apie žmonių skaldymą, tai galvočiau, kad jį pradėjo J. S. O ne A. T. Taip nuomonę gali turėti kiekvienas, bet nuomonė nelygi nuomonei ir vietai ir laikui kur jį išsakoma. Žmogui gali nepatikti daug kas, jei tau mielesnė svetima valstybė, gal tiesiog iš savos nereikia priiminėti apdovanojimų ar reikalauti kažkokių isskirtinumu

Kaip?

Kaip? portretas
Ar cia Statkeviciaus ir Vanagaites kalbejimasis? Cia smeiztas Lietuvos dergimas,Cia parsidaveliu uz grasius smeiztas ,purvadrabstis.Pamegintu Rusijioj sitaip.Kaio Vanagaite gali dar kalberi ir vaigscioti po Lietuva ja apdergusi

Joo

Joo portretas
Kas dieną vis po skudurą...

Sinta

Sinta portretas
Teisingas straipsnis . Laikas kalbėti ir išsikalbėti, o ne drabstytis skudurais. Pasirodo tik tiek ir temokame.

Gailė

Gailė portretas
Gal specialiai gerb. "skuduro" ir kitų epitetų bei Krikšto vardų autorius provokuoja (tariasi su pareiškėjais)? Kaip kitaip save realizuotų ir beletristinius aukštuosius gebėjimus reikštų?..

kitam

kitam portretas
Kitas būsi tu, Valentinai. Tiksliau, manau, jau esi. Gini su savimi susipykusių nuomones. Tavo teisė. Ir kiekvieno skuduro teisė ją išsakyti, be abejonės. Bet Tapino teisė pasakyti, kas yra kas. Jis tokią teisę turi lygiai taip pat, kaip ir tu. Kitą nuomonę turėjo ir Hitleris, ir Frankas, ir Lietuvoje nuteisti "komuniagos", ją turi ir daugelis Rusijos garbintojų - šovinistų, laukiantys - kada galima bus visus apdalinti švinu. Tik vieni, ją išsako, ir neinksčia, kaip jiems Lietuvoje blogai, išvyksta ar grįžta ten, kur yra gerai. O kiti - melžiantys tą Lietuvą ir tuos pavargusius lietuvius, besinaudojantys ta demokratija, lenda "putkai" į vieną vietą, tačiau toliau sėdi Lietuvoje... Linkiu ir tau sėkmingai naudotis lietuviška ir europine demokratija, ir sėkmingai lįsti į ....

šiaip

šiaip portretas
gali būt ir aksomu, bet nereikia elgtis kaip skuduras..

Anonimas

Anonimas portretas
Mazuronis kaip teisejaas . Mazuroniui viskas galima : kritikuoti ,teisti ,niekinti . Jo manimu blogai kai kas nors issako kita nuomone -tai jau zodzio laaisves ribojimas. Nesistenk Mazuroni -partiju kaip pirstiniu keitimo specialistui . Daugiau i Seima nepakliusi su savo suneliu..

to "keista"

 to "keista" portretas
Blogas tas paukštis, kuris savo lizdą teršia, bet dar blogiau, kai skundžiasi priešams.

Keista

Keista portretas
Niekaip nesuprantu,kodėl laisvoje,neva tai demokratinėje šalyje gyvenantis žmogus negali kalbėti laisvai,taip kaip jam atrodo?Kur čia tas jo nusikaltimas?Be to,jis nieko blogo nepasakė.Atvirkščiai,pasakė tiesą.Jeigu ir toliau taip bus,tai greitai teks užsiklijuoti burnas,arba tik meluoti,kad Lietuva yra vienintelė pasaulyje,kur tai gera gyventi.Bet ne visi gali meluoti. Vienas blogai pasakė,kitas blogą dainą padainavo ir čia pat triukšmas.Kuriame laisvą demokratinę šalį ,bet panašu į nacizmą,ar komunizmą.

ir vėl

ir vėl portretas
Pakso patarėja, Pakso pavaduotojas. Kas čia, genai tokie?

gerai dirba vaikis

gerai dirba vaikis portretas
siaip juozukas kiek girdejau tikrai geras kraucius, jei prisius guzika tai nei per tampriai nei per laisvai , nesiosi ir pamirsi, siules irgi gerais siulais tvirtai susiuva, nepalyginsi su kinieciu siuvejais kurie dirba bele kaip

dar vienas CCCP padarytas

dar vienas CCCP padarytas portretas
juozukai- tik berniukai, žaidžiantys lėlėmis, supyko ant mamytės, kad negavo saldainio ir apspjaudė ją piktdžiugiškos kaimynės akyse. Bet mazuroniai - paxo ir borisovo bendražygiai ?

puikiai žinomas Europoje ir pasaulyje :))))

puikiai žinomas Europoje ir pasaulyje :)))) portretas
na ir pokstininkas tas mazuronis:))

AS manau

AS manau portretas
Stai uztarejas.Manau tikras menininkas nedergs Lietuvos kaip Uspaskichas.Kodel jei taip tem gerai dar nepasiprase prieglobscio.Visais laikais buvo ir yra sunku zmogui gyventi .Prasigyvenusiam vis norisi daugiau,o vargsas nesugebantis kapstosi ,kad isgyventu.Ir niekada nebus lygybes.Statkevicius sovietmeciu butu siuvejelis dar gal ,,mados,,atelje.O dabar mat rengia Lietuvos,,elita,,Zmogau devynis karus pamastyk desimta sakyk.O Mazuroni su savo mintimis darai sau geda

Adomas

Adomas portretas
kažkada sakydavom:nervus į koncervus ir į badaujančias šalis. Kur kišti emocijas-p. Valentinai nežinau, bet dergti savo šalį jau niekšiška. Kad Jūs ten Euro parlamente mūsų Tautos išrinktieji riejatės "kaip žydo bitės" (yra toks pasakymas), kai kas slepiasi nuo teisinio persekiojimo, mūsų šaliai garbės nedaro. Geriau jau patylėtumėt (nors už gerą algą)kaip nors patys išsiaiškinsim

ei

ei portretas
demagogas M. "pasisakė"

Esmė

Esmė portretas
Malonu, kai politikas taip gina menininkus, tik va bėda - susipainiojo reikšmėse p. Mazuronis. Juozukas ne menininkas, o aukštos klasės siuvėjas. Tikri menininkai nelekia į Rusiją dergti Lietuvos.

Tauta

Tauta portretas
Štai ir pasibaigė rinkiminė kompanija šitam ponuliui... Toliau galit nebevargti.

Anonimas

Anonimas portretas
Aiskiau negali buti kaip kai kuriem vadinantiem save politikais - liaudies isrinktaisiais rupi Lietuvos prestizas ! Geda Mazuroni !

Kęstas

Kęstas portretas
Juozas yra teisus. Ar galima Lietuvoje sukurti ekosistemą aukštų technologijų verslui? Ne. Nėra pakankamai išlavintų žmonių, kurių idėjos ir kiti darbai tą ekosistemą maitintų. Lietuvos profesoriai dirba pilną laiką, bet jiems mokama už dalį etato, daugeliu atvejų apie 500 eurų per mėnesį. Kodėl taip vargingai? Nepakanka pinigų. Kodėl? Skiriame mokslui mažiau pinigų, negu dauguma konkurentų: "Mokslo finansavimas ES ir Rusijoje (proc. nuo BVP) 1. Švedija – 3,26 proc. (2015 m.) 2. Austrija – 3,07 proc. (2015 m.) 3. Danija – 3,03 proc. (2015 m.) 4. Suomija – 2,9 proc. (2015 m.) 5. Vokietija – 2,87 proc. (2015 m.) ... 16. Estija – 1,5 proc. (2015 m.) ... 23. Rusija – 1,13 proc. (2015 m.) 24. Lietuva – 1,04 proc. (2015 m.); 0,74 proc. (2016 m.) ... 30. Latvija – 0,63 proc. (2015 m.) 31. Rumunija – 0,49 proc. (2015 m.) 32. Kipras – 0,46 proc. (2015 m.)"

Kęstas

Kęstas portretas
Ginklavimuisi skiriame tris procentus BVP, bet vistiek visos vištos juokiasi iš mūsų mažos armijos, primenančios Liuksemburgą. Išeina brangus vištų juokinimo būdas. O kad nekuriame gerai apmokamų darbo vietų - blogai, nes tai žemina pragyvenimo lygį, mažina gimstamumą ir veda prie mūsų tautos išnykimo. Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Apie du skudurus

Apie du skudurus portretas
Iš kur šitas paxiaus ir viktara pad......... žino , kad "dizaineris" nuoširdžiai sako, ką galvoja. Manau, kad toks kompleksuotas, menkai raštingas siuvėjas, liūdnos prigimties tipas tiesiog pjarinasi naujoje rinkoje. Vakaruose jo neprireikė, nepadėjo ir berniukai, lieka viltis, gal pastebės putlerio aplinka, gal pastangos išvirs į babkes. O Tėvynė tokiems mažiausiai rūpi. Ypač ta, kuri dar paprašo mokesčius mokėti.

Trintukai

Trintukai portretas
Nusiritom... Jei jau leidyklos pradeda knygas naikinti, tai kas toliau? Knyga gali patikti arba nepatikti, bet laužai iš knygų nebent Hitleriui tinka, o knygomos kūrenamos krosnys - Stalinui. Jei knyga nepatinka, niekas neverčia jos skaityti (aš, beje, Vanagaitės neskaitau ir neketinu, geresnių knygų randu, bet kitiems nenurodinėju, skaityti ar ne). Juoba jei leidyklai knyga neįtiko, tai reikėjo jos tiesiog nespausdinti, o ne po laiko susigriebus "pateriotišką" šou daryti. Juokingiausia, kad ir čia Tapinas nagelius prikišo, nors už patyčias iš literatūros jį patį reikėjo dar jaunystėje pakarti - už tai, kaip "Žiedų valdovą" išvertė. Ir toks "specas" aiškina, kurios knygos autodafe nusipelnė? O JEI VĖL IŠTRINSIT, BUS STRAIPSNIS ANGLIŠKAI NYTIMES. Su screenprintais ir viskuo.

Anonimas

Anonimas portretas
pakalbejot kas geresnio bus rytoi mums

na manau sekantis

na manau sekantis  portretas
,,lietuvos skuduras,,, bus busimas preziudentas MauZEROnis

Trojus

Trojus portretas
NUOMONĖ: nevykėlis ,,architektas" pasidarė nutriušusiu ,,politiku" ir keičia partijas kaip kojines, kad tik prie lovio prieitų. Dvasios ubagas, kad jis nustiptų. TFU.

vanga

vanga portretas
TAI BUS Mazuronis, pakeites kiek? partiju, istikimas nuskriausto lakuno gynejas.

Anima

Anima portretas
Statkevičių gali ginti tik skudurinės lėlės,Naisių Gretos tipo.Bent kiek mąstantys suvokia,kuriam tikslui tas siuvėjas darėsi reklamą ir būtent kodėl konkrečiai tos šalies žurnaliūgui.Užuojauta Mazuroniui dėl nesusivokimo.

Koks nors tas

Koks nors tas portretas
Mazuronis jau dabar yra toks pat skuduras kaip ir tas siuvėjas.Bandydamas kai ką supriešinti,lygina Stano ,Zvonkų ir tą siuvėją.Juos gali lyginti tapęs skuduru Mazuronis,bet ne dauguma,nes tai nelygintina.Iš dainininkų ir jų dainelių pasijuokiame,o tas siuvėjas tik šleikštulį kelia.

Juozas

Juozas portretas
Koks bebūtų menininkas, ar "menininkas", jis pirmiausia turi būti savo šalies pilietis. Jei jis nenori būti savo šalies piliečiu, niekina savo šalį, jai kenkia, visai teisingai jis sąmoningų piliečių yra smerkiamas. Dėl to "koks nors Andrius Tapinas "yra visiškai teisus, o "koks nors Valentinas Mazuronis" neteisus. Pastarasis tapatinasi su Lietuvą niekinančiais asmenimis. Kyla klausimai:kodėl jis gina tokių asmenų elgesį, ko galima laukti iš jo ateityje? Taigi, asmenybė vis ryškėja.

XXL

XXL portretas
Gerbiamasai, matyti kaip tamsta Tėvynę myli. Tai dar kartą matosi iš kokios partijos esate. Iš tos, kurios "lyderis", būdamas prezidentu, norėjo Lietuvą parduoti. Bandysit į prezidentus? Tam kad vykdytumėt įsipareigojimus rytų kaimynei?

Mergaitę Mašą "tratina" Lokys vaikams matant

Mergaitę Mašą "tratina" Lokys vaikams matant portretas
Valentinai, ant Andriaus nelok, geriau Juozuką aistringai, į papūstas ančiuko lūpas pabučiuok :)

Arvys

Arvys portretas
Kritikos ir paniekos žodžiu nusipelno visi ir bet kas kas niekina savo šalį. Jei tai busi tu Mazuroni, tai tos strėlės kris ir į tave. Ir visai nesvarbu, kad tokių būdų pradėjai rinkiminė kompanija. Prezidentu tu niekada netapsi, ne tavo jėgom tai pasiekti jei gini tokius kaip skudurinis ar tapsnoklis Respect Tarpinių...

Povilas

Povilas portretas
Mielas Valentinai, ne vien p. Tapinui nepatinka , kai šikama ant mūsų Tėvynės. Jei tau , kaip politikui , tas "nedašunta" atvyk pasisvečiuoti į Kauną [ aš gyvenu čia ] , susitik su žmonėmis , o tada ne tik aš , bet ir dauguma tave pasiūs "šėko pjauti" už bukumą. Tarp kitko tu turi atstovauti šaliai, o ne korumpuotiems draugams ar atskalūnams [ pirmas buvęs prezidentas , antras - šis , tau labai žymus , o kai kam tik plagiatorius ir išsišokėlis ]. . . Sekantis skuduras jau aprašytas ir daugumos pasmerktas irgi gera tavo "podružkė" , taip pat kaip ir menininkas, ši rašytoja susipyko su sąžine [ ar proteliu? ]... Tokių "skudurų" nesuprantančių elementariausių dalykų , galima surasti ne vienoje šalyje...

opus

opus portretas
Nuomonė, tai taip...Bet reikia žinoti, kur ir kada savo nuomonę kišti. Ne veltui yra posakis-"Praleido gerą progą patylėti".

Kaunietis

Kaunietis portretas
Dėkojam gerb. V.Mazuroniui už puikų komentarą. A.Tapinas tokiu būdu užsidirba didesnį kaulą, o gal turi sveikatos problemų... Tai labai žema ir daro gėdą savo puikiam, talentingam tėvui L.Tapinui.

Aiškiaregis

Aiškiaregis portretas
NUOMONĖ: argi neaišku? Reklamos užsimanei? Nuo tavo politinių silpnaprotiškų viražų vemt verčia- tu juo būsi.... Gal jau ir esi- bandai prilipti, bandai vadovauti, naudojiesi partijomis, kad prie lovio prieitum. Jau priėjai? Laimingas, kęsdamas kasdieninius Lietuvos žmonių prakeiksmus? Linkiu, kad nustiptum, dvasios menkysta.....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Kaip nepermokėti už šventes?
  Kaip nepermokėti už šventes?

  Dažnas gyventojas prieš žiemos šventes duoda sau pažadą neišlaidauti ir laikytis biudžeto, tačiau po švenčių suskaičiavus visas išlaidas neretai paaiškėja, kad išleista buvo daugiau nei turėta lė&sca...

  1
 • Mums per brangūs populistiniai politiniai karai
  Mums per brangūs populistiniai politiniai karai

  Dauguma iš mūsų žino, kad makrolygmeniu karas yra agresyvios ekonominės (valstybės ar valstybių sąjungos) politikos tąsa. Dauguma iš mūsų taip pat žino posakį, kad geriau bloga taika negu geras karas. ...

  8
 • Tik verslas, nieko asmeniša
  Tik verslas, nieko asmeniša

  Prieš bemaž dešimtmetį sukeldama malonų triukšmą į Lietuvą atėjusi finansinių paslaugų kompanija "Barclays" lygiai taip pat demonstratyviai išeina. Nors apie ketinimus palikti Lietuvą užsiminta gerokai anksčiau...

 • Adventinės premjero godos
  Adventinės premjero godos

  Premjerui nelaiko nervai. Visai galimas dalykas, kad konservatoriai su kitais nedraugais, galbūt net pasitelkę Kremliaus nekrikštus, kelia sumaištį valstybėje: pasamdė maištininkus, kurie niekaip neapleidžia J.Petrauskienės minister...

  3
 • Ar tikrai „Brexit“ reiškia „Brexit“?
  Ar tikrai „Brexit“ reiškia „Brexit“?

  „Brexit“ svarbus ne vien britams, bet ir šalims, juntančioms Rusijos ir Kinijos spaudimą, stelbiamoms didelės, bet prastai valdomos Vokietijos arba pernelyg apleistoms Jungtinių Valstijų – ypač regione tarp Baltijos ir Juodosios ...

  1
 • Iš kur tie milijonai?
  Iš kur tie milijonai?

  Švietimo krizė atskleidė ne tik tai, kad Lietuvos mokymosi sistemos pokyčiai visiškai neparengti. Ji numetė šydą nuo mūsų valdžios sukto veido. Teisi Jos Ekscelencija sakydama, kad ši Sauliaus Skvernelio Vyriausybė aroganti...

  3
 • Kiek „Brexit“ gali kainuoti Lietuvai?
  Kiek „Brexit“ gali kainuoti Lietuvai?

  Migla dėl Jungtinės Karalystės ateities santykių su Europos Sąjunga kol kas nesisklaido. Panašu, kad Theresos May vyriausybė visiškai baigia prarasti situacijos kontrolę. Politikos ekspertų vertinimu, jos pasiektas susitarimas prakti&scar...

  1
 • Mokesčiai interneto milžinams apgintų faktus nuo išgalvotų naujienų
  Mokesčiai interneto milžinams apgintų faktus nuo išgalvotų naujienų

  Vos prieš du mėnesius, rugsėjo 12-ąją, Europos Parlamentas per balsavimą tvirtai palaikė pasiūlytą direktyvą, suteikusią spaudai ir naujienų agentūroms viltį, kad interneto milžinai galiausiai ims joms mokėti pinigus. Daugybę metų inter...

 • Apie šventinę psichozę
  Apie šventinę psichozę

  Dovanojimas ir dovanų laukimas mums visiems pažįstamas ir geidžiamas. Tačiau turbūt kiekvienas labai skirtingai regime šį veiksmą, kuris yra aktualus žmonijai nuo seniausių laikų. Praėjo nemažai laiko, kai žmonės vienas kitam dovanojo gyv...

  2
 • Šalies bėda – institucinė demencija
  Šalies bėda – institucinė demencija

  Premjeras jau bijo anarchijos ir įtaria, kad protesto pozą išlaužę konservatoriai nori destabilizuoti šalį. ...

  13
Daugiau straipsnių